G100 od HOTcig czyli looking for some HOT stuff?

Awatar użytkownika
Superlux
Patronauta
Patronauta
Posty: 1856
Rejestracja: pn lip 29, 2019 6:21 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 3581 razy
Otrzymał podzięk.: 1775 razy
Płeć: Mężczyzna

G100 od HOTcig czyli looking for some HOT stuff?

Postautor: Superlux » pt paź 11, 2019 10:24 pm

@
Awatar użytkownika
Metall


Atomizerów jeszcze nie liczyliśmy :mrgreen: ... ale będzie ze 40 :lol:, to i tak tylko jakaś 1/5, 1/6 całego przerobu. Najważniejsze jednak to mieć porządek w szafce :lol: :ok:


:beer:
Obrazek
Awatar użytkownika
Metall
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2067
Rejestracja: sob lip 27, 2019 2:20 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 2128 razy
Otrzymał podzięk.: 2038 razy
Płeć: Mężczyzna

G100 od HOTcig czyli looking for some HOT stuff?

Postautor: Metall » pt paź 11, 2019 10:09 pm

@
Awatar użytkownika
Haze
, kilka lat temu startowałem z eGo i Vision CC, ale po kilku tygodniach ten plan upadł. Ponad półtora roku temu spróbowałem ponownie skończyć z fajkami z Exceed D19. I się udało. Pod koniec trochę zaczęło mi brakować mocy i lepszej chmurki, więc zaczęły pojawiać się znowu fajki. Ostatecznie rozwiązałem ten problem przerzucając się na DTL, co okazało się wybawieniem w moim przypadku. Ale przez trzy miesiące kupiłem już sprzętu (i to dobrego, lubianego i używanego) za mnóstwo kasy. A jeszcze wypadałoby doliczyć do tego sprzęt nietrafiony, czyli złogi szafkowo-szufladowe. Obecnie mam 4 atomizery i 4 zasilania (piąte w drodze) i sporo zapasu grzałek i bawełny... i dla mnie to już naprawdę sporo i sporo wydanej kasy... Chciałbym już powiedzieć sobie dość... A nadal ciągnie mnie ku czemuś więcej... Ale jak czytam, jak ktoś ma kilkanaście atomizerów i od cholery zasilań to mięknę jak asfalt na słońcu ;)
Awatar użytkownika
Superlux
Patronauta
Patronauta
Posty: 1856
Rejestracja: pn lip 29, 2019 6:21 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 3581 razy
Otrzymał podzięk.: 1775 razy
Płeć: Mężczyzna

G100 od HOTcig czyli looking for some HOT stuff?

Postautor: Superlux » pt paź 11, 2019 10:08 pm

@
Awatar użytkownika
Metall


Ja zacząłem dokładnie 30 listopada 2009 roku. Aż do wiosny 2012 jechałem na najprostszych rozwiązaniach...aż padł mój ostatni Volish :roll: . I tak naprawdę to jestem zwykłym mizerotą w porównaniu do takich ludzi jak Haze, Gwido, śp Seiken, Tomba, Riccardo, Thaniell i jeszcze wielu innych Bojowników o WiD. 90% mojej stajni to najzwyklejszy w świecie sprzęt produkowany na masową skalę, jest kilka droższych ale to nie ma znaczenia...najważniejsze żeby na co dzień miał kto robić :mrgreen: . Tych kilka błękitnokrwistych rumaków to...nieroby, taka prawda. Wolę na nie patrzeć, z resztą w tym najlepiej się sprawdzają :lol: .

Jest bezpiecznie :bry:



:beer:
Obrazek
Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Posty: 3788
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3899 razy
Otrzymał podzięk.: 6121 razy
Płeć: Mężczyzna

G100 od HOTcig czyli looking for some HOT stuff?

Postautor: Haze » pt paź 11, 2019 9:45 pm

@
Awatar użytkownika
Metall
, zaraz tam "dziadygą", wręcz przeciwnie - jesteś "młodziakiem" :smile: Od kiedy wapujesz? Gdybyś miał taki staż jak Superlux to te liczby byłyby dla Ciebie całkiem normalne.
Obrazek
Awatar użytkownika
Metall
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2067
Rejestracja: sob lip 27, 2019 2:20 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 2128 razy
Otrzymał podzięk.: 2038 razy
Płeć: Mężczyzna

G100 od HOTcig czyli looking for some HOT stuff?

Postautor: Metall » pt paź 11, 2019 9:31 pm

@
Awatar użytkownika
Superlux
... eee... nie mam pojęcia jak mam skomentować Twój poprzedni post. Chyba tylko: ooo kur..., jestem nędzarzem... :wtf:

...

Metall pisze:@Superlux... eee... nie mam pojęcia jak mam skomentować Twój poprzedni post. Chyba tylko: ooo kur..., jestem nędzarzem... :wtf:
Śmierdzącym dziadygą :cry:
Awatar użytkownika
Superlux
Patronauta
Patronauta
Posty: 1856
Rejestracja: pn lip 29, 2019 6:21 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 3581 razy
Otrzymał podzięk.: 1775 razy
Płeć: Mężczyzna

G100 od HOTcig czyli looking for some HOT stuff?

Postautor: Superlux » pt paź 11, 2019 9:22 pm

@
Awatar użytkownika
Metall


Tak ale ja już miałem ich ponad 100...i już mi się trochę znudziło. Leci nowa, pińćsetna ładowarka, do tego zasilanie 2 × 18650 i w tym roku jeszcze Diamond i Blotto ( może jeszcze jeden MTL ). Następne zakupy za jakieś 8 - 10 miesięcy. Aktualnie mam 17 modów ( liczę tylko elektroniczne, mechaników też kilkanaście ), używam kilku z nich a reszta jest na wyjścia...żeby pasowały do koszuli :lol:, na wyjścia lub w muzeum, w moim muzeum :mrgreen: . Ja już tylko potrzebuję modów do codziennej orki i teoretycznie to ja je mam ale akurat ten chwilowo ostatni to taki żeby mi się wszystko zgadzało. Parowników MTL nie zamierzam redukować, mam do nich zbyt wielki sentyment. Do nich jest armia mechaników i kilka elektronicznych zasilań, w sam raz żeby w moim top 8 każdy parowóz miał swojego dedykowanego moda. I tak samo na być z DTL. Tu pod koniec roku zamierzam zostawić 4 atomizery, na pewno - Horus, Intake i Doom, zobaczymy kto będzie czwarty. Tu też każdy z nich będzie miał przypisane oddzielne zasilanie do całodobowej służby. W pogotowiu 8 dopaszczowców, 4 dopłucniaki i vt inbox z RDA. Docelowo - 2 gienki, 2 bawełny plus squonk RDA - to z MTL-u i 2 DTL-e. Top 7 będzie się zmieniało w zależności od pory roku :lol: . Plan prawie wykonany w 100 %, prawie ponieważ czekam na Hotciga i zamierzam zamówić jeszcze jednego 2 × 18650. Reszta sprzętu w moim prywatnym skansenie, bywa że jeszcze cosik stamtąd wyciągnę. Jestem zbieraczem :mrgreen: *wino* .




:beer:
Obrazek
Awatar użytkownika
Metall
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2067
Rejestracja: sob lip 27, 2019 2:20 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 2128 razy
Otrzymał podzięk.: 2038 razy
Płeć: Mężczyzna

G100 od HOTcig czyli looking for some HOT stuff?

Postautor: Metall » pt paź 11, 2019 8:51 pm

Wybrać TYLKO JEDNEGO MODA...
Znam to już od dawna... od czterech modów wybieram tego jednego, jedynego moda. Każdy jest dobry, ba! bardzo dobry, ale żaden nie jest tym jedynym, idealnym ;)
Kolekcja więc rozrasta się jak żylaki na łydce :wtf:

PS
Mod idealny nie istnieje :P
Awatar użytkownika
Superlux
Patronauta
Patronauta
Posty: 1856
Rejestracja: pn lip 29, 2019 6:21 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 3581 razy
Otrzymał podzięk.: 1775 razy
Płeć: Mężczyzna

G100 od HOTcig czyli looking for some HOT stuff?

Postautor: Superlux » pt paź 11, 2019 8:14 pm

@
Awatar użytkownika
Metall


Mnie się ten mod bardzo podoba ale mam wybrać jednego ( dosłownie jeszcze tylko jednego ) moda 2 × 18650. To ma być wół roboczy który wraz z Hotcigiem i vx200 odciąży Vt75d, SX Mini i przerzuci Aegisa Solo z powrotem do działu MTL. Robię porządki i wszystko ma błyszczeć :mrgreen: . Pozbyłem się ponad połowy moich zasilań, podobnie z parownikami...zostają tylko te których rzeczywiście używam lub sentymentalne pamiątki sprzed lat. Dlatego muszę być mocno zmotywowany :lol: . :bender:

A to historia z nowym firmware'm w tle :roll: -

https://www.e-cigarette-forum.com/threa ... te.916693/




:beer:
Obrazek
Awatar użytkownika
Metall
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2067
Rejestracja: sob lip 27, 2019 2:20 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 2128 razy
Otrzymał podzięk.: 2038 razy
Płeć: Mężczyzna

G100 od HOTcig czyli looking for some HOT stuff?

Postautor: Metall » pt paź 11, 2019 7:49 pm

Superlux pisze:poza tym ktoś na tym forum też już chyba coś ostatnio pisał o tym zasilaniu, Ty ?

Przez wgląd na piątek, promile, dziewczyny, piękne perspektywy... proszę Cię, nie denerwuj mnie :P
GEN jest zajebisty... tylko nie kocha się z Horusem. To jego jedyna wada. A może to wada Horusa? ;)
Poza tym żadnej innej wady nie dostrzegam. Aczkolwiek testy trwają, np. zmiana setupu w Horusie :)

Uzupełnienie
Na Ali www za ponad 220 pln, a na Ali w apce około 130 zł. Nawet denne zasilanie bym brał za tę cenę. Poza tym jest opcja aktualizacji. Więc pewne niedociągnięcia mogą z czasem zostać wyprostowane. GEN jest super, po prostu akurat w połączeniu z Horusem mam pewne malutkie problemy. I nic ponad to :)
:bender:
Awatar użytkownika
Superlux
Patronauta
Patronauta
Posty: 1856
Rejestracja: pn lip 29, 2019 6:21 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 3581 razy
Otrzymał podzięk.: 1775 razy
Płeć: Mężczyzna

G100 od HOTcig czyli looking for some HOT stuff?

Postautor: Superlux » pt paź 11, 2019 7:44 pm

Metall pisze:
Superlux pisze: Vaporesso Gen po przestudiowaniu internetów wypadł z gry.
Dlaczego!? Pytam się dlaczego!?



Dlaczego nie ma flag... :lol:
Panuje umiarkowany optymizm...przechodzący w pesymizm. A to coś źle odczytuje a to w trybie tc coś skrzypi, i u Jankesów i u Angoli i na międzynarodowych forach. Oczywiście większość jest zadowolona ale w przypadku tak fajnego, dobrze zapowiadającego się moda każdy niedorobiony egzemplarz wywołuje burzę. Po prostu nie chciałbym mieć pecha :mrgreen: , poza tym ktoś na tym forum też już chyba coś ostatnio pisał o tym zasilaniu, Ty ?

Edit...ale wciąż ma szanse, może to ja jestem zbyt przewrażliwiony na każde złe słowo. Dosłodź go trochę to może skorzystam z promocji na Ali :lol: .



:beer:
Obrazek

Wróć do „Haze i jego testy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości