Premixy z MAZUR

O bazach, liquidach, aromatach - czym napełniamy e-papierosa
Awatar użytkownika
Master_PiT
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 678
Rejestracja: czw wrz 28, 2017 11:09 pm
Lokalizacja: Olesno
Podziękował: 59 razy
Otrzymał podzięk.: 220 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Premixy z MAZUR

Postautor: Master_PiT » czw gru 28, 2017 12:32 am

Ja testowałem 'Monika'.
No niby dobre, ale na chwilę jako przerywnik, jak wziąłem ze sobą tanka/dripper, mając tylko ten liquid, to po paru godzinach marzyłem aby jak najszybciej wrócić do domu i odchamić się jakimś lekką tytoniówką.
Sam smak jest dość ok, ale szybko zaczyna męczyć. Na moje, za dużo aromatów i śmiało dałbym 30ml bazy, a nie 20.
Awatar użytkownika
Tenmen
Patronauta
Patronauta
Posty: 2389
Rejestracja: wt paź 18, 2016 10:45 am
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 4559 razy
Otrzymał podzięk.: 2736 razy
Płeć: Mężczyzna

Premixy z MAZUR

Postautor: Tenmen » wt gru 26, 2017 7:22 pm

Od siebie dodam że ja również próbowałem w/w premixów a najbardziej smakowała mi Klaudia smak słodko kwaśny, taki jaki lubię najbardziej, idealnie zrównoważony, z dominującym smakiem Kiwi, smak nie męczy można vapować i vapowac...opinia może trochę subiektywna bo znam osobiście twórcę, ale zapewniam że szczera.Co do opakowań dla mnie są ekstra, można ich powtórnie używać do swoich wynalazków, mają duży wlew, więc nie trzeba się bawić w lejki itp.

Obrazek
Awatar użytkownika
sikor
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1043
Rejestracja: pn maja 15, 2017 10:38 am
Lokalizacja: opolskie
Podziękował: 1246 razy
Otrzymał podzięk.: 470 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Premixy z MAZUR

Postautor: sikor » wt gru 26, 2017 7:11 pm

A gdzie to spredają?
Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Posty: 3788
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3899 razy
Otrzymał podzięk.: 6121 razy
Płeć: Mężczyzna

Premixy z MAZUR

Postautor: Haze » wt gru 26, 2017 6:19 pm

Są już w sklepach od dłuższego czasu ale dopiero niedawno wziąłem kilka na spróbowanie:

Obrazek

Butelki fajne, wprawdzie dosyć twarde ale bez problemów z wyciskaniem. Z tyłu opis smaku w postaci względnie czytelnych piktogramów:

Obrazek

Nazwy też powstały pewnie podczas albo tuż po hucznej imprezie :mrgreen: ale mniejsza, ważny jest smak, a tu jest całkiem OK:

* Robak - truskawka, jabłko, poziomka (chyba) - wszystko dobrze zbalansowane, na tyle dobrze że truskawkę czy poziomkę wręcz trudno wyczuć. Lekko wybija się jabłko, ale to bardzo dobrze bo jest DOSKONAŁE - bez śladu chemii, aromatyczne i soczyste. Warto spróbować chociażby dla tego jabłka.

* Piana - truskawka, wanilia, krem? - jak w większości tego typu miksów truskawka jest zbyt mocno przykryta kremową pianą, aczkolwiek na szczęście pozostaje wyczuwalna. Jeśli o mnie chodzi to ten bukiet tradycyjnie przypomina mi wafelki śmietankowo-truskawkowe i robi to w sposób całkiem apetyczny - może nie do ciągłego wapowania, ale od czasu do czasu jak najbardziej.

* Krzaki - winogrono x 2, jabłko - chyba jedno z najlepszych winogron jakich próbowałem, orzeźwiające i bez posmaku płynu do mycia naczyń :mrgreen: Właśnie po raz drugi zalewam nim Ammita25, więc coś w nim musi być :smile:


Premiksy sprzedawane są w objętości 40 ml za około 30 zł. W butelkach dedykowanych do dopełnienia do 60 ml. Według sprzedawcy są na tyle stężone, że wręcz potrzebują tych 20 ml "rocieńczenia", przy 10 ml mogą pozostać zbyt intensywne. I jeszcze jedno - butelki mają na boku podziałkę, małe a cieszy :smile::

Obrazek
Obrazek

Wróć do „Dział chemiczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość