VooPoo DRAG - kanciasty IDEAŁ?

s3pp
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 7
Podziękował: 5 razy
Otrzymał podzięk.: 8 razy

Postautor: s3pp » 06 lut 2018, 11:24

Haze pisze:
Iceberg pisze:Robi wrazenie no i kawal miesa jest...

Tak, i warto też dodać, że jeśli chodzi o parametry elektryczne to lokuje się dużo wyżej niż sugerowałaby cena. Kiedy pytałeś o TC to właśnie DRAGa chciałem Ci polecić do tych zabaw.

Dodam tylko, że po przygodach z Captainem od iJoy'a, Wismeciem RX2 i jeszcze paroma box'ami w tej samej półki cenowej, Drag to zupełnie inny poziom wapowania. Zero problemów z elektroniką, spory zapas prądu co po doświadczeniach z Kapitanem było dla mnie bardzo ważne no i sama prezencja tego jegomościa. W tym przedziale cenowym, dla mnie osobiście, jest bezkonkurencyjny.

Haze jak u Ciebie chodzi fire buton? Użytkuję Drag'a od soboty i jestem zachwycony, ale mój wrodzony instynkt do szukania niedoróbek nie daje mi spokoju:) W czym rzecz; mianowicie fire nie chodzi równomiernie na całej szerokości. Oczywiście, w zależności od tego czy naciskany jest centralnie czy bliżej góry, dołu, prawej czy lewej strony, wydaje trochę inny dźwięk, ale naciskany po skrajnie lewej stronie nie reaguje. Oczywiście jest to sytuacja hipotetyczna bo chodzi o brak reakcji i dźwięku przy nacisku na powierzchnię może 2 mm szerokości, ale taki sam zabieg po innych stronach daje efekt. Nie wpływa to kompletnie na użytkowanie, ale denerwuje jako taki mały szczegół. Zapytam wprost: olać czy reklamować?

Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 4317
Podziękował: 2627 razy
Otrzymał podzięk.: 8486 razy

Postautor: Tommy Black » 06 lut 2018, 13:15

s3pp pisze:Oczywiście, w zależności od tego czy naciskany jest centralnie czy bliżej góry, dołu, prawej czy lewej strony, wydaje trochę inny dźwięk, ale naciskany po skrajnie lewej stronie nie reaguje. Oczywiście jest to sytuacja hipotetyczna bo chodzi o brak reakcji i dźwięku przy nacisku na powierzchnię może 2 mm szerokości, ale taki sam zabieg po innych stronach daje efekt. Nie wpływa to kompletnie na użytkowanie, ale denerwuje jako taki mały szczegół. Zapytam wprost: olać czy reklamować?

Pytałeś co prawda @Hazego ale myślę że nikt się nie obrazi jesli wtrącę swoje 3 drobne monety. Też to zauważyłem. I tyle. :P
Ja nie wiem czy reklamować, nie bardzo też wiem jak opisać powód reklamacji...
s3pp
Użytkownik
Użytkownik

Re: VooPoo DRAG - kanciasty IDEAŁ?

Postautor: s3pp » 06 lut 2018, 13:41

Bardziej chodziło o to czy to przypadłość mojego egzemplarza czy nie. Jest nas minimum dwóch więc już mi lepiej;)
Tak jak pisałem wcześniej, Drag to dla mnie idealna maszyna więc pozostaje cieszyć się z zakupu i trafienia, trzecim strzałem w tym roku, w swój typ;)
Iceberg
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 149
Podziękował: 132 razy
Otrzymał podzięk.: 138 razy

Postautor: Iceberg » 06 lut 2018, 17:53

Hej...Kurcze, chlopaki chyba bede musial pomyslec nad tym modem, bo smaka mi narobiliscie dobrymi parametrami a wizualnie bardzo mnie sie podoba...
Moj kanciasty i ciezki steampunk box 220w ciagle spisuje sie wspaniale, jedyny do ktorego mi nie byla potrzebna instrukcja, no ale to Punk a Punk wlasnie na prostocie polega...
When people agree with me I always feel that I must be wrong...
Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Punkty reputacji: 3453
Podziękował: 1509 razy
Otrzymał podzięk.: 2203 razy

Postautor: Haze » 06 lut 2018, 20:20

s3pp pisze:Haze jak u Ciebie chodzi fire buton?

W sumie dopiero po Twojej uwadze to sprawdziłem i u mnie jest tak:

drag-switch.jpg

W obszarze czerwonym mogę sobie dusić i nic. W zielonym jak się wbiję paznokciem to z łaską w końcu załapie.

s3pp pisze:Zapytam wprost: olać czy reklamować?

Olać - bo sam mikroprzełącznik działa dobrze, tylko kształtka przycisku jest widocznie nie do końca przemyślana.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
s3pp
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: s3pp » 07 lut 2018, 10:16

U mnie wygląda to identycznie. Jedyna różnica to ulokowanie po prawej stronie. Tak jak pisałem, nie ma to żadnego wpływu na działanie box'a.
No to znaleźliśmy w "ideale" małą niedoróbkę:)
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 4317
Podziękował: 2627 razy
Otrzymał podzięk.: 8486 razy

Postautor: Tommy Black » 07 lut 2018, 10:28

s3pp pisze:U mnie wygląda to identycznie. Jedyna różnica to ulokowanie po prawej stronie. Tak jak pisałem, nie ma to żadnego wpływu na działanie box'a.
No to znaleźliśmy w "ideale" małą niedoróbkę:)

Cholera, czuję sę jak w Mythbusters... :)

Haze pisze:W obszarze czerwonym mogę sobie dusić i nic.

No i mam świetny powód i opis reklamacji: Duszenie w obszarze czerwonym nie uruchamia boxa.
:) :P
Awatar użytkownika
lijden
Waperka
Waperka
Punkty reputacji: 93
Podziękował: 76 razy
Otrzymał podzięk.: 126 razy

Postautor: lijden » 22 lut 2018, 09:17

Ja dzisiaj dostanę swoje i nie mogę się doczekać :) Kupiony za całe 43 dolary plus rejestrowana przesyłka z magazynu w Niemczech. Tydzien od zamówienia :D
Awatar użytkownika
lijden
Waperka
Waperka
Punkty reputacji: 93
Podziękował: 76 razy
Otrzymał podzięk.: 126 razy

Postautor: lijden » 22 lut 2018, 12:48

Obrazek
Mam! I niespodzianka bo przyszła też Medusa :D

Pierwsze wrażenie - oesu ale kanciasty
Drugie wrażenie - mimo kanciastiwosci i wagi która jest słuszna całkiem nieźle leży nawet w mojej lapce. Zobaczymy czy z czasem nie będzie ta waga męcząca. Resin jest przyjemny w dotyku. Wielki napis DRAG nieco śmieszy ale nie widzę przeszkód żeby coś tam nakleic, nawet można gotowe naklejki kupić. Przyciski chodzą ładnie. Ekran czytelny.

Jak na razie jestem zadowolona że to kupiłam, za jakiś czas zobaczymy czy będę odszczekiwac :)

No i oczywiście zapomniałam - podziękowania dla Mistrza @Haze
Iceberg
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 149
Podziękował: 132 razy
Otrzymał podzięk.: 138 razy

Postautor: Iceberg » 30 mar 2018, 12:08

Hej...Jako ze uzywam juz od pewnego czasu Drag'a, chcialbym sie podzielic spostrzezeniami...
Kiedy otworzylem pudelko i wyciagnalem mod'a, pierwsza mysla jaka mi zaswitala to...taniosc. Drag chyba nalezy do tych modow, ktore lepiej wygladaja na zdjeciu, niz w rzeczywistosci...
Porownywal go bede z Tesla Punk 220 w, ktora jest przeciwienstwem Drug'a i wyglada duzo lepiej w rzeczywistosci, nizeli na zdjeciach i filmikach...
Moj model to kolor aluminium z zielona zywica...
Zabralo mi pare dni by sie przyzwyczaic i by przestala bolec reka od trzymania tego ustrojstwa a trzymam go caly czas wlasciwie, nawet wtedy gdy nie wapuje.Z Tesla bylo blyskawicznie i choc maja podobne wyciecia, to jednak Punk jest bardziej zaokraglony na krawedziach, poza tym pokryty jest jakas bezbarwna zywica, ktora mile piesci dlon...
Na filmikach udowadniaja ze zadne przyciski nie lataja a u mnie "fire" jednak lata,czego nie ma w Tesli, choc nie przeszkadza mi to...
O troszeczke luznej pokrywie bateri wszyscy wokolo mowia i tak tez jest, jednak tez mi to w niczym nie przeszkadza a widzialem jakiegos misia, ktory mowil ze dzieki temu nieznacznemu luzowi nie moze sie powstrzymac od klikania w te i we wte. Nie wiem co jest lepsze dla niego, zmiana moda czy dobry psycholog...
Sama zywica, pieknie prezentujaca sie na zdjeciach, jest jakims gumopodobnym materialem i w dodatku za grubym a ja spodziewalem sie jakosci macicy perlowej i fajnie jakby byla wtopiona w body...
Ekran i funkcje calkiem niezle, jednak nie tak intuicyjne jak w Tesli. Nie wiem ale chyba nie ma opcji zablokowania parametrow by sie nie pozmienialy w kieszeni, chyba ze jeszcze do tego nie doszedlem...
Najwieksza, wrecz karygodna wada jest funkcja, ktora sie pojawia podczas wkrecania innego czy tego samego parowniki,Co prawda pyta o to czy zostawic stare parametry czy wpisac nowe
jednak nie pokazuje jakie sa stare i jakie nowe, wiec latwo o pomylke, szczegolnie przy TC...
Jezeli chodzi o samo TC to mod chodzi doskonale i jest to chyba jego najwiekszy atut, ktory spowodowla ze Drag zostal moim box'em numer jeden i jade caly czas na TC, gdyz w przeciwienstwie do Tesli jest to mozliwe i dziala "very smooth"...
Duzo sie mowi o czipie Gene, ktory jest wmontowany w Voopoo i o jego szybkosci reagowania, ja jednak nie zauwazylem zadnej roznicy w porownaniu z innymi modami...
Widzialem na filmiku jak gosc sie zaciagal w przeciagu dwoch sekund, ja tak nie potrafie i u mnie to trwa az zapelnie pluca.Przyszlo mi jeszcze przez mysl ze jest to mozliwe, kiedy damy sporo watt, ale takie wapowanie dla mnie jest nieprzyjemne...
Mod automatycznie wybiera moc, co mogloby byc fajne, gdyby sporo zanizal a jest na odwrot i trzeba zjechac dosc mocno w dol (Pamietajcie ze jest to tylko i wylacznie moja opinia i moje preferencje chmurzenia)
Zastanawim tez sie nad szczegolami, czy maja one jakis wplyw na jakosc, mianowicie na moim jest napisane "GENEVAPE designed by Voopoo in California Assambled in China a zauwazylem ze szczegolnie koncowki tego napisu nie ma na amerykanskich filmikach i jeszcze dwie male roznice to wertykalnie naklejona nalepka z numerem seryjnym w srodku pod pokrywa, gdy na amerykanskich stronach ta nalepka jest horyzontalna i jest tam tez podpis, ktorego nie ma u mnie...
Bardzo podoba mi sie wyrazna nalepka informujaca jak wkladac baterie, ktorej w moim modelu nie ma, jest natomiast dosc plytko wyciete w plastiku i trudno jest to zauwazyc przy slabym swietle...
Podsumuje ze Drag pomimo wielu niedociagniec jest jednak mod'em dobrym z naciskiem na TC i nalezy do tego rodzaju urzadzen w ktorych zakochuje sie powoli...

Added in 11 minutes 51 seconds:
Iceberg pisze:Hej...Jako ze uzywam juz od pewnego czasu Drag'a, chcialbym sie podzielic spostrzezeniami...
Kiedy otworzylem pudelko i wyciagnalem mod'a, pierwsza mysla jaka mi zaswitala to...taniosc. Drag chyba nalezy do tych modow, ktore lepiej wygladaja na zdjeciu, niz w rzeczywistosci...
Porownywal go bede z Tesla Punk 220 w, ktora jest przeciwienstwem Drug'a i wyglada duzo lepiej w rzeczywistosci, nizeli na zdjeciach i filmikach...
Moj model to kolor aluminium z zielona zywica...
Zabralo mi pare dni by sie przyzwyczaic i by przestala bolec reka od trzymania tego ustrojstwa a trzymam go caly czas wlasciwie, nawet wtedy gdy nie wapuje.Z Tesla bylo blyskawicznie i choc maja podobne wyciecia, to jednak Punk jest bardziej zaokraglony na krawedziach, poza tym pokryty jest jakas bezbarwna zywica, ktora mile piesci dlon...
Na filmikach udowadniaja ze zadne przyciski nie lataja a u mnie "fire" jednak lata,czego nie ma w Tesli, choc nie przeszkadza mi to...
O troszeczke luznej pokrywie bateri wszyscy wokolo mowia i tak tez jest, jednak tez mi to w niczym nie przeszkadza a widzialem jakiegos misia, ktory mowil ze dzieki temu nieznacznemu luzowi nie moze sie powstrzymac od klikania w te i we wte. Nie wiem co jest lepsze dla niego, zmiana moda czy dobry psycholog...
Sama zywica, pieknie prezentujaca sie na zdjeciach, jest jakims gumopodobnym materialem i w dodatku za grubym a ja spodziewalem sie jakosci macicy perlowej i fajnie jakby byla wtopiona w body...
Ekran i funkcje calkiem niezle, jednak nie tak intuicyjne jak w Tesli. Nie wiem ale chyba nie ma opcji zablokowania parametrow by sie nie pozmienialy w kieszeni, chyba ze jeszcze do tego nie doszedlem...
Najwieksza, wrecz karygodna wada jest funkcja, ktora sie pojawia podczas wkrecania innego czy tego samego parowniki,Co prawda pyta o to czy zostawic stare parametry czy wpisac nowe
jednak nie pokazuje jakie sa stare i jakie nowe, wiec latwo o pomylke, szczegolnie przy TC...
Jezeli chodzi o samo TC to mod chodzi doskonale i jest to chyba jego najwiekszy atut, ktory spowodowla ze Drag zostal moim box'em numer jeden i jade caly czas na TC, gdyz w przeciwienstwie do Tesli jest to mozliwe i dziala "very smooth"...
Duzo sie mowi o czipie Gene, ktory jest wmontowany w Voopoo i o jego szybkosci reagowania, ja jednak nie zauwazylem zadnej roznicy w porownaniu z innymi modami...
Widzialem na filmiku jak gosc sie zaciagal w przeciagu dwoch sekund, ja tak nie potrafie i u mnie to trwa az zapelnie pluca.Przyszlo mi jeszcze przez mysl ze jest to mozliwe, kiedy damy sporo watt, ale takie wapowanie dla mnie jest nieprzyjemne...
Mod automatycznie wybiera moc, co mogloby byc fajne, gdyby sporo zanizal a jest na odwrot i trzeba zjechac dosc mocno w dol (Pamietajcie ze jest to tylko i wylacznie moja opinia i moje preferencje chmurzenia)
Zastanawim tez sie nad szczegolami, czy maja one jakis wplyw na jakosc, mianowicie na moim jest napisane "GENEVAPE designed by Voopoo in California Assambled in China a zauwazylem ze szczegolnie koncowki tego napisu nie ma na amerykanskich filmikach i jeszcze dwie male roznice to wertykalnie naklejona nalepka z numerem seryjnym w srodku pod pokrywa, gdy na amerykanskich stronach ta nalepka jest horyzontalna i jest tam tez podpis, ktorego nie ma u mnie...
Bardzo podoba mi sie wyrazna nalepka informujaca jak wkladac baterie, ktorej w moim modelu nie ma, jest natomiast dosc plytko wyciete w plastiku i trudno jest to zauwazyc przy slabym swietle...
Podsumuje ze Drag pomimo wielu niedociagniec jest jednak mod'em dobrym z naciskiem na TC i nalezy do tego rodzaju urzadzen w ktorych zakochuje sie powoli...

Edytuje, gdyz zapomnialem o jeszcze jednym szczegole, mianowicie szerokosc Drag'a sprawia ze mod robi wrazenie jakiejs nieproporcjalnosci i moze sie przewrocic, gdy ktos np. poruszy stolem, Tesla szersza i stoi pewniej...
When people agree with me I always feel that I must be wrong...

Wróć do „Testy”