TELEWIZORY cztery, cz. 2 - RAVAGE230

Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10897 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

TELEWIZORY cztery, cz. 2 - RAVAGE230

Postautor: Tommy Black » sob lut 03, 2018 7:55 am

Haze pisze:Modzik, któremu trudno cokolwiek zarzucić.

To jest kluczowe zdanie z recenzji @
Awatar użytkownika
Haze
go. Trudno mu faktycznie coś zarzucić, modzikowi oczywiście, bo @
Awatar użytkownika
Haze
mu to hohoho...cream and whiskey bourbon... ;) :lol:
Jasne że nie chodzi o to aby każdemu modowi coś zarzucać...ale nie bardzo ostatnio rozumiem poczynania firmy Wismec. Co miało przyciągnąć waperów do tego moda?
Wielka zadyma w nazwie, czy demolka jak tłumaczą inni? Przeniesienie gniazda 510 z Predatora na środek Ravage? 30 W deklarowanej mocy więcej? Kolorowy ekran?
Mnie mógł przekonać tylko ten kolorowy ekran ale to trochę za mało, więc zamieniłem Ravage na Espiona Joyetecha ...
Obrazek
Straszliwie nie znoszę ludowych mądrości.Zawsze wydawało mi się że zamiana siekierki na kijek jest głupia.No i jest głupia... :P
Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Posty: 3788
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3899 razy
Otrzymał podzięk.: 6121 razy
Płeć: Mężczyzna

TELEWIZORY cztery, cz. 2 - RAVAGE230

Postautor: Haze » śr sty 31, 2018 7:44 pm

Ciąg dalszy testów wielkiej czwórki:

tv-cztery.jpg


Czyli RAVAGE230 od Wismeca:

ravage-1.jpg


1. WYKONANIE.

Krótko mówiąc jest "wismekowe", czyli jak w większości ich modów solidne, estetyczne, przyjemne w dotyku, itd. itp. Nic się nie telepie, krawędziowy FIRE pali 99/100 i jest całkiem wygodny, up/down mogłyby być nieco "wyraźniejsze" ale tragedii nie ma. Mod jest najlżejszy z prezentowanej grupy i najzgrabniejszy, ale to nie znaczy że najbardziej ergonomiczny - jak dla mnie przegrywa tutaj o włos z Siriusem. Natomiast żeby była jasność: ergonomia jest praktycznie bez zarzutu. Góra i dół standardowo dobrze:

ravage-2.jpg


ravage-3.jpg


Podobnie zatoka baterii:

ravage-4.jpg


Ekran mimo że nie największy spośród czwórki to chyba najprzyjemniejszy - wyraźny i czytelny. Oczywiście TRADYCYJNIE część jego potencjału została zmarnowana na cuda-wianki w postaci niepotrzebnych ozdobników :evil: . A można by dać większą czcionkę i jeszcze parę parametrów...
O dziwo całkiem spodobała mi się opcja wyświetlania godziny na ekranie - ponieważ wszyscy i tak chodzimy z tymi naszymi modami zawsze pod ręką to mając Ravaga nie trzeba się obawiać tej TRAGEDII jaką jest wyjście z domu bez zegarka :mrgreen: .


2. PARAMETRY.

Moc: 230 W
Obsługiwane rezystancje: 0,05 - 3,5 ohm
Tryby pracy: VW, Ni, Ti, SS, TCR
Baterie: 2x18650
Wymiary: 84x44x30 mm
Waga z 2 bateriami: 236 g
Dodatkowo: preheat


3. TRYB VW.

Najpierw przebieg napięcia przy 30W:

ravage-30W.png


BARDZO ŁADNIE - w punkt z mocą i całkiem równo.
Ravage ma też opcję preheat, w której możemy ustawić moc dopału i czas jego trwania - działa to tak:

ravage-preheat.png


Czyli znowu praktycznie idealnie.
A jak wygląda oddawana moc?

ravage-moce.png


OKLASKI proszę! Moc ustawia się wręcz z naddatkiem, i to W CAŁYM DEKLAROWANYM ZAKRESIE. Brawo!


4. TRYB TC.

Suchy knot:

ravage-dry.png


Tu jest znowu dość wismekowo, czyli mały taniec derwisza. Ale knota nie upali, a na nasączonym jest już tradycyjnie przyzwoicie.


5. PODSUMOWANIE.

Modzik, któremu trudno cokolwiek zarzucić. Co więcej, z DUŻYM plusem za parametry w trybie VW - jako jeden z nielicznych obecnie sprzętów pozwala oddać tyle mocy ile deklaruje producent bez specjalnego celowania w rezystancję grzałki. Gdyby nie Sirius byłby moim numero uno wśród tej czwórki :smile: .
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Obrazek

Wróć do „Haze i jego testy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 4 gości