Premixy PUDDING MAN

O bazach, liquidach, aromatach - czym napełniamy e-papierosa
Awatar użytkownika
regis
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 47
Rejestracja: pn lip 11, 2016 10:27 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz
Podziękował: 40 razy
Otrzymał podzięk.: 43 razy
Płeć: Mężczyzna

Premixy PUDDING MAN

Postautor: regis » pt mar 02, 2018 5:41 pm

Haze pisze: Tylko czego użyć do posolenia?


A może trochę absolutu tytoniowego? Może wyjść "kapeć", ale może też być fajna tytoniówka.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Premixy PUDDING MAN

Postautor: Tommy Black » pt mar 02, 2018 3:15 pm

Haze pisze:a jeszcze lepiej byłoby gdyby go czymś ... posolić tak żeby powstało coś w stylu słodko-słonego. Tylko czego użyć do posolenia?


Ja bym mu pogroził kaktusem. Co prawda nie będzie słony ale zabierze mu sporo słodyczy. :-P

slaviop pisze:Haze miałem kiedyś aromat orzecha arachidowego. Słony był niemiłosiernie.


No tak słony to on był tyle że do masła orzechowego dodawać jeszcze orzecha?
Awatar użytkownika
slaviop
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2439
Rejestracja: czw mar 03, 2016 11:41 am
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękował: 1558 razy
Otrzymał podzięk.: 4400 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Premixy PUDDING MAN

Postautor: slaviop » pt mar 02, 2018 2:55 pm

Haze miałem kiedyś aromat orzecha arachidowego. Słony był niemiłosiernie. pamiętam że zmieszałem go z wanilią i śmietanką. wyszło nawet niezłe , ale za mało...
Co cię nie zabije - to zginie z twojej ręki...
Awatar użytkownika
dwagiel
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 73
Rejestracja: ndz sty 28, 2018 10:15 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podzięk.: 42 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Premixy PUDDING MAN

Postautor: dwagiel » pt mar 02, 2018 6:22 am

W peanut butter szukam orzechów i znaleźć nie mogę. Smakuje mi to jak liquid z aromatu ciasteczkowego z ESW.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Posty: 3788
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3899 razy
Otrzymał podzięk.: 6121 razy
Płeć: Mężczyzna

Premixy PUDDING MAN

Postautor: Haze » czw mar 01, 2018 11:48 pm

Bawiąc się premixami nie sposób nie wspomnieć o "Puddingach", obecnych praktycznie w każdym sklepie waperskim i zbierających bardzo różne opinie - od entuzjazmu po totalne rozczarowania. Puddingi oferowane są w dość egzotycznych bukietach smakowych, na tyle egzotycznych, że miałem problem żeby cokolwiek wybrać, no ale czego się nie robi ... :mrgreen: Wziąłem więc masło orzechowe (sam nie wiem dlaczego :lol: ) i Mango (bo mi się pomyliło z melonem :facepalm: ). Tak to wygląda:

puddingi-1.jpg

Etykieta fajna, mimo że nie niesie żadnej jasnej informacji o smaku, dopiero z tyłu widzimy:

puddingi-2.jpg

No i dobrze, to spróbujmy ...

A próbowanie odbywało się w DTL-u, na DROPie, z singlowym sfc 0,3 oma i 30W, bawełna Native Wicks.
Zacznę od tego co łatwiejsze czyli...

MANGO
Nie wiem, nie znam się, zarobione kubki mam, ale wiadomo, że mango należy do grupy owoców bardzo "ciężkich" do oddania w aromatach, głównie ze względu na "surowość" smaku. I tutaj właśnie tego doświadczamy - ta surowizna balansuje gdzieś na pograniczu drapiącej w gardło chemii. Nie jest zupełnie tragicznie, ale raczej tylko dla ortodoksyjnych wielbicieli mango. I tyle ...


PEANUT BUTTER
Wprawdzie nie mogę sobie przypomnieć żebym kiedykolwiek w życiu próbował masła orzechowego ale ten charakterystyczny, tępy posmak peanutów jest jak najbardziej wyczuwalny i czuć też, że chce dominować ale na szczęście szybko zostaje ukrócony przez typową maślaną słodkość. I w sumie ... w miarę się to zgrywa - premix jest całkiem zjadliwy, a jeszcze lepiej byłoby gdyby go czymś ... posolić :mrgreen: tak żeby powstało coś w stylu słodko-słonego. Tylko czego użyć do posolenia? Może @
Awatar użytkownika
slaviop
będzie miał jakiś pomysł? Roztwór NaCl? :smile:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Obrazek

Wróć do „Dział chemiczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Tutejszy i 1 gość