Kush by Liquider

O bazach, liquidach, aromatach - czym napełniamy e-papierosa
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10897 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Kush by Liquider

Postautor: Tommy Black » czw wrz 17, 2020 8:33 am

@
Awatar użytkownika
Shawn Steven


We thank you very much for the software to advertise CBD and hemp on the Internet.
However, we don't need it, we don't have CBD or hemp. And we're not going to deal with that.
Your post has been edited.
Shawn Steven
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: czw wrz 17, 2020 8:05 am
Lokalizacja: Los Angeles
Płeć: Mężczyzna

Kush by Liquider

Postautor: Shawn Steven » czw wrz 17, 2020 8:30 am

Hello friend seems like you are new here in CBD business. Well the CBD oil has been used for many purposes. CBD oil has been studied for its potential role in easing symptoms of many common health issues, including anxiety, depression, acne and heart disease. For those with cancer, it may even provide a natural alternative for pain and symptom relief.





For more information try contacting kloeapp because they are the best...
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10897 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Kush by Liquider

Postautor: Tommy Black » czw sie 23, 2018 5:56 am

lijden pisze:@Tommy Black jak zwykle chylę czoła przed twoimi zdolnościami do opowieści o dowolnej tematyce, czy myślałeś może na.poważnie o napisaniu ksiązki? :P


To nie była opowieść i nie o dowolnej tematyce. Nawiązałem do tematyki poruszanej w Twoim temacie; ciekawostka o odmianie konopii Kush wydawała mi się na tyle interesujaca że warta wstawienia.Co do pisania książki to ja już się wypowiedziałem, pisząc tu książkę. Mieliśmy ją pisać wspólnie, razem, a przynajmiej redagować, współtworzyć.Książka jest w Salonie a tu śmiecić nią nie będę.Uwagami na jej temat i nie tylko też... :-P

Na chwilę jeszcze przyssam się do tematu, tak delikatnie tylko, mowa tu bowiem o liqudzie konkretnym, nie o gamie liquidów firmy Liquider.
Dziś kupiłem, przypadkowo liquid tej firmy Ice Mint.Gdyby nie opakowanie, z pełną odpowiedzialnością, poleciłbym go wszystkim.
Więcej o nim tu: viewtopic.php?f=28&t=3221&start=80

Edit:

Jeszcze raz się przyssam. W tym temacie: viewtopic.php?f=28&t=3221&start=80 pisałem o opakowaniach Liquidera. Dziś znów napisałem, a napisałem ponieważ opakowania zostały poprawione, dalem też fotkę i dziś już nie wzbudzają zastrzeżeń.
Jakiś czas temu @
Awatar użytkownika
Haze
pisał tu o tym że nikt jeszcze w zasadzie nie zrobił dobrego aromatu mango.Mialem podobne zdanie, moje kubki smakowe, zgodnie z nazwą, smakowały sporo różnych produkcji mango. Malezyjskie, francuskie, włoskie, rosyjskie, niemieckie i amerykańskie.Amerykanie podobnie jak od Wietnamu od mango powinni się trzymać z daleka.Reszta była taka sobie a malezyjskim mango można zasłodzić herbatę dla całego pułku. Dlaczego nie mialem polskich, nie mam pojęcia. Nadszedł jednak ten czas że mam. Nadbiegł, bo co świt biegam.Dostałem fajne buty, Nike Air, myślałem że do latania ale jednak trzeba biegać. No i dobrze bo jeśli skoro rano przebiegnę te 200 czy 300 metrów od razu lepiej się czuję. A przy okazji robię zakupy. Dziś właśnie zakupiłem polskie mango. Corpus delicti:
Liq03.jpg

I jest to naprawdę dobre mango. Mam nadzieję że skoro dobry jest liquid to mają tak samo dobry aromat i da się go kupić.Zamierzam bowiem teraz trochę czasu poświęcić na polskie mango w wydaniu chmurkowym. Nie można tylko biegać... :-P

A nowe mango dedykuję @
Awatar użytkownika
lijden
. Sądzę że to jest dobry smak dla niej i jeśli zacznie biegać... ;)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
Bimaczow
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 186
Rejestracja: ndz lip 01, 2018 3:30 pm
Lokalizacja: Beskidy
Podziękował: 6 razy
Otrzymał podzięk.: 78 razy
Płeć: Mężczyzna

Kush by Liquider

Postautor: Bimaczow » pn sie 20, 2018 9:58 pm

Hardliner - czekoladowe Ciastko z kremem mogę opisać tak że jest przewaga czekolady a krem ... Tak dość średnio wyczuwalny ten krem, ale może to z powodu zeusa i Claptona :-) ogólnie samk przyjemny, nie jest mdły ale dla mnie nie na codzien bo dość szybko się nudzi, taka typowa czekoladowa deserówka jak ktoś lubi to powinien być zadowolony.

Classic Fat cannabis joint - .. nie wiem jak to opisać bo smak nie podobny do niczego, ciut jak koszona trawa z posmakiem czegoś kwaśnego,dziwnego , trzeba spróbować ale ogólnie bardzo nie polecam bo jest nijaki, słabo wyczuwalny i lekko mdly ni huhu nie podobny do tego co deklaruje nazwa a szkoda bo liczyłem na smak skunka czy czegoś takiego :-)

Trippin - mocny cytrusowy aromat dla mnie z przewagą Cytryny i grapefruita limonka gdzieś tam z tyłu, czuć goryczkę ale to przez cbd, fajny orzeźwiający smak, na 1000% kupię go ponownie :-) jak ktoś lubi mocniejsze cytrusowe akcenty będzie zadowolony !

Golden Dome- jak ktoś lubi napoje o smaku gruszkowym,gruszki :-) to ten liquid jest dla niego ! Przypomina mi soczysta dojrzała gruszkę urwana z drzewa ,świeży i słodki smak gruszki i w sumie tyle i aż tyle :-)

Mam jeszcze nie odpakowane :

On Fire - smak i zapach powalający :-) tak soczysty że mam ślinotok hehe
Seeing Starsz - w smaku jak marakuja w zapachu jak marakuja :-) fresh weedu nie czułem ale może wyjść przy wapowaniu zobaczymy .
Btw mam dostęp do producenta który robi cbd używanego w liquidach ( znajomy znajomego :-) ) i w wolnej chwili zrobię coś dla siebie, jak wyjdzie to może pokuszenie się o produkcję :-D lokal mam
Awatar użytkownika
lijden
Waperka
Waperka
Posty: 265
Rejestracja: śr lip 12, 2017 8:47 pm
Lokalizacja: Michrów (grójecki)
Podziękował: 87 razy
Otrzymał podzięk.: 169 razy
Płeć: Kobieta

Re: Kush by Liquider

Postautor: lijden » pn sie 20, 2018 9:30 pm

Taki jest plan. Jak znajdziesz chwilę to opisz smaki z tych co zamowiłeś, jak już sprobójesz :)
Awatar użytkownika
Bimaczow
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 186
Rejestracja: ndz lip 01, 2018 3:30 pm
Lokalizacja: Beskidy
Podziękował: 6 razy
Otrzymał podzięk.: 78 razy
Płeć: Mężczyzna

Kush by Liquider

Postautor: Bimaczow » pn sie 20, 2018 9:30 pm

O widzisz :-) w takim razie zamawiaj i wapuj :-D :-D btw nie wystraszyłem się jak zostawi ci gorzkawy posmak w ustach .
Awatar użytkownika
lijden
Waperka
Waperka
Posty: 265
Rejestracja: śr lip 12, 2017 8:47 pm
Lokalizacja: Michrów (grójecki)
Podziękował: 87 razy
Otrzymał podzięk.: 169 razy
Płeć: Kobieta

Re: Kush by Liquider

Postautor: lijden » pn sie 20, 2018 9:14 pm

@znalazłam właśnie sklep internetowy :)
Awatar użytkownika
Bimaczow
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 186
Rejestracja: ndz lip 01, 2018 3:30 pm
Lokalizacja: Beskidy
Podziękował: 6 razy
Otrzymał podzięk.: 78 razy
Płeć: Mężczyzna

Kush by Liquider

Postautor: Bimaczow » pn sie 20, 2018 9:12 pm

Kupisz na allegro :-) ja kupuję właśnie z allegro ! Btw jak zaczynasz zabawę z cbd i zaczynasz od 250 to wapuj przed snem :-)... Ja wapuje już normalnie zamiast tytoniowego w ciągu dnia ale czasami kilka buchów za dużo i człowiek popada w letarg |-i
Awatar użytkownika
lijden
Waperka
Waperka
Posty: 265
Rejestracja: śr lip 12, 2017 8:47 pm
Lokalizacja: Michrów (grójecki)
Podziękował: 87 razy
Otrzymał podzięk.: 169 razy
Płeć: Kobieta

Kush by Liquider

Postautor: lijden » pn sie 20, 2018 9:08 pm

Bimaczow pisze:Dzidiaj przyszły mi 4 nowe smaki od liquidera i właśnie jestem na etapie testowania gruszki :-) smakuje jak napój gruszkowy :-D dobry jest ... Aaaa i liquider działa .. usypia jak ta lala a za tą śmieszna cenę to naprawdę warto :-) ja ostatnio wapuje tylko kush i jest super


Czyli zostaje już tylko zmolestować kogoś o zakup :) Dzięki za info. Szkoda ze wysyłkowo nie ma sklepu bo całkiem fajne te niektore smaki i zwykłych płynów ;)
Awatar użytkownika
Bimaczow
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 186
Rejestracja: ndz lip 01, 2018 3:30 pm
Lokalizacja: Beskidy
Podziękował: 6 razy
Otrzymał podzięk.: 78 razy
Płeć: Mężczyzna

Kush by Liquider

Postautor: Bimaczow » pn sie 20, 2018 9:07 pm

Dzidiaj przyszły mi 4 nowe smaki od liquidera i właśnie jestem na etapie testowania gruszki :-) smakuje jak napój gruszkowy :-D dobry jest ... Aaaa i liquider działa .. usypia jak ta lala a za tą śmieszna cenę to naprawdę warto :-) ja ostatnio wapuje tylko kush i jest super, testowałem z UK 250mg dużo droższe jak kush i również fullspectrum CBD nie z kryształu ! To ważne :-) i nie widzę różnicy w działaniu a tutaj mamy za 23-36zl ... Mam jeszcze tropikalny i o smaku ciastka z kremem i fat cannabis joint ale dla mnie ten ostatni bez smaku i nie polecam . Minus liquidów z CBŚ jest taki że wywapujesz 10-15ml i grzałka do wymiany :-) przez to że jest mentny od cbd to strasznie zalepia .

Wróć do „Dział chemiczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 2 gości