SMOK T-PRIV - odpustowy twardziel??

Awatar użytkownika
Pelikan2
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 348
Rejestracja: sob maja 05, 2018 10:51 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 233 razy
Otrzymał podzięk.: 284 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: SMOK T-PRIV - odpustowy twardziel??

Postautor: Pelikan2 » sob maja 12, 2018 1:31 pm

Trochę jednak obawiałbym się tego ekraniku. Między ekranem, a obudową jest jakaś solidna uszczelka? W wypadku dużego wycieku, jeżeli Liquid dostanie się w jakiś sposób pod ekran -to lipa. Kiedyś kropelka wody dostała mi się pod LCD w telefonie i wyświetlacz do wymiany. No i co w wypadku gdy kropelka gorącego Liquidu kapnie bezpośrednio na ekran. Umiejscowienie może i wygodne, ale obawiam się potencjalnego uszkodzenia przez zalanie, szczególnie po czasie użytkowania gdy mod zrobi się hmm: "bardziej rozbity" i nie wszystko będzie idealnie spasowane.
Co do światełek, to ukłon w stronę majfrendów, oni lubią taki styl festynowy, czym więcej światełek tym lepiej. Taka kultura.
Rozek2605
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: sob maja 12, 2018 11:28 am
Lokalizacja: Poznan
Płeć: Mężczyzna

SMOK T-PRIV - odpustowy twardziel??

Postautor: Rozek2605 » sob maja 12, 2018 11:33 am

Witam. Ja z takim zapytaniem... jak go rozkręcić żeby wyczyścić te Ledy?
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
adamsud
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 543
Rejestracja: ndz kwie 30, 2017 7:54 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 330 razy
Otrzymał podzięk.: 582 razy
Płeć: Mężczyzna

SMOK T-PRIV - odpustowy twardziel??

Postautor: adamsud » wt lis 28, 2017 8:21 pm

Ostatnio trochę sprzętu rozdałem w celu krzewienia kultury waperskiej. Dlatego potrzebowałem dodatkowego zasilania. Nie kupuję modów za granicą. Przeważnie są one droższe od atomizerów i mogą wzbudzić większe zainteresowanie osób, których zainteresowanie mnie z kolei nie interesuje. Wybór w kraju jest ograniczony. Kupiłem więc smoka t-priv będącego bohaterem tegoż tematu.

Mam go dwa dni i właściwie do niczego nie mogę się przyczepić. Efekty świetlne ze Star Wars są zupełnie niepotrzebne ale zabawne. Nie mają dużego wpływu na zużycie baterii. Mod jest dosyć duży ale dobrze leży w mojej średniej wielkości łapie. Obudowa z tworzywa sztucznego nie razi. Wszystko jest dobrze spasowane. Oprogramowanie prawie identyczne jak w Alienie 220W. Wyświetlacz położony na górnym deklu akurat mnie się podoba. Jest to zawsze jakaś odmiana. Całkiem udany wyrób chociaż niczym nie zachwyca. Jednocześnie jednak niczym nie rozczarowuje. A to w naszym kraju coraz częściej musi wystarczyć.
Matrud
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: wt paź 17, 2017 10:31 am
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 6 razy
Otrzymał podzięk.: 18 razy
Płeć: Mężczyzna

SMOK T-PRIV - odpustowy twardziel??

Postautor: Matrud » pn lis 20, 2017 10:25 am

Używam t-priva pod RDA i faktycznie czasem opary osiadają się na wyświetlaczu, czasami coś chlapnie. Wystarczy jednak kawałek papieru i łatwo posprzątać bałagan :brawo: . Bardziej przyczepiłbym się do tych tych nieregularnych wnęk (w których są diody) oraz wcięcia wokół 'fire button'. Ciężko wyczyścić jesli poleje się liquid albo złapiemy kilka razy brudną dłonią. Trzeba poświęcić mu więcej troski jeżeli nie chcemy aby się zasyfił *czajniczek* :smile:
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

SMOK T-PRIV - odpustowy twardziel??

Postautor: Tommy Black » wt wrz 12, 2017 2:02 pm

miblah pisze:Podziwiam odwagę właściciela! Na żywo, wersja "rainbow" wygląda koszmarnie...


Właściciel postanowił coś dopasować do swojego wyglądu i nareszcie z pomocą firmy Smok, to mu się udało.W czasach kiedy waperstwo jest zagrożone
zdolność do kamuflażu też się liczy.Nie bez znaczenia są też właściwości zaczepno-obronne urządzenia o kryptonimie T-Priv.
A już calkiem godne pochwały albo co najmniej podkreślenia jest to że, w wolnym świecie, wolny człowiek, może sobie kupić to co wyprodukował wolny przedsiębiorca.
Przynajmniej teraz, do jakiegoś czasu...czyli do czasu kiedy na takie zasilania będą obowiązywać zezwolenia. Jeśli ktoś myśli że dzisiejsza produkcja coraz mocnieszych
i cięższych zasilań jest czysto przypadkowa, to znaczy że nie myśli... :-P
Awatar użytkownika
miblah
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1439
Rejestracja: sob wrz 24, 2016 6:47 pm
Lokalizacja: Salon
Podziękował: 1338 razy
Otrzymał podzięk.: 1076 razy
Płeć: Mężczyzna

SMOK T-PRIV - odpustowy twardziel??

Postautor: miblah » wt wrz 12, 2017 11:35 am

Skoro @
Awatar użytkownika
Haze
zadał w tytule pytanie, czy on jest odpustowy, odpowiadam: JEST!

Aby nie być gołosłownym, przedstawiam dowody:


Podziwiam odwagę właściciela! Na żywo, wersja "rainbow" wygląda koszmarnie...

T-PRIV działa całkiem znośnie. Po każdym odkręceniu parownika pyta, czy grzałka jest nowa, czy stara - to takie w sumie zwyczajne, ale nie każdy mod, o dziwo, sobie z tą czynnością radzi.

W ustawieniu SS, jeśli ktoś używa SS316L należy absolutnie ustawić wartość TCR na 125 (jak zaleca DJLsb). Inaczej, czyli przy 92, kontrola temperatury nie będzie funkcjonować prawidłowo. Przy 125 funkcjonuje bez zarzutu.

Dwa ogniwa, to spory zapas prądu. Solidnie wykonany kawał żelastwa. Klapka baterii chodzi bardzo fajnie i raczej nie będzie sprawiać problemów. Ekran u góry to fajny pomysł - podoba mi się.

Ale czemu to musi być tak ciężkie?! Razem z TFV8 i ogniwami waga wynosi 384 gramy!!! W tym akurat nie wierzcie Danielowi DJLsb - podał wagę w DWT (denarius weight, zwaną inaczej "pennyweight")... :mrgreen:
Moje codzienne zasilanie z jednym ogniwem i parownikiem waży 162 gramy... Czyli według Daniela 105.5.

Jak dla mnie, jest również zbyt kanciasty, a przez to, niewygodny. Ale pewnie znajdą się tacy, którzy go pokochają :roll:
Obrazek
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

SMOK T-PRIV - odpustowy twardziel??

Postautor: Tommy Black » ndz wrz 10, 2017 9:33 am

basika pisze: Gdybym go miała, to zabierałabym właśnie na nocne wyprawy pod rozgwieżdżone niebo, wśród szumiących jodeł, trzaskających gałązek, miękkiego mchu, pachnących grzybów, pohukujących ptaków, tuptających jeży...


Obawiam się że tylko mchy zmiękłyby jeszcze bardziej, bo o ucieczce raczej mogłyby pomarzyć.Zostałabyś z obrażonymi konkurencją gwiazdami i zaniepokojonym szumem jodeł.
A sam T-Priv?
Fajny box dla którego nawet stworzylem slogan." T-Priv- wada? Waga!"
No i ja kompletnie nie rozumiem tej funkcji migających światełek.Zwykle nowo wprowadzane funkcje mają czemuś służyć, czemu mają służyć te światełka?
Na szczęście można je wyłączyć, ale wtedy zostają te okropne białe wycięcia.Kupiłem case do Priva ciesząc się że ich nie będę musiał oglądać.
Dziwne, bo kiedy je kupowałem nie miały wycięć na te wycięcia :) ,czyli światełka.Musieli je zrobić już po moim zakupie i opłaceniu go.
Dodatkowo nabawiłem się tzw. łokcia tenisisty.To cena za pogoń za nowościami.Jutrzejszy sterydowy zastrzyk, bolesny jak cholera, pozwoli mi jednak dalej
kroczyć drogą postępu i poszukiwania szczęścia... :-P

PS
Podziękowania dla @
Awatar użytkownika
Haze
za twórcze podejście i trudną pracę. Kupiłem kilka sterydowych zastrzyków... :)

Edit:
Zapomnialem o jednej istotnej uwadze. Port micro-USB jest przeznaczony tylko do uaktualniania oprogramowania, nie można ładować akumulatorów!
Awatar użytkownika
miblah
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1439
Rejestracja: sob wrz 24, 2016 6:47 pm
Lokalizacja: Salon
Podziękował: 1338 razy
Otrzymał podzięk.: 1076 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: SMOK T-PRIV - odpustowy twardziel??

Postautor: miblah » sob wrz 09, 2017 9:18 pm

Mnie tam wygląda na to, że producenci czytują nasze forum i po mojej recenzji Limitlessa XL, wzięli sobie do serca zalecenie montowania sygnalizatorów pozycji w każdej grzałce... Smok jak widać poszedł dalej i zamontował to na stałe w zasilaniu, co w zasadzie jest nawet rozsądniejsze. Przy takiej zasłonie dymnej, jaką jest w stanie wytworzyć 183,8W, sygnalizacja jest już raczej koniecznością.

@
Awatar użytkownika
basika
- ten czarno-czerwony, prezentuje się dosyć ładnie, ale jest lepsza wersja kolorystyczna - zdjęcie jej zrobię po weekendzie - zmienisz zdanie :-P
Obrazek
Awatar użytkownika
basika
Waperka
Waperka
Posty: 3854
Rejestracja: śr cze 24, 2015 12:18 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 5174 razy
Otrzymał podzięk.: 6264 razy
Płeć: Kobieta

SMOK T-PRIV - odpustowy twardziel??

Postautor: basika » sob wrz 09, 2017 6:51 pm

E tam odpustowy, fajny jest. Wygląda jak ogień, który strzela iskrami na wszystkie strony. Gdybym go miała, to zabierałabym właśnie na nocne wyprawy pod rozgwieżdżone niebo, wśród szumiących jodeł, trzaskających gałązek, miękkiego mchu, pachnących grzybów, pohukujących ptaków, tuptających jeży...
Kurcze, ale się rozmarzyłam ...... :smile:
Awatar użytkownika
Selene
Moderator
Moderator
Posty: 4179
Rejestracja: ndz cze 21, 2015 5:49 pm
Lokalizacja: Thalloris
Podziękował: 20800 razy
Otrzymał podzięk.: 5362 razy
Płeć: Kobieta

SMOK T-PRIV - odpustowy twardziel??

Postautor: Selene » sob wrz 09, 2017 6:23 pm

Niczym...

Obrazek

Obrazek

:>

Jak zwykle fajna recka @
Awatar użytkownika
Haze
, dzięki :smile:
Obrazek
Pozostajesz na zawsze odpowiedzialny za to, co oswoiłeś...

Wróć do „Haze i jego testy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości