Naprawa modów - informacje, migawki, opisy

Awatar użytkownika
Tomba
Patronauta
Patronauta
Posty: 5830
Rejestracja: wt maja 21, 2019 1:29 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 5238 razy
Otrzymał podzięk.: 7081 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Naprawa modów - informacje, migawki, opisy

Postautor: Tomba » sob gru 19, 2020 2:53 pm

@
Awatar użytkownika
Krasnal45
- odpuść sobie gościa. Niektórym wystarczy dać trochę czasu, a sami się zbłaźnią. Żenada. Szkoda tu więcej zaglądać.
_____________________________________________
:czajniczek: Obrazek
................. Od 21.05.2009 zero analogów......................................
Awatar użytkownika
Bimaczow
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 186
Rejestracja: ndz lip 01, 2018 3:30 pm
Lokalizacja: Beskidy
Podziękował: 6 razy
Otrzymał podzięk.: 78 razy
Płeć: Mężczyzna

Naprawa modów - informacje, migawki, opisy

Postautor: Bimaczow » sob gru 19, 2020 2:24 pm

Krasnal45 pisze:
Bimaczow pisze:Nie, nie próbowałem bo nie mam ochoty kogoś szukać i stalkowac po Googlach leniwy jestem.

Sam siebie podsumowałeś...
Bimaczow pisze:...na przyszły rok będę startował z bardzo dużą inwestycją, w firmę będziemy budować nową produkcję /biura/ magazyny,

Nie wróżę dobrze tej inwestycji. :-D
Odejdź Waść lepiej i wstydu sobie oszczędź bo strasznie żałośnie wypadłeś... :facepalm1:
Inwestycja jak i moja marka ma się od kilku lat bardzo dobrze! Rozrosła się na tyle, że jesteśmy w większości krajów w Europie, a produkowane przez nas produkty są w domach tysięcy osób :-D ! ... Sam widzisz, wróżbita z Ciebie marny, nie idź w tę stronę, skończysz jak Jackowski z flaszka w ręce i czerwonym nosem, opowiadając o końcu świata :-D :D . Wydaje mi się, że czas posprzątać temat, bo od uszczyzpliwego żartu z mojej strony skończyło się na życiowych radach, a raczej nie to było meritum problemu.
Odnosząc się raz jeszcze do wypowiedzi Krasnala, nawet nie wiesz jak mało mnie interesuje to, jak według ciebie wypadłem... :D

 ! Wiadomość od: Krasnal45
Następny post napisany po polskiemu leci w kosmos.
Awatar użytkownika
Krasnal45
Moderator
Moderator
Posty: 6679
Rejestracja: sob cze 20, 2015 6:38 am
Lokalizacja: Aglomeracja Śląska
Podziękował: 5177 razy
Otrzymał podzięk.: 7639 razy
Płeć: Mężczyzna

Naprawa modów - informacje, migawki, opisy

Postautor: Krasnal45 » sob gru 19, 2020 1:58 pm

Bimaczow pisze:Nie, nie próbowałem bo nie mam ochoty kogoś szukać i stalkowac po Googlach leniwy jestem.

Sam siebie podsumowałeś...
Bimaczow pisze:...na przyszły rok będę startował z bardzo dużą inwestycją, w firmę będziemy budować nową produkcję /biura/ magazyny,

Nie wróżę dobrze tej inwestycji. :-D
Odejdź Waść lepiej i wstydu sobie oszczędź bo strasznie żałośnie wypadłeś... :facepalm1:
__________________________________
Obrazek
__________________________________
Od 22.02.2013 bez analoga.
You don't smoke? Do not vape!
Obrazek
Awatar użytkownika
Emill
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 64
Rejestracja: pn lis 16, 2020 8:56 am
Lokalizacja:
Podziękował: 12 razy
Otrzymał podzięk.: 27 razy
Płeć: Mężczyzna

Naprawa modów - informacje, migawki, opisy

Postautor: Emill » sob gru 19, 2020 1:47 pm

Bimaczow pisze:Pisze prowadząc auto albo z doskoku, nie wczuwam się zbytnio, ale dzięki za troskę i super poradę!

A proszę bardzo i nie ma za co. :beer1:
za chwilę od popsutego Smoka rozejdziemy do profilu psychologicznego ! Tego się nie spodziewałem :lol1:

Nie... lepiej nie. Najlepiej to pozostawić fachowcom. :-D ;)
Awatar użytkownika
Bimaczow
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 186
Rejestracja: ndz lip 01, 2018 3:30 pm
Lokalizacja: Beskidy
Podziękował: 6 razy
Otrzymał podzięk.: 78 razy
Płeć: Mężczyzna

Naprawa modów - informacje, migawki, opisy

Postautor: Bimaczow » sob gru 19, 2020 1:41 pm

Emill pisze:
Bimaczow pisze: na przyszły rok będę startował z bardzo dużą inwestycją,

Proponuję najpierw zainwestować w siebie. Jakiś trener personalny/psycholog mógłby pomóc w wyjściu z totalnego chaosu, który bije z Twoich postów.
Fajnie byłoby również popracować nad umiejętnością wypowiedzi. Bardzo źle się to czyta. :(

Piszę prowadząc auto albo z doskoku, nie wczuwam się zbytnio, ale dzięki za troskę i super poradę! Za chwilę od popsutego Smoka, rozejdziemy do profilu psychologicznego! Tego się nie spodziewałem.
Awatar użytkownika
Emill
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 64
Rejestracja: pn lis 16, 2020 8:56 am
Lokalizacja:
Podziękował: 12 razy
Otrzymał podzięk.: 27 razy
Płeć: Mężczyzna

Naprawa modów - informacje, migawki, opisy

Postautor: Emill » sob gru 19, 2020 1:31 pm

Bimaczow pisze: na przyszły rok będę startował z bardzo dużą inwestycją,

Proponuję najpierw zainwestować w siebie. Jakiś trener personalny/psycholog mógłby pomóc w wyjściu z totalnego chaosu, który bije z Twoich postów.
Fajnie byłoby również popracować nad umiejętnością wypowiedzi. Bardzo źle się to czyta. :(
kangaroo
Płeć: nieokreślona

Naprawa modów - informacje, migawki, opisy

Postautor: kangaroo » sob gru 19, 2020 1:15 pm

Bimaczow pisze: masz może z 600 tys. pożyczyć? Potem nie będę się odzywał z 3 lata i zapomniany o sprawie, co ty na to? :-D

:facepalm:
Awatar użytkownika
Bimaczow
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 186
Rejestracja: ndz lip 01, 2018 3:30 pm
Lokalizacja: Beskidy
Podziękował: 6 razy
Otrzymał podzięk.: 78 razy
Płeć: Mężczyzna

Naprawa modów - informacje, migawki, opisy

Postautor: Bimaczow » sob gru 19, 2020 1:10 pm

Krasnal45 pisze:@Bimaczow
Tylko trochę myślenia i własnej inwencji wystarczy, a nie wylewanie żali.
Proszę: https://set-gsm.pl/kontakt/ Próbowałeś tędy?

Nie, nie próbowałem, bo nie mam ochoty kogoś szukać i stalkowac po Googlach, leniwy jestem. Dodatkowo nie wiem jak koleś ma na imię, nie wiem kogo szukać. Rozmawiałem z nim tutaj, więc tutaj oczekiwałem finalizacji problemu, ciężko to zrozumieć? Nie będę kogoś jak idiota szukał w internecie i bez pewności czy trafiłem na dobrą osobę walić jak w dym, ale dzięki że mnie wyręczyłeś...
Tomba pisze:
Bimaczow pisze: Masz tajny dostęp do PW czy co :-D, narka.

Teraz zarobiony po pachy Tommy będzie jeszcze interweniował w tak śmiesznej sprawie. No ale to dobry człowiek, bo ja na Jego miejscu olałbym temat.
Narka.

Ale ja nikogo nie proszę o pomoc, ktoś sam zaproponował, więc w czym masz problem? Z tymi procesami myślowymi, to ja nie jestem pewien czy tak do końca umiesz je uruchomić na 100%, wnioskuję że bardziej na pół gwiazdka, panie Tommy proszę nie interweniować, proszę nic nie robić. Nigdy nie życzę nikomu źle, ale... w te święta życzę wszystkim mądrym, żeby ktoś załatwił ich tak samo. :-D Zobaczymy czy wtedy będziecie tacy wygadani i pełni zrozumienia dla takiej osoby i machniecie ręką, bo przecież już minęło trochę czasu i bez sensu się upominać... W ogóle to najlepiej siedzieć i nie gadać, że ktoś sobie w kulki poleciał, Sasin przewalił 70 mln to jest tragedia, nie tam jakiś smok za 250 złotych czy ile to tam kosztowało. :brawo:
Tomba.. na przyszły rok będę startował z bardzo dużą inwestycją w firmę, będziemy budować nową produkcję /biura/ magazyny, każdy pieniądz się przyda, masz może z 600 tys. pożyczyć? Potem nie będę się odzywał z 3 lata i zapomniany o sprawie, co ty na to? :-D
Awatar użytkownika
Krasnal45
Moderator
Moderator
Posty: 6679
Rejestracja: sob cze 20, 2015 6:38 am
Lokalizacja: Aglomeracja Śląska
Podziękował: 5177 razy
Otrzymał podzięk.: 7639 razy
Płeć: Mężczyzna

Naprawa modów - informacje, migawki, opisy

Postautor: Krasnal45 » sob gru 19, 2020 9:51 am

@
Awatar użytkownika
Bimaczow

Tylko trochę myślenia i własnej inwencji wystarczy, a nie wylewanie żali.
Proszę: https://set-gsm.pl/kontakt/ Próbowałeś tędy?
__________________________________
Obrazek
__________________________________
Od 22.02.2013 bez analoga.
You don't smoke? Do not vape!
Obrazek
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10897 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Naprawa modów - informacje, migawki, opisy

Postautor: Tommy Black » sob gru 19, 2020 9:43 am

Tomba pisze:Teraz zarobiony po pachy Tommy będzie jeszcze interweniował w tak śmiesznej sprawie.


Ach, kurczę taki mój los nikczemny. Ciągle jakieś sprawy i interwencje. Wczoraj prezydent Duda mnie prosił o interwencje w sprawie Sylwestra. Chciał pojeździć na nartach...
A Wam Panowie, zaserwuję taki bannerek: :NsH:

Wróć do „Problemy techniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 10 gości