Premixy HALO

O bazach, liquidach, aromatach - czym napełniamy e-papierosa
Awatar użytkownika
bulit73
Patronauta
Patronauta
Posty: 1813
Rejestracja: pn paź 14, 2019 3:09 pm
Lokalizacja: Trójmiasto
Podziękował: 7875 razy
Otrzymał podzięk.: 1857 razy
Płeć: Mężczyzna

Premixy HALO

Postautor: bulit73 » sob lut 29, 2020 5:07 pm

VapeLab pisze:Mam nadzieję, że promocja z okazji urodzin (nie sklepu ale moich)

Piotrze, to wszystkiego naj... :wino: :friends:
Obrazek
Wampir z Pniew
Płeć: nieokreślona

Premixy HALO

Postautor: Wampir z Pniew » pt lut 28, 2020 10:02 pm

A bardzo dziękuję, że wieść tutaj dotarła. Nie byłem w stanie już wszystkiego ogarnąć, gdyż był dla mnie to bardzo ciężki miesiąc. Roboty do bladego rana i z rana od nowa, do tego koncert musiałem odegrać w weekend i w tygodniu dogrywać trochę bzdur w biedastudio więc info po prostu wrzuciłem na FB, gdyż większość z Was i tak obserwuje i doniesie tutaj. :)
Urlop przenosiłem już o dwa miesiące aż w końcu zrobiłem to, ale nie radzę sobie zostawiając to wszystko w Pniewskiej Republice Ludowej.

Mam nadzieję, że promocja z okazji urodzin (nie sklepu ale moich) była trafiona wszak dzisiaj dopisuję sobie oczko do trzydziestki.
Już boję się tego co zastanę jak wrócę w niedzielę ale na razie korzystam z faktu, że po raz pierwszy od 5 lat spałem aż 10 godzin! :szok1:

Zatem do zobaczenia już bardzo niebawem a ja wracam obserwować ruchy Niemców na plaży w Międzyzdrojach. :diabel:

@wertjacek Tutaj masz odpowiedź na pytanie - dlaczego? :P
Awatar użytkownika
Polon
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 531
Rejestracja: śr wrz 25, 2019 12:49 pm
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 45 razy
Otrzymał podzięk.: 478 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Premixy HALO

Postautor: Polon » czw lut 27, 2020 9:53 pm

Jako wierny rycerz twierdzy Piotrkowej w Pniewach, nie mogłem przepuścić okazji na te premixy. Odebrałem niedawno z paczkomatu 15 smaków premixów Halo, także na dniach postaram się napisać parę słów o każdym z nich.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Wiatr niesie zapach kwiatów I orzeźwia mnie.
Słońce chowa szare barwy Bym rozchmurzył się.
Wszystkie muszki i kwiatuszki Przyjacielem mi.
Tylko ludzie jacyś dziwni jakby byli źli.
Awatar użytkownika
yetisize
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 135
Rejestracja: ndz wrz 08, 2019 7:12 pm
Lokalizacja: Brodnica
Podziękował: 65 razy
Otrzymał podzięk.: 237 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Premixy HALO

Postautor: yetisize » czw lut 27, 2020 6:13 pm

Dzięki za cynk, skorzystałem.
Awatar użytkownika
Raz2trzy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 517
Rejestracja: wt kwie 02, 2019 6:27 am
Lokalizacja:
Podziękował: 211 razy
Otrzymał podzięk.: 439 razy
Płeć: Mężczyzna

Premixy HALO

Postautor: Raz2trzy » czw lut 27, 2020 5:42 pm

halo HALO... :czajniczek: :smile:
Nasz dobrodziej Piotrek @VapeLab się urlopuję, i bardzo dobrze, ale to nie powód, żeby uciekła nam ciekawa gratka która ukazała się na półkach jego sklepu.

Do oferty w bardzo promocyjnej cenie wskoczył całkiem spory arsenał właśnie premixów od tego producenta. Jest pare nowych tytoniówek, nieco owocu a i również desery, więc bardzo różne, i zachęcające rzeczy. Sam Piotrek o ile dobrze pamiętam gdzieś pisał, że promocja jest raczej jednostrzałowa, więc warto obczaić temat. Cena naprawdę jest mega przyzwoita.

Ps. Mam nadzieję że się nie obrazisz że tu taka samowolka i sieję infomację bez zgody kancelarii. :smile: :-D Ale Salonowicze muszą takie rzeczy wiedzieć, gdyż to ciekawski świata i doznań lud . :-D :czajniczek:
Awatar użytkownika
666mAh
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 557
Rejestracja: śr wrz 04, 2019 3:30 am
Lokalizacja:
Podziękował: 375 razy
Otrzymał podzięk.: 502 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Premixy HALO

Postautor: 666mAh » pt wrz 20, 2019 1:28 am

Smak taki podobny tylko że inny :D :D

Jak dla mnie (oczywiście odczucia subiektywne) w porównaniu z Tribeką to taka jakby delikatnieksza, mniej ordynarna tytoniówka z fajnym orzechowym posmakiem. Smakuje też ludziom którzy nie lubią Tribeki i ogólnie tytoniówek ;) w każdym razie po Tribece i Prime15 chętnie spróbowałbym kolejnych tytoniow od Halo :)
Awatar użytkownika
Vlad
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 688
Rejestracja: śr mar 21, 2018 5:34 pm
Lokalizacja: Okolice Krakowa
Otrzymał podzięk.: 365 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Premixy HALO

Postautor: Vlad » czw wrz 19, 2019 10:12 pm

Moje co prawda subiektywne zdanie, ale nigdy nie porównałbym tego do tribeki ani do żadnej innej tytoniówki. Kupiłem to bo lubię co jakiś czas potestować coś nowego. Ale to męczę co jakiś czas od chyba pół roku albo więcej. I z czystej chytrości tego nie wyleje. Dla mnie niewypał chyba najgorszy jak kupiłem. Po prostu mdły. Swego czasu bardzo mi spasował Sweet Tobacco od Vampire Vape, ale też w sumie 30ml męcze chyba rok. Też z edymu.

A tak na marginesie, zastanawiam się czy Prime 15 to jakiś taki tribecowy czy to zupełnie inny smak?

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
666mAh
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 557
Rejestracja: śr wrz 04, 2019 3:30 am
Lokalizacja:
Podziękował: 375 razy
Otrzymał podzięk.: 502 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Premixy HALO

Postautor: 666mAh » czw wrz 19, 2019 8:30 pm

Dziękuję, sprawdzę na pewno :)
Awatar użytkownika
Azgar
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1705
Rejestracja: śr sie 30, 2017 7:49 pm
Lokalizacja: Michrów
Podziękował: 1293 razy
Otrzymał podzięk.: 1694 razy
Płeć: Mężczyzna

Premixy HALO

Postautor: Azgar » czw wrz 19, 2019 8:25 pm

Gdybyś szukał tytoniowych premiksów podobnych do Tribeca to w E-dymie jest STC Tobacco.

STC to taka prawie Tribeca dosłodzona karmelem. :)
Awatar użytkownika
666mAh
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 557
Rejestracja: śr wrz 04, 2019 3:30 am
Lokalizacja:
Podziękował: 375 razy
Otrzymał podzięk.: 502 razy
Płeć: Mężczyzna

Premixy HALO

Postautor: 666mAh » czw wrz 19, 2019 8:19 pm

Szczerze mówiąc kiedy zacząłem 2 miesiące temu znów chmurzyć przewinęło mi się sporo cukru z cooladą i ciastek z cytryną :D ale poprzednio miałem w ustach e-p w 2015 roku kiedy nie było jeszcze tych wszystkich premixów w kolorowych butelkach mówiących "kup mnie" :D spróbowałem, trafiłem na lepsze i gorsze i koniec końców stanęło na Tribece i Prime15 :P chociaż mam kilka ulubionych nie-tytoniówek i pewnie kupię jeszcze jako odskocznię.

Wróć do „Dział chemiczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości