Premixy z mentolem?

O bazach, liquidach, aromatach - czym napełniamy e-papierosa
Awatar użytkownika
bulit73
Patronauta
Patronauta
Posty: 1813
Rejestracja: pn paź 14, 2019 3:09 pm
Lokalizacja: Trójmiasto
Podziękował: 7872 razy
Otrzymał podzięk.: 1857 razy
Płeć: Mężczyzna

Premixy z mentolem?

Postautor: bulit73 » wt lis 26, 2019 6:37 pm

Majlo92 pisze: Jestem zwolennikiem czegoś z mięta, mentolem.


Premix od Halo - Subzero. Owoców tam nie ma ale jest za to ekstremalny menthol :-D
Obrazek
Awatar użytkownika
Maciejko
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1146
Rejestracja: ndz cze 16, 2019 11:36 am
Lokalizacja: Lublin
Podziękował: 1235 razy
Otrzymał podzięk.: 1684 razy
Płeć: Mężczyzna

Premixy z mentolem?

Postautor: Maciejko » wt lis 26, 2019 12:22 pm

 ! Wiadomość od: Maciejko
Szanowny Panie @
Awatar użytkownika
Majlo92
radzę zacząć stosować znaki interpunkcyjne, bo to co piszesz, jest zwyczajnie nieczytelne. Zwróć również uwagę na pisownię różnych wyrazów. Kolejny post napisany w taki sposób zostanie usunięty, i proceder ten będzie powtarzany do skutku.
Natomiast Pan @wertjacek brawo za pouczenie kolegi, ale polecam stosować spację po znakach interpunkcyjnych, wtedy tekst nie zlewa się w jedną całość i jest bardziej czytelny.
The9Green
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 142
Rejestracja: pt lip 26, 2019 4:36 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 47 razy
Otrzymał podzięk.: 52 razy
Płeć: nieokreślona

Re: Premixy z mentolem?

Postautor: The9Green » wt lis 26, 2019 12:19 pm

Premix Ossem Japanese Peach ma mocny chłód, dla mnie był aż za mocny.
wertjacek
Płeć: nieokreślona

Premixy z mentolem?

Postautor: wertjacek » wt lis 26, 2019 12:16 pm

Ani jednej kropki, żadnego przecinka. Brawo!
Majlo92
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: śr lis 06, 2019 2:11 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3 razy
Płeć: Mężczyzna

Premixy z mentolem?

Postautor: Majlo92 » wt lis 26, 2019 11:10 am

wertjacek pisze:
Majlo92 pisze:Może swego czasu się wezmę za samogony ale narazie nie czas na to tak samo przyjdzie czas na na coś innego od ijusta bo już mi nie starcza pierwsze dni 3mg mnie dusily przy buszku sekundowym teraz jadę na 6mg i zero drapania w gardle


Rzuciłeś analogi na rzecz e-papierosów i to jest OK.Ale przechodzenie z mniejszej na większą dawkę nikotyny? to już nie jest OK.Po co?

Kupienie gliceryny,glikolu i aromatu z mentolem trwa tyle samo co zakup premixu,zacząleś wapować,zacznij robić swoje liquidy,mniej wydatków a i satysfakcja większa.Nie wspomnę o tym,że robisz smaki jakie ty chcesz,w proporcjach jakie ty lubisz.



Po prostu nie czułem wogole w ogóle kopa po gardle. Już mi nie robi różnicy czy vapuję na 6mg czy na 3, jedyne co mnie jest w stanie przydusić to ilość chmury. Następne premixy już chcę bez nikotyny tylko by się przydało troszkę więcej mięty, ale to już kolega wyżej jeden polecił fajny pomysł na który się napewno na pewno skuszę.
wertjacek
Płeć: nieokreślona

Premixy z mentolem?

Postautor: wertjacek » wt lis 26, 2019 10:40 am

Majlo92 pisze:Może swego czasu się wezmę za samogony ale narazie nie czas na to tak samo przyjdzie czas na na coś innego od ijusta bo już mi nie starcza pierwsze dni 3mg mnie dusily przy buszku sekundowym teraz jadę na 6mg i zero drapania w gardle


Rzuciłeś analogi na rzecz e-papierosów i to jest OK. Ale przechodzenie z mniejszej na większą dawkę nikotyny? To już nie jest OK. Po co?

Kupienie gliceryny, glikolu i aromatu z mentolem trwa tyle samo co zakup premixu, zacząłeś wapować, zacznij robić swoje liquidy, mniej wydatków a i satysfakcja większa. Nie wspomnę o tym, że robisz smaki jakie ty chcesz, w proporcjach jakie ty lubisz.
Awatar użytkownika
Frankosio
AdminTechniczny
AdminTechniczny
Posty: 1675
Rejestracja: ndz cze 24, 2018 10:32 am
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 1835 razy
Otrzymał podzięk.: 3010 razy
Płeć: Mężczyzna

Premixy z mentolem?

Postautor: Frankosio » wt lis 26, 2019 10:34 am

Jeśli w każdym premiksie odczuwasz niedosyt chłodu i nie zamierzasz robić własnych "soczków" liquidów, to kup w dowolnym sklepie (z artykułami EIN) dowolny aromat mentolu lub mięty i zaaplikuj kilka kropel do posiadanych premixów. Potrząchaj i próbuj. Jeśli jeszcze za mało do dodaj kilka kolejnych kropel..... powtarzaj aż uzyskasz smak który cię zadowoli chłodem :)
MA ma zajebisty aromat Mięta Strong - smaczny i mrożący oddech w ustach.
:chmurka: Obrazek :vape: Only MTL :ok2:
Majlo92
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: śr lis 06, 2019 2:11 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3 razy
Płeć: Mężczyzna

Premixy z mentolem?

Postautor: Majlo92 » wt lis 26, 2019 10:32 am

Wiem, że można samemu ale vapuje od 3 tygodni i rzuciła szlugi po 13 latach palenia jak nie więcej. Jestem póki co mało wtajemniczony. :D Dlatego szukam pomocy. Jestem zwolennikiem czegoś z mięta, mentolem., zwał jak zwał. Lata palilem papierochy mentolowe potem z klikiem i stąd ta miłość do powiewu chłodu.

Może swego czasu się wezmę za samogony, ale narazie na razie nie czas na to. Tak samo przyjdzie czas na na coś innego od iJusta, bo już mi nie starcza. Pierwsze dni 3mg mnie dusiły przy buszku sekundowym, teraz jadę na 6mg i zero drapania w gardle.
Awatar użytkownika
Raz2trzy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 517
Rejestracja: wt kwie 02, 2019 6:27 am
Lokalizacja:
Podziękował: 211 razy
Otrzymał podzięk.: 439 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Premixy z mentolem?

Postautor: Raz2trzy » wt lis 26, 2019 10:09 am

Na tym forum nie ma zbyt wielu premiksiarzy, więcej osób woli pędzić własne wyroby - i tu trzeba przyznać, że tak umieszane płyny są o wiele lepsze. Warto spróbować, naprawdę niewiele trzeba.
Awatar użytkownika
Krasnal45
Moderator
Moderator
Posty: 6679
Rejestracja: sob cze 20, 2015 6:38 am
Lokalizacja: Aglomeracja Śląska
Podziękował: 5177 razy
Otrzymał podzięk.: 7639 razy
Płeć: Mężczyzna

Premixy z mentolem?

Postautor: Krasnal45 » wt lis 26, 2019 10:04 am

@
Awatar użytkownika
Majlo92

A czy wiesz o tym, że oprócz premixów istnieją jeszcze aromaty, mentholowe, miętowe, słabsze, mocniejsze, słodsze, wytrawniejsze? Czy wiesz o tym, że istnieje glikol, gliceryna, shoty nikotynowe? Czy wiesz o tym, że można sobie skomponować i ukręcić samemu mieszankę jaka Ci będzie odpowiadała?
__________________________________
Obrazek
__________________________________
Od 22.02.2013 bez analoga.
You don't smoke? Do not vape!
Obrazek

Wróć do „Dział chemiczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 2 gości