Drag X parzy po wymianie grzałki

GrubyFaja
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: wt lis 10, 2020 9:09 pm
Lokalizacja: Wieliczka
Podziękował: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

Drag X parzy po wymianie grzałki

Postautor: GrubyFaja » pt lis 27, 2020 11:14 am

shpongled pisze:Może też parzyć przez zbyt częstą inhalację w krótkim czasie, że się tak wyrażę.

Na pewno nie przez to.

Tommy Black pisze:VM6 ma rezystancję 0.15 Ω, a to że producent podaje w widełkach 60W - 80W, to naprawdę jest tylko orientacyjny zakres. To grzałka meshowa i nie potrzebuje wcale takiej mocy. Ja na tej grzałce nie przekraczam 40 W. Sprawdź też jaką masz gęstość płynu? I czy masz dobrze ustawiony nawiew i regulację przepływu powietrza.

Nawiew, regulacja, wszystko git, może to przez te syf płyny od Vapetechpoland, wlałem Dosbros i różnica spora. Pale Wapuję na 40 W jak pisałeś i jak na razie wszystko dobrze.


@
Awatar użytkownika
GrubyFaja
, nie piszemy post pod postem, tylko edytujemy poprzedni. Na końcu zdania stawiamy kropkę, a nazwy własne piszemy wielką literą. /M.
Awatar użytkownika
shpongled
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 456
Rejestracja: pn paź 07, 2019 12:58 pm
Lokalizacja: Alpha Centauri
Podziękował: 166 razy
Otrzymał podzięk.: 368 razy
Płeć: Mężczyzna

Drag X parzy po wymianie grzałki

Postautor: shpongled » czw lis 26, 2020 1:02 pm

Może też parzyć przez zbyt częstą inhalację w krótkim czasie, że się tak wyrażę.
***** ***
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Drag X parzy po wymianie grzałki

Postautor: Tommy Black » czw lis 26, 2020 9:27 am

VM6 ma rezystancję 0.15 Ω, a to że producent podaje w widełkach 60W - 80W, to naprawdę jest tylko orientacyjny zakres. To grzałka meshowa i nie potrzebuje wcale takiej mocy. Ja na tej grzałce nie przekraczam 40 W. Sprawdź też jaką masz gęstość płynu? I czy masz dobrze ustawiony nawiew i regulację przepływu powietrza.
GrubyFaja
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: wt lis 10, 2020 9:09 pm
Lokalizacja: Wieliczka
Podziękował: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

Drag X parzy po wymianie grzałki

Postautor: GrubyFaja » czw lis 26, 2020 9:22 am

Wczoraj wymieniłem grzałkę w Dragu X na VM6, pierwszy zbiornik wszystko fajnie, normalnie.
Po jakimś czasie znowu pale wapuję i czuję, że atomizer bardzo parzy i mam wrażenie, że pali grzałkę.
Pale Wapuję na 65 W. O co chodzi?

Wróć do „Problemy techniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości