Premixy z MAZUR

O bazach, liquidach, aromatach - czym napełniamy e-papierosa
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Premixy z MAZUR

Postautor: Tommy Black » czw gru 28, 2017 4:31 pm

madeyeck pisze:Szczerze to my raczej poruszamy się wśród Vaperów jak ja ich nazywam "facebookowych"...


Tam na Facebooku jesli coś nie jest wielokrotnie przerysowane to nigdy nie zyska intensywności... :-P
Napisz gdzie to najlepiej i najszybciej kupić...bo jakoś nie mogę w tym topicu znaleźć tej informacji... :?
madeyeck
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: wt gru 26, 2017 6:55 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 8 razy
Otrzymał podzięk.: 4 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Premixy z MAZUR

Postautor: madeyeck » czw gru 28, 2017 2:43 pm

Szczerze to my raczej poruszamy się wśród Vaperów jak ja ich nazywam "facebookowych" i nawet w tym momencie rozmawiam z człowiekiem twierdzącym, że Mazury są mało intensywne.
Awatar użytkownika
Selene
Moderator
Moderator
Posty: 4179
Rejestracja: ndz cze 21, 2015 5:49 pm
Lokalizacja: Thalloris
Podziękował: 20800 razy
Otrzymał podzięk.: 5362 razy
Płeć: Kobieta

Premixy z MAZUR

Postautor: Selene » czw gru 28, 2017 1:47 pm

To już wiem teraz dlaczego stosuję o połowę mniejsze stężenie niż inni ;)
Z powodu większej ilości kubków smakowych! Mogę się nimi podzielić jak ktoś chce! *mrgreen* :>


Ps. A kto robi te premixy?
Obrazek
Pozostajesz na zawsze odpowiedzialny za to, co oswoiłeś...
Awatar użytkownika
inawera
Sponsor
Sponsor
Posty: 154
Rejestracja: śr cze 17, 2015 9:17 am
Lokalizacja:
Podziękował: 29 razy
Otrzymał podzięk.: 317 razy
Płeć: nieokreślona

Premixy z MAZUR

Postautor: inawera » czw gru 28, 2017 1:05 pm

Czytam wasze posty i stwierdziłem że już czas "ujawnić" prof. Lindę Bartoshuk.
Dzięki niej od wielu lat nie przejmuję się tym że pojedynczym jednostkom/klientom/testerom nie smakują nasze produkty.
Zapoznajcie się z publikacją w Wikipedii i może problem pod nazwą "mnie nie smakuje" stanie się marginalny.
Podaje link.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Supersmakosz
Pozdrawiam.
Irek.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Premixy z MAZUR

Postautor: Tommy Black » czw gru 28, 2017 10:28 am

Master_PiT pisze:Wszelkie owocowe/deserowe, wapuję na RDA lub RDTA, czyli grzałka przy samej paszczy, co może mieć wpływ na 'zbyt intensywny' smak


Czy na intensywność w sensie intensywności ;) ma to nie wiem, wiem jednak że mnie wszelkie owocówki szczególnie, lepiej smakują na atomizerach w górnym nawiewem. :)

Natomiast te "Premixy z MAZUR" niczego nie ujmując ich smakom czy jakości, to ja kupiłbym od razu 10 sztuk dla samych buteleczek! *yes*
Awatar użytkownika
Master_PiT
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 678
Rejestracja: czw wrz 28, 2017 11:09 pm
Lokalizacja: Olesno
Podziękował: 59 razy
Otrzymał podzięk.: 220 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Premixy z MAZUR

Postautor: Master_PiT » czw gru 28, 2017 9:42 am

Hmmm trudno nie przyznać Ci racji @
Awatar użytkownika
Haze


Wszelkie owocowe/deserowe, wapuję na RDA lub RDTA, czyli grzałka przy samej paszczy, co może mieć wpływ na 'zbyt intensywny' smak :)
Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Posty: 3788
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3899 razy
Otrzymał podzięk.: 6121 razy
Płeć: Mężczyzna

Premixy z MAZUR

Postautor: Haze » czw gru 28, 2017 9:35 am

madeyeck pisze:Szczerze mówiąc to pierwszy raz słyszę, że którykolwiek z naszych premixów jest zbyt intensywny ...

Myślę, że trzeba brać poprawkę na czym kto jedzie "na codzień" - mi też pod koniec drugiego Ammita wszystkie smaki Krzaków zlały się w jeden bliżej nieokreślony (aczkolwiek cały czas wapowalny) mętlik ale nie wspominałem o tym bo 80% mojego wapowania to tytoniówki i spora część owocówek/deserówek zamula mnie już w połowie takiego Ammita.
No a poza tym stwierdzenie:
Master_PiT pisze:... za dużo aromatów i śmiało dałbym 30ml bazy, a nie 20.

to marzenie marketingowca :mrgreen: @
Awatar użytkownika
Master_PiT
, właśnie podpowiedziałeś "Mazurom" jak zaoszczędzić jakieś 25% :lol: A poważnie to trzeba by to sprawdzić - mam wrażenie, że faktycznie intensywności tym premixom nie brakuje, nawet gdyby rozrabiać pół na pół. Konkurencja (robiąca "Bomber Mana" itp.) wydaje się sporo "słabsza" - ich premixy rozrabiałem czasami tylko 5ml (!) bazy i nie czułem żeby było zbyt intensywnie.
Obrazek
madeyeck
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: wt gru 26, 2017 6:55 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 8 razy
Otrzymał podzięk.: 4 razy
Płeć: Mężczyzna

Premixy z MAZUR

Postautor: madeyeck » czw gru 28, 2017 8:31 am

Master_PiT pisze:Ja testowałem 'Monika'.
No niby dobre, ale na chwilę jako przerywnik, jak wziąłem ze sobą tanka/dripper, mając tylko ten liquid, to po paru godzinach marzyłem aby jak najszybciej wrócić do domu i odchamić się jakimś lekką tytoniówką.
Sam smak jest dość ok, ale szybko zaczyna męczyć. Na moje, za dużo aromatów i śmiało dałbym 30ml bazy, a nie 20.

Cześć.
Szczerze mówiąc to pierwszy raz słyszę, że którykolwiek z naszych premixów jest zbyt intensywny i jestem w lekki szoku, ale oczywiście zastanowię się nad tym.
Awatar użytkownika
Master_PiT
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 678
Rejestracja: czw wrz 28, 2017 11:09 pm
Lokalizacja: Olesno
Podziękował: 59 razy
Otrzymał podzięk.: 220 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Premixy z MAZUR

Postautor: Master_PiT » czw gru 28, 2017 12:32 am

Ja testowałem 'Monika'.
No niby dobre, ale na chwilę jako przerywnik, jak wziąłem ze sobą tanka/dripper, mając tylko ten liquid, to po paru godzinach marzyłem aby jak najszybciej wrócić do domu i odchamić się jakimś lekką tytoniówką.
Sam smak jest dość ok, ale szybko zaczyna męczyć. Na moje, za dużo aromatów i śmiało dałbym 30ml bazy, a nie 20.
Awatar użytkownika
Tenmen
Patronauta
Patronauta
Posty: 2389
Rejestracja: wt paź 18, 2016 10:45 am
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 4559 razy
Otrzymał podzięk.: 2736 razy
Płeć: Mężczyzna

Premixy z MAZUR

Postautor: Tenmen » wt gru 26, 2017 7:22 pm

Od siebie dodam że ja również próbowałem w/w premixów a najbardziej smakowała mi Klaudia smak słodko kwaśny, taki jaki lubię najbardziej, idealnie zrównoważony, z dominującym smakiem Kiwi, smak nie męczy można vapować i vapowac...opinia może trochę subiektywna bo znam osobiście twórcę, ale zapewniam że szczera.Co do opakowań dla mnie są ekstra, można ich powtórnie używać do swoich wynalazków, mają duży wlew, więc nie trzeba się bawić w lejki itp.

Obrazek

Wróć do „Dział chemiczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości