Merlin Mini RTA cieknie strasznie

Awatar użytkownika
salto
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 633
Rejestracja: czw lip 26, 2018 5:46 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 276 razy
Otrzymał podzięk.: 500 razy
Płeć: Mężczyzna

Merlin Mini RTA cieknie strasznie

Postautor: salto » pn cze 17, 2019 1:13 pm

Scaryguy pisze:Problem jednak w tym, ze bardzo czesto po dolaniu liquidu z airflowa cieknie strasznie do momentu kilku zaciagniec. Cos zle robie?

Ty nic. To chiński matoł, który projektował ten tank, zapmniał o korku. To mniej więcej tak, jakby wyciagnąć korek z wanny i nie zauważyć, że wody ubywa. To samo dzieje się podczas otwarcia zbiornika od góry.
Scaryguy pisze:Prosze o pomoc, moze ktos zna jakis sposob?

Wpisz w wyszukiwarce forumowej "bufory Azgara".
Obrazek
Awatar użytkownika
REDWHITE
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 53
Rejestracja: śr lis 15, 2017 3:41 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podzięk.: 41 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Merlin Mini RTA cieknie strasznie

Postautor: REDWHITE » pn cze 17, 2019 1:00 pm

Pewnie potrzeba więcej waty żeby było ciaśniej w wanienkach . Możesz jeszcze spróbować sposobu który dostałem od kolegi z innego forum. Po napełnieniu nie dokręcałem do końca kapsla i brałem tak kilka buchów i dopiero zakręcałem na max. Ja opanowałem Merlina i nie pocił się absolutnie. W 99% wycieków winny jest setup . Wata nie może dotykać słupków i dobrze wypełniać wanienki
Awatar użytkownika
Scaryguy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: śr sty 16, 2019 10:03 am
Lokalizacja: Łódź
Płeć: Mężczyzna

Merlin Mini RTA cieknie strasznie

Postautor: Scaryguy » pn cze 17, 2019 12:30 pm

Hej
Mam dwa takie atomizery. Ponieważ są dla mnie najlepszymi smakowcami , nie chciałbym sie z nimi rozstawać. Problem jednak w tym, że bardzo często po dolaniu liquidu z airflowa cieknie strasznie do momentu kilku zaciągnieć. Coś źle robię? Proszę o pomoc, może ktoś zna jakiś sposób?

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
--
Pozdrawiam
Scaryguy

Wróć do „Problemy techniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość