VooPoo DRAG - kanciasty IDEAŁ?

Kasztanek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: ndz sty 20, 2019 10:27 am
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 4 razy
Otrzymał podzięk.: 11 razy
Płeć: Mężczyzna

VooPoo DRAG - kanciasty IDEAŁ?

Postautor: Kasztanek » czw sty 24, 2019 10:01 pm

@
Awatar użytkownika
wojtek8710@gmail.com


Baterie mam takie jak na zdjęciu, koleś powiedział że lepsze od sonego, którym również dysponował, zakupione w edymie po chyba 31 zł.
Obrazek

Czy wytrzymują dłużej od oryginalnej baterii Eleafa, jeśli pytasz o ijust3 to tak, wytrzymują dłużej, jednak wieczorem jak dużo wapuję to brakuje energii i łącze się z powerbankiem, bo tragedią staje się gdy idę z psem na nocny spacer zazwyczaj około 40 minut i jak tylko wyjdziemy wyskakuje CHECK BATTERY, dlatego też muszę je czasem podładować wieczorem. Sytuacja wygląda inaczej jak się w pracy podłączę na godzinkę czasem mniej, wtedy do nocy wytrzyma.
Akumulatory ładuje przez Draga, bo po kilku cyklach stwierdziłem że w ten sposób są lepiej naładowane niż gdy realizuje to przez zewnętrzną ładowarkę.
Grzałki jakie używam Eleaf HW-M 0,15 Ohma, obecnie bober pojawia się prawie co tydzień, chyba trefna partia, bo wcześniej 2-3 tygodnie dawały radę. Watów pomiędzy 35 a 40, także poniżej założeń producenta, a bobrzenie występuje straszne jeśli dam mocniej, zdarza się dochodzić do 60wat, ale to mocno skraca żywotność grzałek, do kilku dni, dlatego też zastanawiam się coraz mocniej nad jakimś RDA/RTA/RDTA i pracą z kontrolą temperatury. Gdzieś widziałem że goście robią swoje zwoje do tych grzałek, bo na kanthalu TC z tego co się zorientowałem nie bangla.
Volish Alpha -> iJust 3 Ello Duro 6,5ml -> VooPoo Drag + Ello Duro
wojtek8710@gmail.com
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: sob gru 29, 2018 1:43 pm
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 12 razy
Otrzymał podzięk.: 2 razy
Płeć: Mężczyzna

VooPoo DRAG - kanciasty IDEAŁ?

Postautor: wojtek8710@gmail.com » czw sty 24, 2019 9:13 pm

@
Awatar użytkownika
Kasztanek


Dzięki serdeczne za fotki. Nie wygląda to tragicznie, spodziewałem się że będzie gorzej ;)

Powiedz mi jeszcze dwie rzeczy, mianowicie:
Masz LG HG2 w swoim Dragu ? Rzeczywiscie wystarczają Ci na caly dzień średniego/mocnego chmurzenia ?
Obstawiam że masz w Ello Duro grzałki HW-N albo HW-M, na ilu watach lecisz? I czy zauważyłeś większe zużycie grzałki w porównaniu do oryginalnej baterii od Eleafa ?
Pozdrawiam
Kasztanek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: ndz sty 20, 2019 10:27 am
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 4 razy
Otrzymał podzięk.: 11 razy
Płeć: Mężczyzna

VooPoo DRAG - kanciasty IDEAŁ?

Postautor: Kasztanek » czw sty 24, 2019 8:52 pm

@
Awatar użytkownika
wojtek8710@gmail.com

Z rozwalonym bulbem sklejonym taśmą izolacyjną u teściów na świętach
Obrazek
Teraz z 4,5ml
Obrazek
Wystawianie poza obrys nie jest w żaden sposób uciążliwe, jedynie bulb był w tym niebezpieczeństwie że jak się drag przewracał to szkło obrywało jako pierwsze,dlatego też żarówka jako pierwsza pękła, na wąskim szkle już wielokrotnie zaliczył upadek, jednak brak jakichkolwiek uszczerbków dla tubki. Raz wypadł mi na kostkę brukową z około 1,5 metra, Ello się rozpadło,jednak pościskałem i może jest lekko krzywy bo rozsypał się na 3 części spod tam gdzie airflowy i obręcz do tłumienia przepływu, ale działa i jestem zadowolony. Polecam
Volish Alpha -> iJust 3 Ello Duro 6,5ml -> VooPoo Drag + Ello Duro
wojtek8710@gmail.com
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: sob gru 29, 2018 1:43 pm
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 12 razy
Otrzymał podzięk.: 2 razy
Płeć: Mężczyzna

VooPoo DRAG - kanciasty IDEAŁ?

Postautor: wojtek8710@gmail.com » czw sty 24, 2019 5:11 pm

bo zasadzony na nim jest Ello Duro fabrycznie powiększony


W końcu trafiłem na treść której szukam w całym internecie ;) Możesz pokazać zdjęcie z zamontowanym Ello Duro na swoim Dragu ? Wiadomo że Ello ma troszkę większą średnicę niż szerokość Draga, ale czy aż tak bardzo wystaje poza obrys ?
Kasztanek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: ndz sty 20, 2019 10:27 am
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 4 razy
Otrzymał podzięk.: 11 razy
Płeć: Mężczyzna

VooPoo DRAG - kanciasty IDEAŁ?

Postautor: Kasztanek » czw sty 24, 2019 7:37 am

Właśnie minęło mi 3 miesiące z moim Dragiem. Zaczyna się ścierać na kantach i podstawie, jednak co mu się dziwić, jak on cały czas w mojej ręce, czy wapuje czy nie, kuchnia, kibel, praca, spacer z psem, jazda samochodem - łapie się na tym że cały czas go trzymam. Piszecie że nie jest wygodny, że boli, a mnie się bardzo dobrze trzyma w ręce, uwielbiam go i mimo iż nie wykorzystuję nawet 20% jego możliwości bo zasadzony na nim jest Ello Duro fabrycznie powiększony, od rozbicia bulba tylko 4,5ml na fabrycznej Pyrze, zalewany kilka jak nie kilkanaście razy dziennie, z dwoma akumulatorami LG, starczającymi w zasadzie na cały dzień wapowania nie zamieniłbym bym go na żadem inny "ładniejszy" sprzęt. W razie W można się nim bronić, szybę wybić w razie wypadku, uwielbiam, odkładam tylko gdy muszę użyć dwóch rąk, jak np przy pisaniu posta, w czasie przeglądania forum, on dumnie w dłoni chmurzy i czyta razem ze mną. Wspólnie zastanawiamy się coraz mocniej nad zmianą parownika na coś konkretnego, typu Kylin bądź coś w tym klimacie, by zacząć wykorzystywać VooPoo pełniej, ostatnio mi mówił że chciałby bym zaczął korzystać z kontroli temperatury, bo jak twierdzi ma znakomitą i mam być zadowolony, jednak powiedział że na gimbaziarskim Ello to se mogę, ale waty zmienić.
Wcześniej byłem rurkiem, Volish Alpha,następnie iJust3 w którym guzik w baterii padł, a sklep w którym zakupiłem przez internet nie odpisuje wcale, po wielu rozmowach z bardziej doświadczonymi waperami wybrałem właśnie jego, i powtorze się - nie zmieniłbym na żaden inny.
Volish Alpha -> iJust 3 Ello Duro 6,5ml -> VooPoo Drag + Ello Duro
Domansky
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: śr paź 03, 2018 11:47 am
Lokalizacja: Jelcz-Laskowice
Płeć: Mężczyzna

VooPoo DRAG - kanciasty IDEAŁ?

Postautor: Domansky » czw gru 13, 2018 2:00 am

Ciekawe czy mieli klony, trefną partię czy może voopoo obniżyło jakość produkcji. W moim klik jest tak punktowy, wyraźny jak w żadnym innym boxie z którego korzystałem, z tym że mam sztukę z początku tego roku
Awatar użytkownika
Wolfie
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: śr lis 28, 2018 1:01 am
Lokalizacja: Gdańsk
Podziękował: 2 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: VooPoo DRAG - kanciasty IDEAŁ?

Postautor: Wolfie » śr gru 12, 2018 10:16 pm

Też myślałem, że to rzadki przypadek, jednak w chwili kiedy poszedłem do sklepu wymienić swój egzemplarz - po przetestowaniu dwóch innych (też z serii Resin) wszystkie posiadały ten defekt, czyli bardzo miękki przycisk FIRE blokujący się po przekręceniu przycisku w miejscu podczas wciskania.

OFFTOP - Tak czy inaczej zmieniłem boxa - kupiłem WISMEC'a RX GEN3 Dual i jestem mega zadowolony, ergonomia nieporównywalnie lepsza niż DRAG, a z customowym firmware opcji jest cała masa :)
Domansky
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: śr paź 03, 2018 11:47 am
Lokalizacja: Jelcz-Laskowice
Płeć: Mężczyzna

VooPoo DRAG - kanciasty IDEAŁ?

Postautor: Domansky » śr gru 12, 2018 10:05 pm

Wolfie pisze:Zakupiłem Draga 2 tygodnie temu...

Wydaje mi się że to dość rzadki przypadek, szczerze pierwszy raz o tym słyszę, a znam dużo osób i w realu i w necie, które mają Draga. Możesz ewentualnie dołożyć do Draga 2, chociaż jedynkę można teraz kupić za niewiele ponad 30 dolarów, więc pewnie bardziej kusi :p
Awatar użytkownika
Wolfie
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: śr lis 28, 2018 1:01 am
Lokalizacja: Gdańsk
Podziękował: 2 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: VooPoo DRAG - kanciasty IDEAŁ?

Postautor: Wolfie » czw gru 06, 2018 2:55 pm

Zakupiłem Draga 2 tygodnie temu, niestety byłem zmuszony reklamować go w sklepie i w dniu dzisiejszym otrzymałem zwrot gotówki. W moim przypadku przycisk FIRE zacinał się na potęgę (z tego co wyczytałem na Reddicie zacinające się przyciski w DRAGach, w szczególności z serii Resin to istna plaga). Wystarczyło podczas przyciśnięcia przycisku lekko go obrócić i mieliśmy piękny pokaz autofire. Niestety w taki sposób spaliłem 2x bobra w moim ZEUSie, bawełna była dosłownie wypalona na amen (chociaż wapuję na max 35-40W).

Dla zainteresowanych - mój box był wyprodukowany w lipcu tego roku - z tego co udało mi się wywnioskować po podpięciu moda do komputera (Manufacture Date)

Ja osobiście, mimo rewelacyjnych osiągów prądowych niestety odradzam Wam ten sprzęt - a jeśli już na prawdę skusicie się na zakup - dokładnie przetestujcie działanie przycisku (wciskając go i lekko przekręcając w lewo)

Aktualnie stoję przed wyborem nowego moda, i kompletnie nie wiem na co się zdecydować :-(
Awatar użytkownika
adamsud
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 543
Rejestracja: ndz kwie 30, 2017 7:54 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 330 razy
Otrzymał podzięk.: 582 razy
Płeć: Mężczyzna

VooPoo DRAG - kanciasty IDEAŁ?

Postautor: adamsud » śr lis 14, 2018 6:12 pm

Drag gości w moim domu od około 5 miesięcy. Odwiedził ze mną w tym czasie Portugalię, Sycylię i Mediolan. Nie jest moim jedynym zasilaniem. Używam go jednak dosyć regularnie. Tak wygląda:



Irytuje mnie tylko lekko zacinający się przycisk "fire".

Wróć do „Haze i jego testy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 1 gość