eVic VTwo Mini - czarny ekran

caiser
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: pn kwie 09, 2018 2:54 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 2 razy
Płeć: Mężczyzna

eVic VTwo Mini - czarny ekran

Postautor: caiser » czw kwie 26, 2018 11:57 am

piowolt pisze:Tak, miałem to samo, padła elektronika, dodatkowo zeszła cała czarna farba więc załapałem się jeszcze na gwarancję (pomimo, że było już po, sprzedawca z literką e i synonimem chmury w nazwie poszedł na rękę), dostałem zwrot kasy i kupiłem Aliena.


To super, miło z ich strony :) Kupiłem u tego samego sprzedawcy, wiec może i dla mnie jest nadzieja :D
Awatar użytkownika
piowolt
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 241
Rejestracja: śr gru 28, 2016 9:37 am
Lokalizacja:
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podzięk.: 96 razy
Płeć: nieokreślona

Re: eVic VTwo Mini - czarny ekran

Postautor: piowolt » śr kwie 25, 2018 8:02 pm

caiser pisze:Dzień dobry! :)
Czy spotkał się ktoś z problemem czarnego ekranu w tym modzie? Wszystko działało super , by po wyjęciu z kieszeni przestać. Nie upadł. Papieros pali, działa, tylko ekran pozostaje czarny... Mod rozebrałem, ekran i taśma wyglądają na pierwszy rzut oka w porządku, próbowałem ponadto aktualizacji do wszystkich softów ze strony Joyetecha, teraz wrzuciłem ArcticFoxa, ale wciąż bez efektu. Stealth nie jest włączony. AF wraz z NFETools stanowią tymczasowe rozwiązanie, jednak na dłuższą metę niezbyt to wygodne. Czy można to jakoś naprawić?
Tak, miałem to samo, padła elektronika, dodatkowo zeszła cała czarna farba więc załapałem się jeszcze na gwarancję (pomimo, że było już po, sprzedawca z literką e i synonimem chmury w nazwie poszedł na rękę), dostałem zwrot kasy i kupiłem Aliena.

_ _
Pozdrawiam
Piotr W.
caiser
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: pn kwie 09, 2018 2:54 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 2 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: eVic VTwo Mini - czarny ekran

Postautor: caiser » wt kwie 10, 2018 4:52 pm

Gwarancja jak na złość minęła kilka dni temu...
Nie wiem właśnie do końca jak się dostać do wpięcia taśmy na PCB, musi to być jakoś pod ekranem, ale wygląda na to, że razem z koszyczkiem jest na stałe zamocowany na płycie. A nie chciałem ryzykować wyciągania samego panelu z tego czarnego koszyczka, w którym siedzi.
No nic, spróbuję go przemyć alkoholem, a jak nie, to najwyżej zareklamuję z rękojmi i niech się dzieje wola nieba :)
Dzięki za odpowiedź :)
Awatar użytkownika
siema13
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 12
Rejestracja: czw lut 01, 2018 7:24 pm
Lokalizacja: Olsztyn
Podziękował: 20 razy
Otrzymał podzięk.: 7 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: eVic VTwo Mini - czarny ekran

Postautor: siema13 » pn kwie 09, 2018 7:25 pm

Tak na szybko przejrzałem czeluści internetu i jeżeli to nie stealth mode, to niestety prawdopodobnie jest to problem hardware'owy(możesz próbować go poczyścić w środku, spróbować poprawić connectory) ale jeżeli masz gwarancje to oddaj go na gwarancje bo jest to problem który co jakiś czas występuje u użytkowników eViców.
caiser
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: pn kwie 09, 2018 2:54 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 2 razy
Płeć: Mężczyzna

eVic VTwo Mini - czarny ekran

Postautor: caiser » pn kwie 09, 2018 2:58 pm

Dzień dobry! :)
Czy spotkał się ktoś z problemem czarnego ekranu w tym modzie? Wszystko działało super , by po wyjęciu z kieszeni przestać. Nie upadł. Papieros pali, działa, tylko ekran pozostaje czarny... Mod rozebrałem, ekran i taśma wyglądają na pierwszy rzut oka w porządku, próbowałem ponadto aktualizacji do wszystkich softów ze strony Joyetecha, teraz wrzuciłem ArcticFoxa, ale wciąż bez efektu. Stealth nie jest włączony. AF wraz z NFETools stanowią tymczasowe rozwiązanie, jednak na dłuższą metę niezbyt to wygodne. Czy można to jakoś naprawić?

Wróć do „Problemy techniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 8 gości