ESPION Solo 80W czyli wapując ze szpiegiem ...

Awatar użytkownika
Qra
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 97
Rejestracja: wt lut 12, 2019 7:21 pm
Lokalizacja: Mińsk Maz.
Podziękował: 69 razy
Otrzymał podzięk.: 136 razy
Płeć: Mężczyzna

ESPION Solo 80W czyli wapując ze szpiegiem ...

Postautor: Qra » śr sie 14, 2019 7:47 pm

lukikow pisze:Czy w tym modzie po wyłączeniu ekranu widać w jakim stanie jest bateria? W iStick pico 75W jest to rozwiązane w ten sposób, że po puszczeniu przycisku podawania zasilania na ekranie na 1-2s pojawiają się informacje - w tym stan naładowania baterii


Stan akumulatora widać tylko w postaci graficznej gdy ekran jest włączony, aby sprawdzić dokładny (procentowy) jego stan trzeba odblokować ekran i przeciągnąć palcem w lewo.
Mod podaje również ilość V naładowania po wybraniu w Menu opcji Info. Gdy mod jest wyłączony po wciśnięciu i przytrzymaniu przycisku Fire pokazana jest aktualna godzina i data (jeżeli wcześniej ustawiasz je prawidłowo- aktualnie).
lukikow
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 71
Rejestracja: sob sie 10, 2019 4:59 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Podziękował: 33 razy
Otrzymał podzięk.: 11 razy
Płeć: Mężczyzna

ESPION Solo 80W czyli wapując ze szpiegiem ...

Postautor: lukikow » sob sie 10, 2019 9:11 pm

Czy w tym modzie po wyłączeniu ekranu widać w jakim stanie jest bateria? W iStick pico 75W jest to rozwiązane w ten sposób, że po puszczeniu przycisku podawania zasilania na ekranie na 1-2s pojawiają się informacje - w tym stan naładowania baterii.
lincolnsixecho
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 21
Rejestracja: śr lip 11, 2018 4:43 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podzięk.: 22 razy
Płeć: Mężczyzna

ESPION Solo 80W czyli wapując ze szpiegiem ...

Postautor: lincolnsixecho » pt maja 10, 2019 8:18 pm

Się wypowiem, jako że dla mnie ważny jest rozmiar, a nie znalazłem nic mniejszego na 21700 niż tytułowy, to mam w posiadaniu dwa.
Pierwszy oddałem po 30 minutach - dotyk łapał tylko na połowie ekranu...
Dwa kolejne działają bez zarzutu, jeden w użyciu, drugi w rezerwie.
W sklepie na "e" życzą sobie za niego coś 180zł i nie jest to cena szalona, bo dostajemy w komplecie (jak zauważył szanowny kolega Haze) bardzo przyzwoitą baterię.

Pozwolę sobie jeszcze odnieść się do tej kwestii:

"No i po czwarte KAŻDE dotknięcie ekranu w czasie gdy mod znajduje się w normalnym trybie wapowania skutkuje wyświetleniem komunikatu "aby odblokować wciśnij poniższy przycisk"

otóż można wyłączyć ekran za pomocą 2-kliku i problem nie występuje.
koala
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 51
Rejestracja: śr maja 16, 2018 10:23 am
Lokalizacja: Warszawa/wschodnie Mazowsze
Podziękował: 16 razy
Otrzymał podzięk.: 14 razy
Płeć: Mężczyzna

ESPION Solo 80W czyli wapując ze szpiegiem ...

Postautor: koala » pt maja 10, 2019 7:51 pm

Qra pisze:Jak już wspominałem w innym wątku, dziś był ten szczęśliwy dzień dla mnie i mniej szczęśliwy dla portfela, przypadający raz na dwa tygodnie, odwiedzin w Dragon Smoke.
W czeluściach półek i półeczek wypatrzyłem właśnie tytułowy mod. Od razy mi się spodobał i szarpał bym go jak Reksio szynkę... lecz jego cena była bardzo zbliżona do Aegis Legend,
który niewątpliwie również jest na mojej liście chciejstw. Jak Wam panowie sprawuje się Espion, bo już trochę czasu minęło od ostatnich wpisów i czy Wasz wybór padł by na Solo czy Legendę?


No tak, słynny Dragon przy PKP lub na Piłsudskiego :D Jakby co to polecam się przy transportach z edymu. Mieszkam blisko jednego z nich, a trasę przez Mińsk robię 2 razy w tygodniu ;)
Awatar użytkownika
Pelikan2
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 348
Rejestracja: sob maja 05, 2018 10:51 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 233 razy
Otrzymał podzięk.: 284 razy
Płeć: Mężczyzna

ESPION Solo 80W czyli wapując ze szpiegiem ...

Postautor: Pelikan2 » pt maja 10, 2019 6:36 pm

Qra pisze:Dzięki, jest to istotna informacja. Rozumiem że drugi raz byś go nie kupił?


Zależy od budżetu, na pewno nie za takie pieniądze jakie sobie na niego życzą. Ogólnie mod jest świetny, solidny, pancerny, wszystko działa. Ale ten ekran dotykowy nie jest w całości, składa się z części dotykowej a pod nią jest ekran. Obie części nie są sklejone, a nie ma tam uszczelki. Kurcze nie wiem jak to wytłumaczyć. Jest ekran dotykowy, taka jakby folia, pod nim jest wyświetlacz, niestety nie ma tam nigdzie uszczelek, a dostać się można jedynie odrywając ekran dotykowy. Jeżeli kropla Liquidu dostanie się między ekran dotykowy, a wyświetlacz to w sumie niewiele można zrobić, w moim przypadku tak właśnie się stało. No ale ja mogłem mieć tez wyjątkowego pecha.
Obrazek
Awatar użytkownika
Qra
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 97
Rejestracja: wt lut 12, 2019 7:21 pm
Lokalizacja: Mińsk Maz.
Podziękował: 69 razy
Otrzymał podzięk.: 136 razy
Płeć: Mężczyzna

ESPION Solo 80W czyli wapując ze szpiegiem ...

Postautor: Qra » pt maja 10, 2019 5:40 pm

Pelikan2 pisze:Mój Espion się zepsuł, no może ja go zepsułem. W nocy parownik mi zalał moda, Liquid dostał się pod dotykowy ekran i go uszkodził. Tak skończyła się ma przygoda z Espionem.

Dzięki, jest to istotna informacja. Rozumiem że drugi raz byś go nie kupił?
Awatar użytkownika
Pelikan2
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 348
Rejestracja: sob maja 05, 2018 10:51 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 233 razy
Otrzymał podzięk.: 284 razy
Płeć: Mężczyzna

ESPION Solo 80W czyli wapując ze szpiegiem ...

Postautor: Pelikan2 » pt maja 10, 2019 5:26 pm

Qra pisze:Jak Wam panowie sprawuje się Espion, bo już trochę czasu minęło od ostatnich wpisów i czy Wasz wybór padł by na Solo czy Legendę?

Mój Espion się zepsuł, no może ja go zepsułem. W nocy parownik mi zalał moda, liquid dostał się pod dotykowy ekran i go uszkodził. Tak skończyła się ma przygoda z Espionem.
Obrazek
Awatar użytkownika
Qra
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 97
Rejestracja: wt lut 12, 2019 7:21 pm
Lokalizacja: Mińsk Maz.
Podziękował: 69 razy
Otrzymał podzięk.: 136 razy
Płeć: Mężczyzna

ESPION Solo 80W czyli wapując ze szpiegiem ...

Postautor: Qra » pt maja 10, 2019 5:05 pm

Jak już wspominałem w innym wątku, dziś był ten szczęśliwy dzień dla mnie i mniej szczęśliwy dla portfela, przypadający raz na dwa tygodnie, odwiedzin w Dragon Smoke.
W czeluściach półek i półeczek wypatrzyłem właśnie tytułowy mod. Od razy mi się spodobał i szarpał bym go jak Reksio szynkę... lecz jego cena była bardzo zbliżona do Aegis Legend,
który niewątpliwie również jest na mojej liście chciejstw. Jak Wam panowie sprawuje się Espion, bo już trochę czasu minęło od ostatnich wpisów i czy Wasz wybór padł by na Solo czy Legendę?
Awatar użytkownika
Pelikan2
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 348
Rejestracja: sob maja 05, 2018 10:51 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 233 razy
Otrzymał podzięk.: 284 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: ESPION Solo 80W czyli wapując ze szpiegiem ...

Postautor: Pelikan2 » wt gru 18, 2018 2:55 am

Trochę pobawiłem się tym modem i oto moje odczucia. OtO Eto >,
-Koledzy chyba jednak trochę przesadzają z tym ekranem, fakt dotykowość może być trochę dziwna, ale akurat ja z obsługą nie miałem problemów, wszystko działa, dobrze odpowiada na dotyk, a menu jest czytelne i proste -wystarczy sekunda i już mamy interesującą nas opcje. Oczywiście nie jest to poziom dziesiejszych smartphonów, ale też nie jest to gniot. Ekran jest czytelny i przejrzysty.
-Wykonanie i wielkość na duży plus, solidny metal, czuć, że trzyma się w ręku coś konkretnego, a nie plastikową zabawkę.
-przycisk, łapie od ręki, mimo że mod ma już przebieg, małe zastrzeżenie co do skoku, mógłby być mniejszy

No i nie ma róży bez kolców.
Nieszczęsne odblokowywanie, mod bardzo często się blokuje, podczas zmieniania opcji, zanim doczytasz, przeanalizujesz mod się blokuje.
Samo odblokowywanie jest proste i służy do tego dedykowany przycisk, ale jest ono za wolne -trwa około 2sekund podczas których oglądamy animację, po co nie wiem, ale trwa to zdecydowanie za długo. Jestem pewny, że Joytech mógłby spokojnie naprawić to aktualizacją i wtedy byłoby super, niestety takowej brak i raczej nie będzie.

Podsumowanie.
Bardzo fajny modzik, ale nie dla każdego, na pewno nie dla osób mających bocheniki zamiast dłoni, na pewno nie dla kobiet z długimi paznokciami.
Mi odpowiada, ale przed zakupem radziłbym poświęcić chwilę na rozpoznanie.
Szkoda, że joytech nie chce poprawić tego blokowania.
Tryb TC też wymagałby dopracowania, gdyż od czasu do czasu delikatnie dało się wyczuć futrzaka i musiałem bardziej przyłożyć się do setupu w kylinie, aby było super.
Obrazek
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

ESPION Solo 80W czyli wapując ze szpiegiem ...

Postautor: Tommy Black » wt wrz 11, 2018 6:24 pm

miblah pisze:To dobre jest... Człowiek topił 450 złotych miesięcznie w analogach, to marudzenia nie było. :D No, ale tak - ciągle taka sama paczka na stole...


Jutro rozpoczynam produkcję bardzo atrakcyjnych makiet bardzo markowych modów, tak aby każdy mógł mieć stale jeden mod aby go ciągle gdzieś zostawiać i zapominać.
Oczywiście makiety będą znacznie tańsze od modów. No dobra, trochę tańsze... :-P

Wróć do „Haze i jego testy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości