Włączony ekran podczas ładowania tesli punk 220w oraz "piszczenie"

Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Włączony ekran podczas ładowania tesli punk 220w oraz "piszczenie"

Postautor: Tommy Black » sob sty 26, 2019 8:26 am

Slick Sl0th pisze:Czytałem na forum, że jest to od jakiejś przetwornicy i to normalne, ale też czytałem że coś tam źle przylutowane jest i dlatego tak piszczy. Jeżeli to zostawię nic się nie stanie dalej? W gwarancję nie chce mi się bawić bo musiałbym odsyłać itd itd..


No widzisz jak to jest z tym czytaniem? Za dużo czytasz i głupiejesz...to od niedawna wielki problem ludzi myślących. Trzeba po prostu wiedzieć co się czyta i gdzie się czyta A najlepiej czytać ze zrozumieniem i to co napisane a nie to co się chce przeczytać.
A teraz przeczytaj uważnie:

Jak najszybciej odeślij tę Teslę do naprawy lub wymiany a potem równie szybko kup zewnętrzną ładowarkę.
Awatar użytkownika
Ramses
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 985
Rejestracja: pt sty 11, 2019 10:02 pm
Lokalizacja: Mazury
Podziękował: 4072 razy
Otrzymał podzięk.: 2169 razy
Płeć: Mężczyzna

Włączony ekran podczas ładowania tesli punk 220w oraz "piszczenie"

Postautor: Ramses » sob sty 26, 2019 8:24 am

Instrukcja mówi: "While the device is recharging, the battery symbol will fluctuate up and down. Once the device is fully charged the battery symbol will be static."
Tak więc, wygląda na to, że nic z tym nie zrobisz.

Piszczenie powoduje cewka w.cz. w przetwornicy moda. Zdarza się czasem, że jest zbyt luźno zwinięta i w czasie pracy drgają jej uzwojenia, co przejawia się właśnie wspomnianym przez Ciebie piszczeniem. Normalne to raczej nie jest, ale nie skutkuje uszkodzeniem urządzenia.

Slick Sl0th pisze:Witam, ...

Fajnie byłoby w TYM miejscu ... :bry:
;)
Obrazek
Slick Sl0th
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: sob sty 26, 2019 1:38 am
Lokalizacja:
Płeć: Mężczyzna

Włączony ekran podczas ładowania tesli punk 220w oraz "piszczenie"

Postautor: Slick Sl0th » sob sty 26, 2019 1:48 am

Witam, z góry uprzedzam, że ładowarkę zewnętrzna będę mial dopiero w przyszłym tygodniu, a niestety teraz pozostało USB.
Jest możliwość wyłączenia jakoś ekranu podczas ładowania?
Podczas podawania mocy na grzałkę słychać z bliska takie jakby piszczenie.
Czytałem na forum, że jest to od jakiejś przetwornicy i to normalne, ale też czytałem że coś tam źle przylutowane jest i dlatego tak piszczy. Jeżeli to zostawię nic się nie stanie dalej? W gwarancję nie chce mi się bawić bo musiałbym odsyłać itd itd..
Z góry dziękuję za pomoc ;)

Wróć do „Problemy techniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 6 gości