VooPoo DRAG - kanciasty IDEAŁ?

Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Posty: 3788
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3899 razy
Otrzymał podzięk.: 6121 razy
Płeć: Mężczyzna

VooPoo DRAG - kanciasty IDEAŁ?

Postautor: Haze » wt lut 06, 2018 7:20 pm

s3pp pisze:Haze jak u Ciebie chodzi fire buton?

W sumie dopiero po Twojej uwadze to sprawdziłem i u mnie jest tak:

drag-switch.jpg

W obszarze czerwonym mogę sobie dusić i nic. W zielonym jak się wbiję paznokciem to z łaską w końcu załapie.

s3pp pisze:Zapytam wprost: olać czy reklamować?

Olać - bo sam mikroprzełącznik działa dobrze, tylko kształtka przycisku jest widocznie nie do końca przemyślana.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Obrazek
Iceberg
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 135
Rejestracja: sob sty 20, 2018 7:05 pm
Lokalizacja: Francja
Podziękował: 134 razy
Otrzymał podzięk.: 138 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: VooPoo DRAG - kanciasty IDEAŁ?

Postautor: Iceberg » wt lut 06, 2018 4:53 pm

Hej...Kurcze, chlopaki chyba bede musial pomyslec nad tym modem, bo smaka mi narobiliscie dobrymi parametrami a wizualnie bardzo mnie sie podoba...
Moj kanciasty i ciezki steampunk box 220w ciagle spisuje sie wspaniale, jedyny do ktorego mi nie byla potrzebna instrukcja, no ale to Punk a Punk wlasnie na prostocie polega...
When people agree with me I always feel that I must be wrong...
s3pp
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 12
Rejestracja: wt sty 16, 2018 2:05 pm
Lokalizacja: Olsztyn
Podziękował: 5 razy
Otrzymał podzięk.: 8 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: VooPoo DRAG - kanciasty IDEAŁ?

Postautor: s3pp » wt lut 06, 2018 12:41 pm

Bardziej chodziło o to czy to przypadłość mojego egzemplarza czy nie. Jest nas minimum dwóch więc już mi lepiej;)
Tak jak pisałem wcześniej, Drag to dla mnie idealna maszyna więc pozostaje cieszyć się z zakupu i trafienia, trzecim strzałem w tym roku, w swój typ;)
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

VooPoo DRAG - kanciasty IDEAŁ?

Postautor: Tommy Black » wt lut 06, 2018 12:15 pm

s3pp pisze:Oczywiście, w zależności od tego czy naciskany jest centralnie czy bliżej góry, dołu, prawej czy lewej strony, wydaje trochę inny dźwięk, ale naciskany po skrajnie lewej stronie nie reaguje. Oczywiście jest to sytuacja hipotetyczna bo chodzi o brak reakcji i dźwięku przy nacisku na powierzchnię może 2 mm szerokości, ale taki sam zabieg po innych stronach daje efekt. Nie wpływa to kompletnie na użytkowanie, ale denerwuje jako taki mały szczegół. Zapytam wprost: olać czy reklamować?


Pytałeś co prawda @
Awatar użytkownika
Haze
go ale myślę że nikt się nie obrazi jesli wtrącę swoje 3 drobne monety. Też to zauważyłem. I tyle. :P
Ja nie wiem czy reklamować, nie bardzo też wiem jak opisać powód reklamacji...
s3pp
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 12
Rejestracja: wt sty 16, 2018 2:05 pm
Lokalizacja: Olsztyn
Podziękował: 5 razy
Otrzymał podzięk.: 8 razy
Płeć: Mężczyzna

VooPoo DRAG - kanciasty IDEAŁ?

Postautor: s3pp » wt lut 06, 2018 10:24 am

Haze pisze:
Iceberg pisze:Robi wrazenie no i kawal miesa jest...

Tak, i warto też dodać, że jeśli chodzi o parametry elektryczne to lokuje się dużo wyżej niż sugerowałaby cena. Kiedy pytałeś o TC to właśnie DRAGa chciałem Ci polecić do tych zabaw.


Dodam tylko, że po przygodach z Captainem od iJoy'a, Wismeciem RX2 i jeszcze paroma box'ami w tej samej półki cenowej, Drag to zupełnie inny poziom wapowania. Zero problemów z elektroniką, spory zapas prądu co po doświadczeniach z Kapitanem było dla mnie bardzo ważne no i sama prezencja tego jegomościa. W tym przedziale cenowym, dla mnie osobiście, jest bezkonkurencyjny.

Haze jak u Ciebie chodzi fire buton? Użytkuję Drag'a od soboty i jestem zachwycony, ale mój wrodzony instynkt do szukania niedoróbek nie daje mi spokoju:) W czym rzecz; mianowicie fire nie chodzi równomiernie na całej szerokości. Oczywiście, w zależności od tego czy naciskany jest centralnie czy bliżej góry, dołu, prawej czy lewej strony, wydaje trochę inny dźwięk, ale naciskany po skrajnie lewej stronie nie reaguje. Oczywiście jest to sytuacja hipotetyczna bo chodzi o brak reakcji i dźwięku przy nacisku na powierzchnię może 2 mm szerokości, ale taki sam zabieg po innych stronach daje efekt. Nie wpływa to kompletnie na użytkowanie, ale denerwuje jako taki mały szczegół. Zapytam wprost: olać czy reklamować?
Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Posty: 3788
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3899 razy
Otrzymał podzięk.: 6121 razy
Płeć: Mężczyzna

VooPoo DRAG - kanciasty IDEAŁ?

Postautor: Haze » pt sty 26, 2018 8:38 pm

Iceberg pisze:Robi wrazenie no i kawal miesa jest...

Tak, i warto też dodać, że jeśli chodzi o parametry elektryczne to lokuje się dużo wyżej niż sugerowałaby cena. Kiedy pytałeś o TC to właśnie DRAGa chciałem Ci polecić do tych zabaw.
Obrazek
Iceberg
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 135
Rejestracja: sob sty 20, 2018 7:05 pm
Lokalizacja: Francja
Podziękował: 134 razy
Otrzymał podzięk.: 138 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: VooPoo DRAG - kanciasty IDEAŁ?

Postautor: Iceberg » pt sty 26, 2018 8:26 pm

Hej...Piekna maszyna,czytajac recenzje i widzac jak to wyglada, pomyslalem ze to wyzsza polka cenowa a tu znalazlem za okolo 70 E,oczywiscie kazdy jest troszeczke inny kolorystycznie co tylko podnosi jego wartosc na zasadzie niepowtarzalnosci, dlatego spodziewalem sie znacznie wyzszej ceny...
Bardzo podoba mi sie kontrast pomiedzy kolorowa, zywicowa mozaika z jednej strony i wielkim napisem z drugiej...Robi wrazenie no i kawal miesa jest...
When people agree with me I always feel that I must be wrong...
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

VooPoo DRAG - kanciasty IDEAŁ?

Postautor: Tommy Black » czw sty 18, 2018 3:10 pm

Haze pisze:Krótko mówiąc JAK W ZEGARKU, i to w całym zakresie deklarowanych mocy - tym samym DRAG wchodzi do elitarnego grona modów, których specyfikacja mocowa nie kłamie - BRAWO!!!


A ja tylko dodam dziś, bo przeoczyłem wczoraj cytowane zdanie, że nie tylko specyfikacja mocowa DRAGA nie kłamie. Pod względem elektronicznym to jeden z najlepszych boxów jakie ostatnio się ukazały. To zasługa układu GENE, który napędza DRAG VooPoo.Często porównywanego do kosztownego chipsetu DNA 200 EVOLVA, chip GENE jest dostępny w bardzo rozsądnych cenach.Wskaźnik defektów dla układu GENE wynosi tylko około 0,6 ‰ podczas montażu, a skarg od partnerów VooPoo nie ma wcale.
VooPoo zapowiada że ten mikroukład to wielka przyszłość w budowie modów i że usłyszymy o nim o wiele więcej w 2018 roku.
Obrazek
john_doe
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: sob gru 02, 2017 2:00 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podzięk.: 5 razy
Płeć: nieokreślona

Re: VooPoo DRAG - kanciasty IDEAŁ?

Postautor: john_doe » śr sty 17, 2018 1:19 pm

Hehe, z tym DRAG to już się moja druga połówka śmiała, że powinno być z drugiej strony LORD.

Prócz tego co pisałem wcześniej to mógłbym jeszcze dodać, że zmieściłem na tym całkiem dużego tanka (Pyro24 - 24,4mm) i praktycznie nie wystaje poza obrys moda. Jedyne co to mod ma kanty lekko zaokrąglone więc duży tank nie przylega pełną powierzchnią - nie ma to oczywiście znaczenia bo jest to pomijalny % powierzchni. Piszę tylko o tym bo może ktoś jest aż takim purystą estetycznym, że może mu to przeszkadzać. Dla zobrazowania wrzucę zdjęcie wieczorem.
Przemprzem
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 91
Rejestracja: sob lis 11, 2017 3:24 am
Lokalizacja: Tarnów
Podziękował: 20 razy
Otrzymał podzięk.: 108 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: VooPoo DRAG - kanciasty IDEAŁ?

Postautor: Przemprzem » śr sty 17, 2018 11:25 am

A mi, o zgrozo, te esyfloresy jakoś (tak powiem to) się podobają. Natomiast napis na całą tylną klapkę "DRAG" już powoduje jakiś taki grymas na mojej twarzy.

Wróć do „Haze i jego testy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości