TELEWIZORY cztery, cz. 3 - G-Priv 2

Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Posty: 3788
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3899 razy
Otrzymał podzięk.: 6121 razy
Płeć: Mężczyzna

TELEWIZORY cztery, cz. 3 - G-Priv 2

Postautor: Haze » śr lut 07, 2018 12:55 pm

I kolejny ciąg dalszy testów wielkiej czwórki:

Obrazek

Czyli G-Priv 2 od SMOKa:

g-priv2-1.jpg



1. WYKONANIE.

Jest po prostu NORMALNE, nic specjalnie nie zachwyca ale też nie przeszkadza. Krawędziowy FIRE działa 99/100 czyli dobrze, nic się nie telepie, mod sprawia całkiem solidne wrażenie i jednocześnie jest dość przyjemny w ogólnym odbiorze. Na dole mamy wentylację i gniazdo usb:

g-priv2-3.jpg

Na górze gniazdo 510, które bez problemu współpracowało ze wszystkimi parownikami, których używałem:

g-priv2-2.jpg


Klapka na magnesach siedzi pewnie:

g-priv2-4.jpg

Dwie rzeczy są nieco mniej typowe, a mianowicie wielki (2"), dotykowy ekran i przycisk blokady. Jeśli chodzi o wyświetlacz to poza miejscem tradycyjnie zmarnowanym na PIERDOŁY jest OK, dotyk działa dość precyzyjnie, treść jest czytelna. Fajnym patentem jest zrobienie blokady ekranu na osobnym, mechanicznym przycisku - wyłącza on dotyk i przy okazji ekran (wprawdzie na obrazkach na stronie producenta ekran nie gaśnie ale w mojej sztuce gasł). A mógłby sobie zostać podświetlony przez jakiś czas... ale ok, ważne że są małe szanse, że przypadkowo smerniemy po ekranie tak że go odblokujemy, jak to nagminnie miało miejsce np. w Sigu T200 :evil: . Oczywiście prędzej czy później zapomnimy zablokować ekran a wtedy (przy takim polu do popisu w temacie przypadkowych dotknięć) należy się spodziewać małego Armageddonu w paszczy :mrgreen: , no ale to akurat cecha wszystkich "dotykowców".


2. PARAMETRY.

Moc: 230 W
Obsługiwane rezystancje: 0,05 - 2,5 ohm
Tryby pracy: VW, Ni, Ti, SS, (TCR)
Baterie: 2x18650
Wymiary: 85 x 52 x 28 mm
Waga z 2 bateriami: ~260 g
Dodatkowo: preheat


3. TRYB VW.

Najpierw przebieg napięcia przy 30W i przy okazji dwa tryby preheatu:

g-priv2-30w.png

Samo napięcie wygląda BARDZO ŁADNIE, natomiast dopał jest dość symboliczny - około 5% mocy więcej (albo mniej) przez 2 sekundy sztacha. A jak wygląda oddawana moc?

g-priv-2-moce.png

Do 100 W JAK W ZEGARKU a potem już nawet nie chce mi się komentować.


4. TRYB TC.

Suchy knot:

g-priv2-dry.png

No całkiem ciekawy wzorek :lol: Niestety nie dla bawełny - regulacja przez pierwszą sekundę nie robi NIC, dopiero po tym czasie zaczyna się zastanawiać co tu zrobić, i w końcu po kolejnych dwóch sekundach zbija drastycznie napięcie. No ale bawełna może być już wtedy mocno brązowa...


5. PODSUMOWANIE.

Średnia krajowa, a właściwie "smokowa", dla miłośników dużych, kolorowych ekranów dotykowych. Jeśli do nich nie należysz to znajdziesz sporo lepszych sprzętów. Dla mnie miejsce trzecie w omawianej czwórce.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Obrazek

Wróć do „Haze i jego testy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 4 gości