X217 od VooPoo czyli STRZAŁY ZNIKĄD

Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Posty: 3788
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3899 razy
Otrzymał podzięk.: 6121 razy
Płeć: Mężczyzna

X217 od VooPoo czyli STRZAŁY ZNIKĄD

Postautor: Haze » śr wrz 25, 2019 9:40 am

@
Awatar użytkownika
Dark Hulk
, daremny trud niestety, głównie dlatego, że VooPoo ma to w doopie i nie ma szans żeby wyegzekwować od nich reklamację. @
Awatar użytkownika
FreeVapingPL
z nimi korespondował na ten temat i stanęło na tym, że łaskawie zgodzili się, że możemy przesłać im moda (na swój koszt do Hong Kongu) a oni "zdiagnozują temat". I dałem sobie spokój bo nie wydam już ANI GROSZA na tę firmę.
Tak więc sprzedawcy muszą nawijać klientom makaron na uszy - na to mamrotanie o preheatach i setnych sekundy możesz podesłać im link do filmiku, ale to walka z wiatrakami...
Obrazek
Dark Hulk
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 138
Rejestracja: pn wrz 23, 2019 9:35 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 177 razy
Otrzymał podzięk.: 30 razy
Płeć: Mężczyzna

X217 od VooPoo czyli STRZAŁY ZNIKĄD

Postautor: Dark Hulk » śr wrz 25, 2019 8:39 am

Właśnie dostałem odpowiedź od serwisu. Sami zobaczcie jak starają się tłumaczyć.

Dzień dobry,

Ponownie, biorąc pod uwagę, że "problem" występuje w dwóch modach jednocześnie, minimalizujemy prawdopodobieństwo wady. Jeśli urządzenia wskazują początkowo na ekranie 7.5V to faktycznie jest to wada. Natomiast na oscyloskopie ten skok widoczny jest jedynie w setnych sekundy, więc podejrzewam, iż jest to niemożliwe do zauważenia i odczucia. Najprawdopodobniej tak jest skonstruowany chip, dzięki któremu marka VooPoo może pochwalić się coraz szybszą "odpowiedzią na kliknięcie przycisku" - takie napięcie przez setne sekundy pozwala bezinwazyjnie i natychmiastowo rozgrzać grzałkę, dając odczucie natychmiastowej reakcji urządzenia na kliknięcie np. w wielu modelach boxów możemy sobie wybrać tryb: soft, normal, hard - wtedy urządzenie chwile po wciśnięciu przycisku chwilowo zmniejsza lub zwiększa napięcie, aby dostosować się do preferowanej charakterystyki vapowania przez użytkownika lub kiedy posiadamy atomizer dwugrzałkowy który potrzebuje "preheatu" gdyż zadane optymalne stałe napięcie nie rozgrzeje drutu wystarczająco szybko, zaś gdy będzie większe - odpowiednio szybko rozgrzeje drut, natomiast przy dłuższym przytrzymaniu przycisku, najprawdopodobniej doprowadzi do przypalenia waty. Oczywiście reklamacje można w dalszym ciągu składać, nie mamy prawa odmówić.
Awatar użytkownika
Vukotich
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 124
Rejestracja: sob lut 02, 2019 10:23 am
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 129 razy
Otrzymał podzięk.: 138 razy
Płeć: Mężczyzna

X217 od VooPoo czyli STRZAŁY ZNIKĄD

Postautor: Vukotich » wt wrz 24, 2019 5:47 pm

FreeVapingPL pisze:@Haze, jesteś mistrzem. Brakowało w necie takiej recenzji. Oczywiście ja muszę teraz szukać nowego kandydata na boxa, bo parownik 30mm już do mnie jedzie, a ja nie będę miał go na co wkręcić. Ale dzięki Twoim testom nie zmarnowałem prawie trzech stówek. Strzały na starcie przeważyły o decyzji.


Jeżeli korzystasz głównie z VW, to polecam Innokin Proton. Naprawdę spoko zasilanie. I o dziwo wytrzymałe jak cholera (razem z iJoy Shogunem robi u mnie za woła roboczego). Do tego kompaktowe. Niestety w TC radzi sobie... no... nie radzi sobie :D Przynajmniej na SS316L, na innych nie testowałem.
Stop głupocie. Stop PiS. Reboot the system.
Dark Hulk
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 138
Rejestracja: pn wrz 23, 2019 9:35 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 177 razy
Otrzymał podzięk.: 30 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: X217 od VooPoo czyli STRZAŁY ZNIKĄD

Postautor: Dark Hulk » wt wrz 24, 2019 5:25 pm

Dzięki wielkie za tę recenzję. Niestety nim ją przeczytałem kupiłem dla siebie i syna dwa mody. Zobaczymy czy dzięki Twojej dokładnej analizie e*dym uzna reklamację. Nie tego spodziewałem się po tym sprzęcie.... A ja się zastanawiałem dlaczego zawsze mam ten cholerny strzał heee.
Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Posty: 3788
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3899 razy
Otrzymał podzięk.: 6121 razy
Płeć: Mężczyzna

X217 od VooPoo czyli STRZAŁY ZNIKĄD

Postautor: Haze » sob lip 20, 2019 1:28 pm

FreeVapingPL pisze:... ja proszę o Twoją zgodę na wysłanie do nich linka z Twoimi wynikami testów i uprzejmym zapytaniem czy zmienią coś w kodzie...

Proszę bardzo, możesz pisać, ale uprzedzam że to raczej daremny trud - VooPoo już od jakiegoś czasu ma nas w d...
Obrazek
Awatar użytkownika
Tomba
Patronauta
Patronauta
Posty: 5830
Rejestracja: wt maja 21, 2019 1:29 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 5236 razy
Otrzymał podzięk.: 7081 razy
Płeć: Mężczyzna

X217 od VooPoo czyli STRZAŁY ZNIKĄD

Postautor: Tomba » sob lip 20, 2019 1:23 pm

Powinien zmieścić:
Haze pisze:Wymiary: 92 x 50 x 33 mm
_____________________________________________
:czajniczek: Obrazek
................. Od 21.05.2009 zero analogów......................................
Awatar użytkownika
FreeVapingPL
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 177
Rejestracja: pt gru 21, 2018 2:21 pm
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 548 razy
Otrzymał podzięk.: 247 razy
Płeć: Mężczyzna

X217 od VooPoo czyli STRZAŁY ZNIKĄD

Postautor: FreeVapingPL » sob lip 20, 2019 1:04 pm

iron64 pisze:FreeVapingPL może https://www.wismec.com/product/reuleaux-rx2-21700-2/
Mam i jest fajnym sprzętem. Co prawda polowałem na niego na Ali i nawet aktualnie jest w bardzo dobrej cenie.


Dzięki @
Awatar użytkownika
iron64
. Wg testów @
Awatar użytkownika
Haze
jest bardzo dobry pod względem kontroli mocy. Zmieści atomizer 30mm bez wystawania poza obudowę?
Awatar użytkownika
FreeVapingPL
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 177
Rejestracja: pt gru 21, 2018 2:21 pm
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 548 razy
Otrzymał podzięk.: 247 razy
Płeć: Mężczyzna

X217 od VooPoo czyli STRZAŁY ZNIKĄD

Postautor: FreeVapingPL » sob lip 20, 2019 1:00 pm

@
Awatar użytkownika
Haze
, pisałeś do VooPoo? Jeżeli nie, to ja proszę o Twoją zgodę na wysłanie do nich linka z Twoimi wynikami testów i uprzejmym zapytaniem czy zmienią coś w kodzie, żeby kontroler kilka milisekund wcześniej zaczął kontrolować to co zapodaje na grzałkę :)
But I'm just a soul whose intentions are good
Oh Lord, please don't let me be misunderstood
Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Posty: 3788
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3899 razy
Otrzymał podzięk.: 6121 razy
Płeć: Mężczyzna

X217 od VooPoo czyli STRZAŁY ZNIKĄD

Postautor: Haze » czw lip 18, 2019 7:48 pm

Tu macie trochę bardziej zinwestygowany temat strzałów:

Obrazek
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

X217 od VooPoo czyli STRZAŁY ZNIKĄD

Postautor: Tommy Black » wt lip 16, 2019 10:44 am

Haze pisze:Dla mnie dyskwalifikuje to x217, ale jeśli ktoś jedzie na mocach 60 W i więcej to być może zapas energii z dwóch 21700 będzie nie do pogardzenia... Chociaż w decyzji o zakupie nie pomoże też news znaleziony dzisiaj przez @
Awatar użytkownika
FreeVapingPL

Ten news to trzeba jeszcze zweryfikować, jak na razie to jakiś jednostkowy przypadek ale warto go znać. Trzeba też uważnie przeczytać tę recenzję @
Awatar użytkownika
Haze
go i samodzielnie podjąć decyzję o zakupie bądź darowaniu sobie zakupu. Rolą recenzenta nie jest podejmowanie za kogoś decyzji.
Dla mnie X217 od VooPoo ma kilka zalet i bardzo dużo wad. Zbyt dużo i nie zamierzam się na ten temat rozpisywać.Swoistym podsumowaniem podejścia VooPoo do swojego dzieła jest krzywa błędnie zapisana jako „CRUVE”.
Zmarnowany potencjał na świetnego moda, nareszcie na dwa ogniwa 21700. :(
Zagadka na koniec a właściwie dwie:
Co skłoniło VooPoo do przywrócenia trybu Volt Mode?
Dlaczego skasowano Puff Counter Reset?

Wróć do „Haze i jego testy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 0 gości