Aegis Legend - problem techniczny!

eSCe
Płeć: nieokreślona

Aegis Legend PROBLEM TECHNICZNY!

Postautor: eSCe » wt maja 11, 2021 2:54 pm

wlodar.exe pisze:Nigdy nie ładowałem przez USB, na co_dzień ładuję zewnętrzną, spróbuję z tym wacikiem za jeszcze dzisiaj. Napiszę czy coś się poprawiło.

I jak, ogarnąłeś temat? Zaczął poprawnie działać?
wlodar.exe
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: czw mar 25, 2021 9:18 pm
Lokalizacja:
Płeć: Mężczyzna

Aegis Legend PROBLEM TECHNICZNY!

Postautor: wlodar.exe » pt mar 26, 2021 9:04 am

Krasnal45 pisze:Delikatnie, jakimś wacikiem, przy pomocy czystego spirytusu, przemyj gniazdo USB wewnątrz i unikaj ładowania poprzez USB. Kup sobie zewnętrzną ładowarkę do akumulatorów.


Nigdy nie ładowałem przez USB, na co_dzień ładuję zewnętrzną, spróbuję z tym wacikiem za jeszcze dzisiaj. Napiszę czy coś się poprawiło.
eSCe
Płeć: nieokreślona

Aegis Legend PROBLEM TECHNICZNY!

Postautor: eSCe » czw mar 25, 2021 10:23 pm

Krasnal45 pisze:Delikatnie, jakimś wacikiem, przy pomocy czystego spirytusu, przemyj gniazdo USB wewnątrz i unikaj ładowania poprzez USB. Kup sobie zewnętrzną ładowarkę do akumulatorów.


Też bym obstawiał na początku sprawdzenie USB.
Awatar użytkownika
Krasnal45
Moderator
Moderator
Posty: 6684
Rejestracja: sob cze 20, 2015 6:38 am
Lokalizacja: Aglomeracja Śląska
Podziękował: 5173 razy
Otrzymał podzięk.: 7643 razy
Płeć: Mężczyzna

Aegis Legend PROBLEM TECHNICZNY!

Postautor: Krasnal45 » czw mar 25, 2021 9:54 pm

Delikatnie, jakimś wacikiem, przy pomocy czystego spirytusu, przemyj gniazdo USB wewnątrz i unikaj ładowania poprzez USB. Kup sobie zewnętrzną ładowarkę do akumulatorów.
__________________________________
Obrazek
__________________________________
Od 22.02.2013 bez analoga.
You don't smoke? Do not vape!
Obrazek
wlodar.exe
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: czw mar 25, 2021 9:18 pm
Lokalizacja:
Płeć: Mężczyzna

Aegis Legend - problem techniczny!

Postautor: wlodar.exe » czw mar 25, 2021 9:51 pm

Witam, mam poważny problem. Niestety mimo starań nie udało mi się nigdzie znaleźć informacji na ten temat więc spróbuję tu.
Jestem posiadaczem Aegisa Legend'a, używałem go już co prawda trochę czasu, ale około 2 tygodnie temu zaczęło się dziać coś dziwnego.
Wyjaśnię to jak najlepiej potrafię, mianowicie przy włożeniu akumulatorów i włączeniu epapierosa na ekranie pojawia się obraz jak przy ładowaniu baterii, to znaczy że są widoczne 2 baterie, a ich naładowanie cały czas idzie w górę po czym opada, tak jak przy zwykłym ładowaniu lecz... epapieros nie jest w żaden sposób podłączony, ani przez USB ani w inny sposób lecz mimo to problem nie ustąpił, palić wapować normalnie się da, akumulatory się nie nagrzewają, ani nie czuć dziwnego zapachu, po prostu cały czas tak jakby samoistnie się ładował.

Moim pytaniem jest czy stwarza to jakieś zagrożenie dla mnie? Czy da sie to naprawić? Dodam, że aktualizacji nie się wgrać, ponieważ komputer nie wykrywa urządzenia (być może wada samego wejścia, jak to naprawić?) Pomocy.

 ! Wiadomość od: edarek
Witaj @
Awatar użytkownika
wlodar.exe
.


Dobrym zwyczajem Salonu jest przywitać się z innymi użytkownikami.

ObrazekMożesz to zrobić w temacie Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Wróć do „Problemy techniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości