Ello Duro- problem z uszczelką

DarDo1
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 34
Rejestracja: wt lip 31, 2018 10:13 am
Lokalizacja:
Otrzymał podzięk.: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

Re: Ello Duro- problem z uszczelką

Postautor: DarDo1 » sob kwie 06, 2019 2:30 pm

Tak cytrusy. Spróbuje. Dzięki.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Ello Duro- problem z uszczelką

Postautor: Tommy Black » sob kwie 06, 2019 12:55 pm

Tę "powiększoną" :) uszczelkę umyj dobrze w płynie do naczyń, wypłukaj i wytrzyj do sucha. Przetrzyj na koniec spirytusem, włóż do małego woreczka strunowego albo zwyklego foliowego i dobrze go zamknij a następnie włóż to na kilka dni do lodówki. Po wyjęciu z niej, kilka godzin musi ta uczelka poleżeć w temp. pokojowej.

A aromaty to zapewne jakieś cytrusy?
DarDo1
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 34
Rejestracja: wt lip 31, 2018 10:13 am
Lokalizacja:
Otrzymał podzięk.: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

Ello Duro- problem z uszczelką

Postautor: DarDo1 » sob kwie 06, 2019 12:48 pm

Witam,
Dzisiaj zdarzyło się coś dziwnego. Sięgam rano po moda, żeby wyjść z psem. I widzę, że dolna uszczelka jest wewnątrz atomizera. Rozkręciłem sprzęt, żeby ją włożyć na miejsce, ale okazało się, że zwiększyła swój rozmiar. Dobrze, że miałem jeszcze zapas. Parę ładnych lat już chmurzę, ale czegoś takiego jeszcze nie widziałem. Co się stało i czym było spowodowane? Dodam, że sprzęt to Tesla Punk 220W, Ello Duro, grzałka HW-N Dual 0,25 Om. Moc 45W. Liquid samoróbka na bazie i aromatach Inawery. Gdzie można dostać taką uszczelkę, żebym miał w razie czego na zapas, jakby sytuacja się powtórzyła.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Wróć do „Problemy techniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości