Chemnovatic

O bazach, liquidach, aromatach - czym napełniamy e-papierosa
Awatar użytkownika
matatiti
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 944
Rejestracja: śr cze 10, 2015 1:31 pm
Lokalizacja: Ząbki
Podziękował: 1680 razy
Otrzymał podzięk.: 976 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Stanowiska zgłoszone w ramach konsultacji publicznych

Postautor: matatiti » śr sie 19, 2015 7:19 pm

Chemnovatic pisze:
matatiti pisze:Jest jeszcze mało nam znany Chemnovatic, który mogę się mylić, jest powiązany z Inawerą. To tyle.


Dzień dobry

Nazywam się Bartłomiej Gęca i reprezentuję Firmę Chemnovatic Ławecki Gęca Spółka Jawna.

Chciałbym odpowiedzieć na komentarz Pana matatiti:
1. Mało znany Chemnovatic - Polska społeczność Vaperów nie zna naszej Firmy, ponieważ nie prowadzimy sprzedaży na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.
2. Nie jesteśmy w żaden sposób powiązani z firmą Inawera. W niektórych obszarach jest to nasza konkurencja.

Mam ogromną nadzieję, że moje wyjaśnienia będą dla Państwa wystarczające.

Pozostaję z poważaniem
Bartłomiej Gęca


Bardzo przepraszam panie Bartłomieju.To przypadkowa zbieżność nazwisk i miejscowości, skłoniła mnie do takich przypuszczeń. Jednocześnie pragnę z tego miejsca bardzo podziękować panu za przesłanie swojego stanowiska w sprawie ustawy do ministerstwa. To wielki czyn i długo nie będzie Wam - Chemnovatic zapomniany, pomimo, że tak mało wiemy o Was *wino*
Ale może to dobry czas, aby się w końcu bliżej poznać ;)
Bartłomieju, Witaj w Salonie *friends* i przestańmy sobie w końcu "panować" :)
:budda:
Awatar użytkownika
Chemnovatic
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 86
Rejestracja: śr sie 19, 2015 6:02 pm
Lokalizacja: Lublin
Podziękował: 147 razy
Otrzymał podzięk.: 165 razy
Płeć: nieokreślona

Re: Stanowiska zgłoszone w ramach konsultacji publicznych

Postautor: Chemnovatic » śr sie 19, 2015 6:56 pm

Jeżeli chodzi o komentarz Pana matatiti, to nie mam Panu nic za złe :)
Chciałem tylko wyjaśnić te dwie kwestie. Ostatnio zdarza się, że jesteśmy myleni z tamtą firmą, co nie do końca jest nam na rękę.

Dziękuję bardzo za zachętę. Jak najbardziej mogę w skrócie opisać naszą Firmę :)

Firma Chemnovatic w swojej ofercie posiada:
1. Bazy nikotynowe wszelakiej maści: PG, VG, VPG w przeróżnych proporcjach, PG Bio (w 100% naturalny glikol) - od 0 mg/ml do 580 mg/ml
2. Aromaty - w ofercie posiadamy 63 smaki i ciągle poszerzamy asortyment. Wszystkie aromaty są bez acetoiny, diacetylu, acetylpropionylu, GMO. Posiadamy certyfikaty z akredytowanego laboratorium. Teraz czekamy na kolejne wyniki badań. Aromaty mogą Państwo zobaczyć na stronie http://www.molinberry.com. Jest to wspólna marka z Firmą SOBUCKY POLAND SP. Z O.O. SOBUCKY LTD SPÓŁKA KOMANDYTOWA.
3. Czystą nikotynę jakości farmaceutycznej.
4. Eliquidy na zamówienie pod marką własna.

Pojemności produktów jakie mam w ofercie zaczynają się od 1 ml aż do paletopojemników.

Co najważniejsze, jesteśmy bardzo elastyczną firmą (rynek tego wymaga). W skrócie, naszą zasadą jest: klient chce, to klient ma :) Więc robimy wszystko to, co tylko klient potrzebuje i jest zgodne z obowiązującymi normami i przepisami.

Naszymi klientami, są tylko klienci biznesowi, nie prowadzimy sprzedaży detalicznej. Naszymi odbiorcami są firmy z całego świata. W śród nich są dalsi producenci (sprzedajemy półprodukty) oraz tak zwani "sklepikarze" sprzedający nasze produkty gotowe (bazy i aromaty).
Jak już wcześniej wspominałem, nie sprzedajemy naszych produktów na terenie Polski oraz klientom detalicznym (taki mamy model biznesowy).

Wszystkie sprzedawane przez nas produkty posiadają karty charakterystyk, karty jakości, certyfikaty jakości, specyfikacje techniczne itp.

Jeżeli byliby Państwo zainteresowani obejrzeniem niektórych naszych produktów, to zapraszam na stronę internetową jednego z naszych dystrybutorów: http://www.molinshop.com.

W razie jakichkolwiek pytań lub niejasności służę pomocą :)

Pozdrawiam
Bartłomiej Gęca
Obrazek
ledn_pl
Płeć: nieokreślona

Re: Stanowiska zgłoszone w ramach konsultacji publicznych

Postautor: ledn_pl » śr sie 19, 2015 6:18 pm

I masz Pan Panie Bartłomieju ku temu idealną okazję :)
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Stanowiska zgłoszone w ramach konsultacji publicznych

Postautor: Tommy Black » śr sie 19, 2015 6:15 pm

Tommy Black pisze:Mam ogromną nadzieję, że moje wyjaśnienia będą dla Państwa wystarczające.


Na pewno matatiti nie miał nic złego na myśli, a znam tę bestię... :)
Bartek, Ty masz natomiast okazję przedstawić ,jesli chcesz oczywiście, swoją firmę.
Awatar użytkownika
Chemnovatic
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 86
Rejestracja: śr sie 19, 2015 6:02 pm
Lokalizacja: Lublin
Podziękował: 147 razy
Otrzymał podzięk.: 165 razy
Płeć: nieokreślona

Chemnovatic

Postautor: Chemnovatic » śr sie 19, 2015 6:09 pm

matatiti pisze:Jest jeszcze mało nam znany Chemnovatic, który mogę się mylić, jest powiązany z Inawerą. To tyle.


Dzień dobry

Nazywam się Bartłomiej Gęca i reprezentuję Firmę Chemnovatic Ławecki Gęca Spółka Jawna.

Chciałbym odpowiedzieć na komentarz Pana matatiti:
1. Mało znany Chemnovatic - Polska społeczność Vaperów nie zna naszej Firmy, ponieważ nie prowadzimy sprzedaży na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.
2. Nie jesteśmy w żaden sposób powiązani z firmą Inawera. W niektórych obszarach jest to nasza konkurencja.

Mam ogromną nadzieję, że moje wyjaśnienia będą dla Państwa wystarczające.

Pozostaję z poważaniem
Bartłomiej Gęca
Obrazek

Wróć do „Dział chemiczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 2 gości