Premixy z MAZUR

O bazach, liquidach, aromatach - czym napełniamy e-papierosa
Awatar użytkownika
sikor
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1043
Rejestracja: pn maja 15, 2017 10:38 am
Lokalizacja: opolskie
Podziękował: 1246 razy
Otrzymał podzięk.: 470 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Premixy z MAZUR

Postautor: sikor » wt gru 26, 2017 7:11 pm

A gdzie to spredają?
Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Posty: 3788
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3899 razy
Otrzymał podzięk.: 6121 razy
Płeć: Mężczyzna

Premixy z MAZUR

Postautor: Haze » wt gru 26, 2017 6:19 pm

Są już w sklepach od dłuższego czasu ale dopiero niedawno wziąłem kilka na spróbowanie:

Obrazek

Butelki fajne, wprawdzie dosyć twarde ale bez problemów z wyciskaniem. Z tyłu opis smaku w postaci względnie czytelnych piktogramów:

Obrazek

Nazwy też powstały pewnie podczas albo tuż po hucznej imprezie :mrgreen: ale mniejsza, ważny jest smak, a tu jest całkiem OK:

* Robak - truskawka, jabłko, poziomka (chyba) - wszystko dobrze zbalansowane, na tyle dobrze że truskawkę czy poziomkę wręcz trudno wyczuć. Lekko wybija się jabłko, ale to bardzo dobrze bo jest DOSKONAŁE - bez śladu chemii, aromatyczne i soczyste. Warto spróbować chociażby dla tego jabłka.

* Piana - truskawka, wanilia, krem? - jak w większości tego typu miksów truskawka jest zbyt mocno przykryta kremową pianą, aczkolwiek na szczęście pozostaje wyczuwalna. Jeśli o mnie chodzi to ten bukiet tradycyjnie przypomina mi wafelki śmietankowo-truskawkowe i robi to w sposób całkiem apetyczny - może nie do ciągłego wapowania, ale od czasu do czasu jak najbardziej.

* Krzaki - winogrono x 2, jabłko - chyba jedno z najlepszych winogron jakich próbowałem, orzeźwiające i bez posmaku płynu do mycia naczyń :mrgreen: Właśnie po raz drugi zalewam nim Ammita25, więc coś w nim musi być :smile:


Premiksy sprzedawane są w objętości 40 ml za około 30 zł. W butelkach dedykowanych do dopełnienia do 60 ml. Według sprzedawcy są na tyle stężone, że wręcz potrzebują tych 20 ml "rocieńczenia", przy 10 ml mogą pozostać zbyt intensywne. I jeszcze jedno - butelki mają na boku podziałkę, małe a cieszy :smile::

Obrazek
Obrazek

Wróć do „Dział chemiczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości