Naprawa modów - informacje, migawki, opisy

Awatar użytkownika
Tomba
Patronauta
Patronauta
Posty: 5830
Rejestracja: wt maja 21, 2019 1:29 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 5238 razy
Otrzymał podzięk.: 7081 razy
Płeć: Mężczyzna

Naprawa modów - informacje, migawki, opisy

Postautor: Tomba » sob gru 19, 2020 9:37 am

Bimaczow pisze: Masz tajny dostęp do PW czy co :D :-D :-D, narka.

Nie, mam tajny dostęp do umysłu. W związku z tym potrafię uruchamiać procesy myślowe i dlatego nie zrzędziłbym na forum i nie wylewał gorzkich żali po takim czasie.
Teraz zarobiony po pachy Tommy będzie jeszcze interweniował w tak śmiesznej sprawie. No ale to dobry człowiek, bo ja na Jego miejscu olałbym temat.
Narka.
_____________________________________________
:czajniczek: Obrazek
................. Od 21.05.2009 zero analogów......................................
Awatar użytkownika
Bimaczow
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 186
Rejestracja: ndz lip 01, 2018 3:30 pm
Lokalizacja: Beskidy
Podziękował: 6 razy
Otrzymał podzięk.: 78 razy
Płeć: Mężczyzna

Naprawa modów - informacje, migawki, opisy

Postautor: Bimaczow » sob gru 19, 2020 9:25 am

Tomba pisze:@Bimaczow już Ci tłumaczę dlaczego dla mnie to są jajca. Temat jest z grudnia 2018, a Ty się budzisz po dwóch latach i upominasz o jakiś szmelc. Jakby Ci zależało, to byś monitorował sprawę miesiąc / dwa / trzy od zdarzenia. Ja też mam bardzo dużo wiary w ludzi i nie sądzę, żeby facet pokusił się na coś takiego. Nie wiem czy wiesz, ale bardzo dużo wydarzyło się w kończącym roku. Facetowi mogło się równie dobrze zemrzeć. Dlatego dla mnie temat jest śmieszny - zwłaszcza, że chodzi o pierdę.

I teraz znowu wypowiadasz się a nie wiesz. W poprzednim roku pisałem wielokrotnie do werca co z moim modem tylko on tak jakby przestał się pokazywać :-D :-D . Tak więc nie obudziłem się. Cały czas o tym pamiętałem.Ja widzę że ty wiesz wszystko lepiej ! Masz tajny dostęp do PW czy co :D :-D :-D, narka.
Awatar użytkownika
Tomba
Patronauta
Patronauta
Posty: 5830
Rejestracja: wt maja 21, 2019 1:29 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 5238 razy
Otrzymał podzięk.: 7081 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Naprawa modów - informacje, migawki, opisy

Postautor: Tomba » sob gru 19, 2020 9:06 am

@
Awatar użytkownika
Bimaczow
już Ci tłumaczę dlaczego dla mnie to są jajca. Temat jest z grudnia 2018, a Ty się budzisz po dwóch latach i upominasz o jakiś szmelc. Jakby Ci zależało, to byś monitorował sprawę miesiąc / dwa / trzy od zdarzenia. Ja też mam bardzo dużo wiary w ludzi i nie sądzę, żeby facet pokusił się na coś takiego. Nie wiem czy wiesz, ale bardzo dużo wydarzyło się w kończącym roku. Facetowi mogło się równie dobrze zemrzeć. Dlatego dla mnie temat jest śmieszny - zwłaszcza, że chodzi o pierdę.
_____________________________________________
:czajniczek: Obrazek
................. Od 21.05.2009 zero analogów......................................
Awatar użytkownika
Bimaczow
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 186
Rejestracja: ndz lip 01, 2018 3:30 pm
Lokalizacja: Beskidy
Podziękował: 6 razy
Otrzymał podzięk.: 78 razy
Płeć: Mężczyzna

Naprawa modów - informacje, migawki, opisy

Postautor: Bimaczow » sob gru 19, 2020 8:08 am

Tommy Black pisze:Dobrze. Póki co, proponuję zaopatrzyć się w nieco świątecznej też, cierpliwości. Rzecz miała miejsce pod szyldem Salonu, Salon więc poczuwa się do wyjaśnienia tej bardzo przykrej sytuacji. Przykrej i dziwnej, niezależnie od tego jakie były czy są jej powody. Skontaktujemy się z panem @
Awatar użytkownika
werc
em i opublikujemy tu rezultaty.

Jasne, jeżeli się nie dało to się nie dało i niech wyląduje w koszu gdzie jego miejsce. Ale fajnie gdyby @
Awatar użytkownika
werc
się odezwał i napisał. :bicz:
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10897 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Naprawa modów - informacje, migawki, opisy

Postautor: Tommy Black » sob gru 19, 2020 7:09 am

Dobrze. Póki co, proponuję zaopatrzyć się w nieco świątecznej też, cierpliwości. Rzecz miała miejsce pod szyldem Salonu, Salon więc poczuwa się do wyjaśnienia tej bardzo przykrej sytuacji. Przykrej i dziwnej, niezależnie od tego jakie były czy są jej powody. Skontaktujemy się z panem @
Awatar użytkownika
werc
em i opublikujemy tu rezultaty.
Awatar użytkownika
Bimaczow
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 186
Rejestracja: ndz lip 01, 2018 3:30 pm
Lokalizacja: Beskidy
Podziękował: 6 razy
Otrzymał podzięk.: 78 razy
Płeć: Mężczyzna

Naprawa modów - informacje, migawki, opisy

Postautor: Bimaczow » sob gru 19, 2020 6:38 am

Tomba pisze:
Bimaczow pisze:A ja dalej czekam na tego Smoka... Za chwilę będzie już 3 lata. Nie wiem, czy mam się czuć oszukany?

Jaja se robisz? Po takim czasie upominasz się o jakąś padlinę? Może gościu nawet nie żyje.

Jakie jaja? To że ktoś zabrał sprzęt i nie odesłał, nie odezwał się to jaja? Moim zdaniem mógł go naprawić i wystawić na Allegro, mogę tak pomyśleć prawda?! Bez znaczenia czy to prawda czy nie, bo tak jak napisałem, gość się już nie odezwał. Raczej wątpię żeby tak zrobił, ale myśleć można wszystko, tak samo jak wszystkiego można się spodziewać. Mod był do naprawienia bo w porównaniu do Ciebie to ja rozmawiałem z nim na PW i podobno zamówił już części. Więc skoro znasz ułamek faktów, nie wypowiadaj się proszę jak byś znał całość zagadnienia, to ostatnio bardzo modna przypadłość. Nawet jeżeli go nie naprawił, czy też nie miał czasu tego zrobić, powinien się odezwać i przedstawić sytuację, a nie zamilknąć na wieki. Z tego co wiem nie tylko ja mu coś wysłałem i nie tylko ja nie odzyskałem moda. Mi nie chodzi o pieniądze! Bo pieniądze, to ja mam, mi chodzi o pewne zasady, obdarzyłem człowieka zaufaniem. Może dla Ciebie takie postępowanie jest ok! Ale dla mnie nie bardzo, ja mam zasady i zawsze jestem uczciwy w stosunku do drugiego człowieka. Coraz słabiej z empatią i moralnością w naszym kraju, ale czemu się dziwić? Wszak przykład idzie z góry. :brawo:
Awatar użytkownika
ToYz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 175
Rejestracja: wt maja 05, 2020 10:22 am
Lokalizacja:
Podziękował: 23 razy
Otrzymał podzięk.: 83 razy
Płeć: Mężczyzna

Naprawa modów - informacje, migawki, opisy

Postautor: ToYz » śr gru 09, 2020 7:10 pm

smialekcz pisze:Z tego co pamiętam, to brał do naprawy, nie gwarantując jej sukcesu oraz z możliwością przekazania "potrzebującym".

Wypadałoby dać znać, że naprawa się nie udała, nie? :facepalm1:
Awatar użytkownika
smialekcz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 343
Rejestracja: czw gru 22, 2016 5:25 pm
Lokalizacja: Głogów
Podziękował: 271 razy
Otrzymał podzięk.: 284 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Naprawa modów - informacje, migawki, opisy

Postautor: smialekcz » śr gru 09, 2020 6:28 pm

Z tego co pamiętam, to brał do naprawy, nie gwarantując jej sukcesu oraz z możliwością przekazania "potrzebującym".
Zasilania: rurki, boksy, elektroniki i mechaniki.
Parowniki: na szmaty, waty, siaty, grzały i druty.
Obrazek
Awatar użytkownika
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3675
Rejestracja: pn lis 26, 2018 12:58 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3223 razy
Otrzymał podzięk.: 2633 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Naprawa modów - informacje, migawki, opisy

Postautor: iron64 » śr gru 09, 2020 5:35 pm

Niby tak @
Awatar użytkownika
Tomba
ale jeśli człowiek dostał moda do naprawy i go nie oddał to trochę jednak nie ok. Przynajmniej tak zrozumiałem ten post.
Obrazek
Awatar użytkownika
Tomba
Patronauta
Patronauta
Posty: 5830
Rejestracja: wt maja 21, 2019 1:29 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 5238 razy
Otrzymał podzięk.: 7081 razy
Płeć: Mężczyzna

Naprawa modów - informacje, migawki, opisy

Postautor: Tomba » śr gru 09, 2020 2:45 pm

Bimaczow pisze:A ja dalej czekam na tego Smoka... Za chwilę będzie już 3 lata. Nie wiem, czy mam się czuć oszukany?

Jaja se robisz? Po takim czasie upominasz się o jakąś padlinę? Może gościu nawet nie żyje.
_____________________________________________
:czajniczek: Obrazek
................. Od 21.05.2009 zero analogów......................................

Wróć do „Problemy techniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 12 gości