Jakie baterie 18650?

Awatar użytkownika
eSCe
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 347
Otrzymał podzięk.: 153 razy

Jakie baterie 18650?

Postautor: eSCe » 16 lis 2019, 22:48

eddekk pisze:
eSCe pisze:Są pewne. Kupiłem kilka na promocji i póki co nie narzekam, działają poprawnie.
Jeżeli chodzi o ich parametry to nie są złe (w testach nie odbiegają znacząco od tego co deklaruje producent - jak za tą cenę są opłacalne.
Tylko czemu ten biały izolator + w każdym akumulatorze jest inaczej ułożony ?

Zgadza się, jest inaczej ale czy to przeszkadza w ich używaniu, wątpię. Piny są równe. Sądzę, że izolator ma chyba delikatnie mniejszą średnicę co po owrapowaniu obudowy robi własnie to, że jest przesunięty. Może się też delikatnie przesuwać podczas wkładania baterii do moda jeżeli mod ma ciasną kieszeń ale nie zauważyłem żeby to w czymś przeszkadzało. Posiadam jeszcze na stanie kilka baterii kupionych pewnie ze dwa lata temu i nie ma w nich problemów do dnia dzisiejszego.
Tak tylko teoretyzuję bo nie miałem okazji ich rozbierać. Jak jest inaczej to niech ktoś mnie poprawi.

Awatar użytkownika
eddekk
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 2
Otrzymał podzięk.: 3 razy

Jakie baterie 18650?

Postautor: eddekk » 17 lis 2019, 09:36

Ja się nie znam na produkcji akumulatorów to dla tego pytam.
A te litokala ? Kto robi LG czy Litokala dla LG ? Bo jakiś wysyp jest tanich akumulatorów.
Awatar użytkownika
Krasnal45
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 1505
Podziękował: 667 razy
Otrzymał podzięk.: 1570 razy

Jakie baterie 18650?

Postautor: Krasnal45 » 17 lis 2019, 10:07

@
Awatar użytkownika
eddekk

A wystarczyło by, żebyś przeczytał ten wątek kilka stron wstecz i nie popełniłbyś tutaj tego posta z tym pytaniem...
Awatar użytkownika
Metall
Moderator
Moderator
Punkty reputacji: 2842
Podziękował: 1495 razy
Otrzymał podzięk.: 1150 razy

Jakie baterie 18650?

Postautor: Metall » 17 lis 2019, 10:10

@
Awatar użytkownika
eddekk
w tym temacie kilkanaście postów wyżej jest wszystko.

Litokala to czasem LG, a czasem coś innego (zależy jaka pojemność). Gdyby te akumulatory jakością nie odbiegały od tych sprzedawanych jako LG to nie nazywałyby się Litokala a właśnie LG. Ponoć (magiczne słowo) Lii kupuje akumulatory, które nie przeszył kontroli jakości u innych producentów i branduje je na Lii właśnie i sprzedaje dalej. Są to w pełni sprawne i zdatne do użytku akumulatory, ale uznani producenci mają swoje wyśrubowane normy i tego co nie sprzedadzą pod własną marką, sprzeda Lii.
* * * * *
"Bądźmy realistami, żądajmy niemożliwego!"

Wróć do „Haze i jego testy”