VapeFly Horus - Parownik bliski ideału?

Awatar użytkownika
Janekbossko
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 36
Rejestracja: sob sie 10, 2019 5:34 am
Lokalizacja: Szczecin
Otrzymał podzięk.: 20 razy
Płeć: Mężczyzna

VapeFly Horus - Parownik bliski ideału?

Postautor: Janekbossko » wt sie 27, 2019 9:32 pm

8A5HUD4 pisze:
Superlux pisze:@8A5HUD4

Horus właśnie do mnie przyleciał, jest w kąpieli. Czy sprawdzałeś te plecionki z zestawu ?


:beer:


Tak, sprawdzałem. Nie są złe, ale Wotofo Prebuilt Coils, o których tu wspominam czy drut, który ma sens jest o wiele lepszy.


A na jakiej mocy wapowałeś? Zastanawiam się czy aby te grzałki za długo się nie rozgrzewają, tzn od jakiej mocy mają sens.

Mowa o tych Wotofo.
Awatar użytkownika
8A5HUD4
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 738
Rejestracja: wt lis 13, 2018 2:39 pm
Lokalizacja: Valhalla
Podziękował: 95 razy
Otrzymał podzięk.: 653 razy
Płeć: Mężczyzna

VapeFly Horus - Parownik bliski ideału?

Postautor: 8A5HUD4 » pn sie 26, 2019 5:04 am

Superlux pisze:@8A5HUD4

Horus właśnie do mnie przyleciał, jest w kąpieli. Czy sprawdzałeś te plecionki z zestawu ?


:beer:


Tak, sprawdzałem. Nie są złe, ale Wotofo Prebuilt Coils, o których tu wspominam czy drut, który ma sens jest o wiele lepszy.
Galar i Fjalar jednak częstowali miodem tylko tych, których lubili, a nie lubili nikogo prócz siebie.
Awatar użytkownika
Superlux
Patronauta
Patronauta
Posty: 1856
Rejestracja: pn lip 29, 2019 6:21 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 3581 razy
Otrzymał podzięk.: 1775 razy
Płeć: Mężczyzna

VapeFly Horus - Parownik bliski ideału?

Postautor: Superlux » pn sie 26, 2019 12:34 am

@
Awatar użytkownika
8A5HUD4


Horus właśnie do mnie przyleciał, jest w kąpieli. Czy sprawdzałeś te plecionki z zestawu ?


:beer:
Obrazek
Awatar użytkownika
Janekbossko
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 36
Rejestracja: sob sie 10, 2019 5:34 am
Lokalizacja: Szczecin
Otrzymał podzięk.: 20 razy
Płeć: Mężczyzna

VapeFly Horus - Parownik bliski ideału?

Postautor: Janekbossko » ndz sie 25, 2019 3:43 pm

Zrobiłem identyczną grzałkę jak w recenzji z tym że 5 zwojów i jest bajka *czajniczek*

Dzięki wielkie :beer:
Awatar użytkownika
sthEn
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 100
Rejestracja: pn lip 29, 2019 12:41 pm
Lokalizacja: Gdynia
Podziękował: 15 razy
Otrzymał podzięk.: 35 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: VapeFly Horus - Parownik bliski ideału?

Postautor: sthEn » ndz sie 25, 2019 1:11 pm

No to chyba mnie przekonaliście. Po wypłacie zamówię Horusa :)

Sprzedam to, czego nie używam, zostawię sobie pewnie 2 profile i Horusa - starczy w 100%, ile można zbierać :)
VOOPOO DRAG 2 + PROFILE UNITY RTA
DOVPO TOPSIDE DUAL + PROFILE RDA
Awatar użytkownika
8A5HUD4
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 738
Rejestracja: wt lis 13, 2018 2:39 pm
Lokalizacja: Valhalla
Podziękował: 95 razy
Otrzymał podzięk.: 653 razy
Płeć: Mężczyzna

VapeFly Horus - Parownik bliski ideału?

Postautor: 8A5HUD4 » ndz sie 25, 2019 7:45 am

@
Awatar użytkownika
Janekbossko
w moim Horusie lądowały najróżniejsze grzałki, od naprawdę kupy żelastwa po leciutkie plecionki. Z przerwami i bez.
Testy wykonywałem po prostu na grzałce z przerwami, dlatego, że na takiej Intake pracuje lepiej.

@
Awatar użytkownika
pawel999
- te grzałki naprawdę robią robotę w Horusie. Jak będziesz miał problem ze smakiem, przeczesz lekko bawełnę i dotknij tak, aby po skręceniu całego atomizera nie wystawała z otworów, tylko była lekko widoczna.
Galar i Fjalar jednak częstowali miodem tylko tych, których lubili, a nie lubili nikogo prócz siebie.
Awatar użytkownika
Raz2trzy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 517
Rejestracja: wt kwie 02, 2019 6:27 am
Lokalizacja:
Podziękował: 211 razy
Otrzymał podzięk.: 439 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: VapeFly Horus - Parownik bliski ideału?

Postautor: Raz2trzy » ndz sie 25, 2019 7:04 am

Dzięki akcji @
Awatar użytkownika
Haze
(PSP) miałem ten miły przywilej zapoznania się z tym parownikiem i to prawda -smak jest bardzo ale to bardzo dobrze oddawany.Na moich setupach z drutu, który ma sens niemalże równał się z Unity RTA i Kylinem 2,którego wickowanie opanowałem niemalże do perfekcji więc jeśli ktoś szuka RTA na singlu który dobrze oddaje smak - to z czystym sumieniem mogę przyznać że ten jest dobrym wyborem.
3znaki
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 129
Rejestracja: czw mar 08, 2018 7:50 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 23 razy
Otrzymał podzięk.: 74 razy
Płeć: Mężczyzna

VapeFly Horus - Parownik bliski ideału?

Postautor: 3znaki » ndz sie 25, 2019 6:53 am

Nie wiem czemu ale tak ciekawie napisane recenzje bardziej do mnie przemawiają niż filmiki.Poprawiłbym tylko "Deck wykonany jest z 24 karatowego złota"
''Nie zgadzam się z Twoimi poglądami, ale po kres moich dni będę bronił Twego prawa do ich głoszenia.''
Awatar użytkownika
pawel999
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 393
Rejestracja: śr cze 19, 2019 9:41 pm
Lokalizacja: Rzeszów
Podziękował: 202 razy
Otrzymał podzięk.: 156 razy
Płeć: Mężczyzna

VapeFly Horus - Parownik bliski ideału?

Postautor: pawel999 » ndz sie 25, 2019 1:52 am

Ja na razie ciągle walczę z Horusem o smak (na razie przegrywa z WTF Serpent Elevate (viewtopic.php?t=4513).

Faktycznie (jak zresztą pisze 8A5HUD4) trochę irytujące są trzy właściwości tego atomizera:

1) trudno zdejmowalny cap (czasami wychodzi razem z kominem) - radzę sobie nie dokręcając go zbyt mocno (tak na "styk").
2) problematyce połączenie komina do decka (za każdym razem trzeba mocno uważać montując grzałkę - w każdym razie w żaden sposób nie jest to intuicyjne),
3) przepływy powietrza, których nijak nie da się zablokować - przy napełnianiu trzeba zawsze sprawdzić, gdzie się ten pierścień przemieścił. bo może się okazać, że chmurzymy na wielkim przeciągu lub odwrotnie, przy zerowej wentylacji (ta sekunda zdziwienia warta swojej ceny :-).

Nie są to sprawy najważniejsze, lecz trochę denerwujące w codziennym użytkowaniu.
Po prostu: niedoróbki. A czy takie (w sumie proste do usunięcia przez producenta - może poza punktem 2) niedoróbki przystojną kandydatowi na bliskość do ideału?

PS
Zmieniłem grzałki WTF 26x3 + 38 z 0.28 ohm na 0.17 ohm i chyba faktycznie jest lepiej *yes*
Awatar użytkownika
Janekbossko
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 36
Rejestracja: sob sie 10, 2019 5:34 am
Lokalizacja: Szczecin
Otrzymał podzięk.: 20 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: VapeFly Horus - Parownik bliski ideału?

Postautor: Janekbossko » sob sie 24, 2019 10:34 pm

A próbowałeś grzałek bez odstępów? Jakieś wnioski?

Wróć do „Haze i jego testy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość