Premixy HALO

O bazach, liquidach, aromatach - czym napełniamy e-papierosa
Awatar użytkownika
Azgar
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1705
Rejestracja: śr sie 30, 2017 7:49 pm
Lokalizacja: Michrów
Podziękował: 1293 razy
Otrzymał podzięk.: 1694 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Premixy HALO

Postautor: Azgar » czw wrz 19, 2019 7:53 pm

Fakt, większość młodych ludzi omija tytoniowe premiksy szerokim łukiem, zamiast tego wola przesłodzone owocowe lub deserowe płyny. :)
Awatar użytkownika
666mAh
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 557
Rejestracja: śr wrz 04, 2019 3:30 am
Lokalizacja:
Podziękował: 373 razy
Otrzymał podzięk.: 500 razy
Płeć: Mężczyzna

Premixy HALO

Postautor: 666mAh » czw wrz 19, 2019 5:13 pm

Tak ale nie w każdym. W mojej okolicy w jednym edymie jest bardzo duży wybór Halo a zaś w drugim nie ma nic albo prawie nic bo nie ma widocznie zapotrzebowania na takie smaki (klienci z dowodami osobistymi co jeszcze pachną nowością)
Awatar użytkownika
Michal Kokot
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 32
Rejestracja: wt cze 18, 2019 9:28 am
Lokalizacja: Bytom
Otrzymał podzięk.: 6 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Premixy HALO

Postautor: Michal Kokot » czw wrz 19, 2019 3:41 pm

Cały czas są dostępne w E-Dymie :p
Atomizery: Asmodus C4
Zasilanie: Dovpo Topside Dual SE
Awatar użytkownika
666mAh
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 557
Rejestracja: śr wrz 04, 2019 3:30 am
Lokalizacja:
Podziękował: 373 razy
Otrzymał podzięk.: 500 razy
Płeć: Mężczyzna

Premixy HALO

Postautor: 666mAh » czw wrz 19, 2019 2:28 pm

Walerianek pisze:Zapewne Twoja jest bardziej "świeża" i stąd ta różnica w kolorze.


Po 6 dniach nie zmieniła koloru. Kupiłem następną i kolor również jest jasny. Jednak niezależnie od koloru jest smaczna więc nie będę drążył tematu ;)

@
Awatar użytkownika
Haze
kupiłem gotowca Prime15 i jest naprawdę super :) smak całkowicie nie zgadza się z porównaniem do skarpety ;)
Walerianek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 30
Rejestracja: sob cze 01, 2019 5:21 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 28 razy
Otrzymał podzięk.: 12 razy
Płeć: Mężczyzna

Premixy HALO

Postautor: Walerianek » wt wrz 10, 2019 8:21 am

Zapewne Twoja jest bardziej "świeża" i stąd ta różnica w kolorze.
Obrazek
Awatar użytkownika
666mAh
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 557
Rejestracja: śr wrz 04, 2019 3:30 am
Lokalizacja:
Podziękował: 373 razy
Otrzymał podzięk.: 500 razy
Płeć: Mężczyzna

Premixy HALO

Postautor: 666mAh » wt wrz 10, 2019 7:38 am

Warto. Przez ponad 2 miesiace chmurzenia skupiałem się wyłącznie na owocach głównie z cooladą i deserówkach kupując premixy bardziej lub mniej udane. Trafilem tu na reckę Tribeci którą przeczytałem z ciekawości bo żadnych tytoniówek nawet nie brałem pod uwagę. Ale od słowa do słowa i okazało się że kumpel z pracy ma w domu butlę więc spróbowałem dla zasady i strzał w 10, od razu kupiłem i nie zamierzam póki co używać innych premixów :]

Zastanawia mnie tylko że moja Tribeca jest dosyć jaśniejsza od tej kolegi a z tego co mówił dał bazy tyle co ja czyli 30ml.
Awatar użytkownika
sthEn
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 100
Rejestracja: pn lip 29, 2019 12:41 pm
Lokalizacja: Gdynia
Podziękował: 15 razy
Otrzymał podzięk.: 35 razy
Płeć: Mężczyzna

Premixy HALO

Postautor: sthEn » czw sie 08, 2019 1:21 pm

Potrzebna mi natychmiast odskocznia od tych wszystkich słodkich/miętowych premixów - oszaleć można.

Halo Tribeca - warto? Używałem Tribek i podobnych, ale dobre kilka lat temu. Jak to dzisiaj smakuje?
VOOPOO DRAG 2 + PROFILE UNITY RTA
DOVPO TOPSIDE DUAL + PROFILE RDA
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10897 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Premixy HALO

Postautor: Tommy Black » czw lut 21, 2019 7:55 am

Haze pisze:TRIBECA - dla tego smaku warto było odświeżyć sobie wspomnienia! Tribeca to taka podkręcona wersja mojej ukochanej Bebeki (i zresztą chyba jej pierwowzór) - cięższa, trochę bardziej słodka i aromatyczna - MOCNA RZECZ!!

PS. Próbując Tribeki można przekonać się jak daaleeeeko jest od niej chyba najbardziej w sieci popularny przepis na "klona tribeki".


Biorąc wszystko powyższe, co naskrobał @
Awatar użytkownika
Haze
udałem się wczoraj do sklepu. Pomyślałem bowiem że, skoro dopadła mnie jednocześnie angina bakteryjna i grypa żołądkowa, skoro nie czuję żadnego zapachu i smaku i ogólnie nie reaguję na piękno przyrody, to se te wspomnienia odświeżę i może jakiś smak i zapach poczuję w końcu?
Bo przecież nie da się zapomnieć smaku i zapachu Tribeki...Bebeki zresztą też, ale nic Atmosa w moim sklepie nie mieli. Zalałem sobie K2 bez rozcieńczania premixu, bo naprawdę chciałem coś poczuć. Takie bezpłciowe i bezsmakowe chmurzenie od kilku dni, jest męczące, irytujące i prowadzi do abstynencji.
Jeszcze w sklepie poczułem przez moment ten smak, a zapach przez kilka chwil ulatywał z dripa. I to było wszystko. Wystarczyło aby sobie przypomnieć...a potem już nic, pustka i irytujące cokolwiek w atomizerach. Ta chwila jednak wystarczyła abym chciał ponownie wrócić do firmy Halo.Może nie do samej Tribeki, bo to już nie te klimaty u mnie, ale do, kiedyś jedynego, codziennie tankowanego smaku, czyli Prime 15. Niestety, nie wiadomo dlaczego, tego akurat w sklepie nie mają... No i nie wierzę abym dziś mógł wyczuć tam jakieś kakao. Za to dziś wiem jedno i ta, medyczna wiedza jest bardzo ważna. Kiedy tylko poczuję smak i zapach Tribeki to będzie oznaczać że ozdrowialem. Jeśli nie poczuję...
Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Posty: 3788
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3899 razy
Otrzymał podzięk.: 6121 razy
Płeć: Mężczyzna

Premixy HALO

Postautor: Haze » czw sty 25, 2018 10:25 am

10 ml, i wtedy będziesz miał bardzo intensywny smak.
Znasz kalkulator Ryczypióra? http://skrypty.info.pl/kalkulator.html
Obrazek
Awatar użytkownika
Master_PiT
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 678
Rejestracja: czw wrz 28, 2017 11:09 pm
Lokalizacja: Olesno
Podziękował: 59 razy
Otrzymał podzięk.: 220 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Premixy HALO

Postautor: Master_PiT » czw sty 25, 2018 10:25 am


Wróć do „Dział chemiczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 1 gość