Premixy z MAZUR

O bazach, liquidach, aromatach - czym napełniamy e-papierosa
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Premixy z MAZUR

Postautor: Tommy Black » sob gru 30, 2017 8:53 am

madeyeck pisze:Myślę, że niezbędnym byłoby zaakcentowanie, że to produkt salonu rozchmurzonych i oczywiście konstrukcje całej umowy zrobimy tak, że to będzie wciąż produkt autorów mieszanek.
A jeśli chodzi o szybkość to minimum 3 miesiące będzie trwało...


Bardzo dziękuję. Teraz piłka po naszej stronie więc spodziewaj się niebawem pierwszej PW w tej sprawie. Nie wszystko bowiem da się omawiać tu ale oczywiście ten topic pozostanie żywy...
*friends*
madeyeck
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: wt gru 26, 2017 6:55 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 8 razy
Otrzymał podzięk.: 4 razy
Płeć: Mężczyzna

Premixy z MAZUR

Postautor: madeyeck » sob gru 30, 2017 8:17 am

Tommy Black pisze:
madeyeck pisze:Chętnie spróbuję tych waszych produkcji oczywiście mogę za nie normalnie zapłacić.
Pozatym 4smaki to już jest praktycznieSeria z Salonu Rozchmurzonych...


Cholera. Maciek! :twisted: O żadnym płaceniu nie ma mowy bo o tym mogę decydować. No i ja pisałem o dwóch smakach z tych czterech które wymieniłem a decyzję zostawilem autorom mieszanek. Jeśli się jakoś szybko porozumiemy , a raczej Wy porozumiecie, bo ja tu jestem w zasadzie zbędny, to będzie super. Gdyby ruszyła sprawa z dwoma liquidami, można zawsze kontynuować klasyczną tytoniówką czy też czymś z miętą. Jeśli ja mogę w czymś tu się wykazać to jestem do dyspozycji w każdej sprawie i o każdej porze.
Jasne że nazwy liquidów mogą pozosatć takie jakie dali im twórcy, ale fajnie byłoby jakoś zaakcentować ten nasz Salon. Może to nie jest wielkie forum ein, ale wiem że czytane...

Myślę, że niezbędnym byłoby zaakcentowanie, że to produkt salonu rozchmurzonych i oczywiście konstrukcje całej umowy zrobimy tak, że to będzie wciąż produkt autorów mieszanek.
A jeśli chodzi o szybkość to minimum 3 miesiące będzie trwało...
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Premixy z MAZUR

Postautor: Tommy Black » pt gru 29, 2017 5:28 pm

madeyeck pisze:Chętnie spróbuję tych waszych produkcji oczywiście mogę za nie normalnie zapłacić.
Pozatym 4smaki to już jest praktycznieSeria z Salonu Rozchmurzonych...


Cholera. Maciek! :twisted: O żadnym płaceniu nie ma mowy bo o tym mogę decydować. No i ja pisałem o dwóch smakach z tych czterech które wymieniłem a decyzję zostawilem autorom mieszanek. Jeśli się jakoś szybko porozumiemy , a raczej Wy porozumiecie, bo ja tu jestem w zasadzie zbędny, to będzie super. Gdyby ruszyła sprawa z dwoma liquidami, można zawsze kontynuować klasyczną tytoniówką czy też czymś z miętą. Jeśli ja mogę w czymś tu się wykazać to jestem do dyspozycji w każdej sprawie i o każdej porze.
Jasne że nazwy liquidów mogą pozosatć takie jakie dali im twórcy, ale fajnie byłoby jakoś zaakcentować ten nasz Salon. Może to nie jest wielkie forum ein, ale wiem że czytane...
madeyeck
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: wt gru 26, 2017 6:55 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 8 razy
Otrzymał podzięk.: 4 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Premixy z MAZUR

Postautor: madeyeck » pt gru 29, 2017 4:21 pm

Chętnie spróbuję tych waszych produkcji oczywiście mogę za nie normalnie zapłacić.
Pozatym 4smaki to już jest praktycznieSeria z Salonu Rozchmurzonych...
Awatar użytkownika
miblah
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1439
Rejestracja: sob wrz 24, 2016 6:47 pm
Lokalizacja: Salon
Podziękował: 1338 razy
Otrzymał podzięk.: 1076 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Premixy z MAZUR

Postautor: miblah » pt gru 29, 2017 4:03 pm

Nie jestem w temacie świetności tych LQ wymienionych przez TB, ale jeżeli on mówi, że są świetne, to wierzę i wspieram pomysł, żeby się nie rozwlekać... ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Premixy z MAZUR

Postautor: Tommy Black » pt gru 29, 2017 3:55 pm

Haze pisze: Może by tak chociaż zrobić jakąś burzę mózgów czego oczekujemy? Tak, wiem, że na 10 osób powstanie 11 opinii, ale może jednak coś ustalimy ... Potem porobiliśmy próbki i porozsyłali do testów, i dopiero później uderzyli do @
Awatar użytkownika
madeyeck
-a?


Pomysł w istocie rozsądny ale wszystko rozwlecze w czasie i rozciągnie w koncentracji na temacie. Mamy w tej chwili do dyspozycji 4 ( słownie: cztery ) świetne liquidy.
Twoje Sitting Bull i Paradise Lost oraz Sławka Broken Island i Uśmiech Sołtysa. Może próbki przesłać wprost do Maćka, jeśli się zgodzi i tylko pomyśleć nad nazwami, jeśli Wy się zgodzicie...
Ja sądzę że Maciek musi tu pierwszy poznać smak tych proponowanych liquidów.
Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Posty: 3788
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3899 razy
Otrzymał podzięk.: 6121 razy
Płeć: Mężczyzna

Premixy z MAZUR

Postautor: Haze » pt gru 29, 2017 3:46 pm

Zasadniczo pobieżnie to chciałbym ale się boję :mrgreen: Przypominam też, że padło hasło żeby to był jakiś wspólny, salonowy wytwór, a nie tylko według mojego czy slavia widzimisię ... Może by tak chociaż zrobić jakąś burzę mózgów czego oczekujemy? Tak, wiem, że na 10 osób powstanie 11 opinii, ale może jednak coś ustalimy ... Potem porobiliśmy próbki i porozsyłali do testów, i dopiero później uderzyli do @
Awatar użytkownika
madeyeck
-a?
Obrazek
Awatar użytkownika
slaviop
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2439
Rejestracja: czw mar 03, 2016 11:41 am
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękował: 1558 razy
Otrzymał podzięk.: 4400 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Premixy z MAZUR

Postautor: slaviop » pt gru 29, 2017 3:20 pm

Taka akcja to duże wyzwanie. Tommi jeszcze trochę własnych receptur posiadam. Mogę użyczyć na wspólne potrzeby.
Co cię nie zabije - to zginie z twojej ręki...
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Premixy z MAZUR

Postautor: Tommy Black » pt gru 29, 2017 3:17 pm

madeyeck pisze:Tutaj sprawa wygląda troszkę inaczej. Dwa smaki trzeba by było zrobić jako dodatek do jakiejś serii i wtedy powiedzmy kasę wykładam ja, ale przy czystym zarobku rzędu 3zł na butelce to tak szczerze ile autor kompozycji dostanie?
1zł?


No i mamy wreszcie coś jasno i konkretnie podane jak na tacy, srebrnej zresztą. ;)
Myślę że można teraz już konkretniej rozmawiać i myślę też że, niekoniecznie priorytetem musi być zysk, aczkolwiek on jeszcze nikomu nie zaszkodził. :P
Teraz najważniejsze są jednak deklaracje @
Awatar użytkownika
Haze
go i @
Awatar użytkownika
slaviop
, czy zechcą się w to zaangażować? No i deklaracja o chęci współpracy ze strony Maćka. ( @
Awatar użytkownika
madeyeck
)
madeyeck
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: wt gru 26, 2017 6:55 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 8 razy
Otrzymał podzięk.: 4 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Premixy z MAZUR

Postautor: madeyeck » pt gru 29, 2017 1:53 pm

Ja pierwszy nakład Mazur 5000 szt sprzedałem w 3 tygodnie.
Potem już mniej się sprzedaje bo to już nie nowość...

Wróć do „Dział chemiczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości