Problem z Kylinem 2

Awatar użytkownika
DooshPastesh
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1883
Rejestracja: śr paź 03, 2018 8:59 am
Lokalizacja: Gizycko
Podziękował: 996 razy
Otrzymał podzięk.: 2234 razy
Płeć: nieokreślona

Re: Problem z Kylinem 2

Postautor: DooshPastesh » wt kwie 02, 2019 12:26 pm

Możliwe że setup jest źle zrobiony, nośnik nie wyrabia z doprowadzeniem liquidu, może za dużo mocy dane na grzałkę.
Don't drip and drive.
MTL: Aspire Paradox, BP Mods Pioneer
DTL:
mistrz2115
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: pn kwie 01, 2019 5:30 am
Lokalizacja: Płońsk
Płeć: Mężczyzna

Re: Problem z Kylinem 2

Postautor: mistrz2115 » wt kwie 02, 2019 12:16 pm

Mam problem ponieważ wczoraj zrobiłem nową grzalke i dziś na drugi dzień mam gorzej oddany smak o wiele vo może być przyczyna? Zalatuje lekką spalenizną bo dłuższym vapowaniu ale to nie od premixa bo użyłem innego firmy hasztag ice candy :) co może być nie tak? Nowy setup i zastanawia mnie czemu nadal doskwiera mi ten problem pomimo zmiany liquidu na miętowy :)
mistrz2115
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: pn kwie 01, 2019 5:30 am
Lokalizacja: Płońsk
Płeć: Mężczyzna

Problem z Kylinem 2

Postautor: mistrz2115 » wt kwie 02, 2019 10:13 am

Przy nowym liquidzie też oddany jest gorzej smak. Co może być przyczyną? Wczoraj wymieniłem grzałkę.
Awatar użytkownika
DooshPastesh
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1883
Rejestracja: śr paź 03, 2018 8:59 am
Lokalizacja: Gizycko
Podziękował: 996 razy
Otrzymał podzięk.: 2234 razy
Płeć: nieokreślona

Re: Problem z Kylinem 2

Postautor: DooshPastesh » pn kwie 01, 2019 8:31 pm

Jeśli na początku, po założeniu nowego setupu smak i transport jest ok, to tak.
Don't drip and drive.
MTL: Aspire Paradox, BP Mods Pioneer
DTL:
mistrz2115
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: pn kwie 01, 2019 5:30 am
Lokalizacja: Płońsk
Płeć: Mężczyzna

Problem z Kylinem 2

Postautor: mistrz2115 » pn kwie 01, 2019 8:19 pm

No luzik pisze szybko więc sorry za błędy :) czyli to wina tego premixu tak? :) - że grzałkę syfił?
Awatar użytkownika
DooshPastesh
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1883
Rejestracja: śr paź 03, 2018 8:59 am
Lokalizacja: Gizycko
Podziękował: 996 razy
Otrzymał podzięk.: 2234 razy
Płeć: nieokreślona

Problem z Kylinem 2

Postautor: DooshPastesh » pn kwie 01, 2019 4:23 pm

Na ostatnim zdjęciu ewidentnie widać, że wata jest przypalona na krawędzi grzałki lub maksymalnie nasiąknięta nagarem. Albo jedno i drugie jednocześnie. Premiksy mają to do siebie że wiele z nich syfi. Mógłbyś jeszcze czytać co sam piszesz, poprawić kilka błędów, czytało by się bardziej zrozumiale. Bez urazy ;)
Don't drip and drive.
MTL: Aspire Paradox, BP Mods Pioneer
DTL:
mistrz2115
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: pn kwie 01, 2019 5:30 am
Lokalizacja: Płońsk
Płeć: Mężczyzna

Problem z Kylinem 2

Postautor: mistrz2115 » pn kwie 01, 2019 3:02 pm

Liquid jest słodki, więc możliwe że syfi grzałkę właśnie on ;) Zamówię sobie winogronowy, może nie będzie tak syfił :) No parę dni temu, w piątek bodajże :) był zmieniamy set, czyli to może być przez liquid, to uczucie spalenizny? W sensie, że syfi on.

Premix Mad Vapes 40/60 ml będzie dobry? Smak winogronowy ;) Zależy mi żeby nie syfił i nie psuł setupu.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Problem z Kylinem 2

Postautor: Tommy Black » pn kwie 01, 2019 2:56 pm

Obrazek

Ta grzałka ma kilka dni? Tam jest tyle nagaru jakby miała miesiąc. Zmień grzałkę i przede wszystkim zmień te płyny!
mistrz2115
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: pn kwie 01, 2019 5:30 am
Lokalizacja: Płońsk
Płeć: Mężczyzna

Problem z Kylinem 2

Postautor: mistrz2115 » pn kwie 01, 2019 2:53 pm

https://zapodaj.net/e515297ca49b4.jpg.html
https://zapodaj.net/d12ff258c8a06.jpg.html
https://zapodaj.net/fef361bb7897c.jpg.html
https://zapodaj.net/4f73a3fde7eb1.jpg.html
Oto zdjęcia setup'u dodaje jako upload bo nie mogę wysłać normalnie . Dodam że setup był robione pary dni temu teraz zdjąłem komin i zrobiłem zdjęcie. Pomożecie mi teraz? Nie wiem co może być przyczyną wyżej napisanego w temacie problemu. Co do bąbelków nierobienie zdjęcia .

Syczy po vapowaniu przy zaciąganie nie ma problem tylko jak skończę się zaciągać to nadal jest takie syczenie. No jak mówiłem czuje spaleniznę. Premix jaki używam obecnie to DarkLine Cola 3mg nikotyny proporcje 70/30 40ml premix 10 ml shoot nikotynowy. Przed paroma dniami zrobiłem setup i na początku spoko smak był fajnie oddany na 2 dzień czy tam 2 dni później zaczął doskwierać problem takiej spaleniznę przy zaciąganiu. Preferuje single (pojedynczą grzałkę) . Wydaje mi się że dobrze bo zazwyczaj mi się dobrze vapowalo, zero problemów i teraz mam problem z tą spalenizną.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Problem z Kylinem 2

Postautor: Tommy Black » pn kwie 01, 2019 10:25 am

mistrz2115 pisze:Witam. Od paru dni przy vapowaniu z Kylina, czuję spaleniznę i gorszy smak. Watę Bawełnę dobrze układam, grzałki też. Wie ktoś, co może być przyczyną? Dodam, że po zaciąganiu Kylin nadal syczy. Proszę o pomoc, bo borykam się z tym od paru dni i nwm nie wiem, czym to może być spowodowane.


No to ja tu czegoś nie rozumiem...czujesz spaleniznę czy gorszy smak? Bo spalenizna wyklucza jakikolwiek smak, poza samą spalenizną. :-P
Kylin syczy przy zaciąganiu? To dobrze o nim świadczy, każdy atomizer syczy, jeden mniej drugi więcej i nie zawsze zależy to od setupu. A przed kilkoma dniami nie syczał i chmurzyło się dobrze?
Skąd wiesz że dobrze ukladasz grzałki i bawełnę?
Próbowałeś na jednej grzałce?

Wróć do „Problemy techniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości