Mieszanie soli nikotynowej z liquidem na nikotynie

Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Mieszanie soli nikotynowej z liquidem na nikotynie

Postautor: Tommy Black » czw lut 23, 2023 6:49 pm

Nie jest to dobre bo tracisz walory smakowe, intensywność smaku ale na pewno nie jest szkodliwe.
Aaaa, doczytałem, gotowego liquidu o takim samym smaku jaki ma ta rozcieńczona sól? Jeśli to są te same smaki? Może nawet nie odczujesz rozcieńczenia...
Twojstarynadzwigu
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: czw lut 23, 2023 4:51 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 1 raz
Płeć: nieokreślona

Mieszanie soli nikotynowej z liquidem na nikotynie

Postautor: Twojstarynadzwigu » czw lut 23, 2023 5:46 pm

Czy mieszanie soli nikotynowej 18 mg/ml i zwykłego liquidu 0 mg/ml o tym samym smaku jest dobre i czy mi to nie zaszkodzi?
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Mieszanie soli nikotynowej z liquidem na nikotynie

Postautor: Tommy Black » ndz sty 29, 2023 11:16 am

@
Awatar użytkownika
BloodCat

Ja nie napisalem, że to powinno być penalizowane a uczestników tego procederu trzeba łamać kołem publicznie. Wtrąciłem tam też coś o żonatych, czyli nieszczęśliwych, filozofach.
A skoro tak, to wiele można.
Ja na ten przyklad, mam w kuchni sól himalajską. Jest różowa. Ale mam też czarną i szarą. O tej klasycznej białej, nawet morskiej nie ma co tu wspominać. Czarna sól to masa literatury.
Ale różowa sól himalajska jest tradycyjnie stosowana w kuchni jako przyprawa, ale ma ona też inne zastosowania. Bloki soli himalajskiej mogą być stosowane jako blaty do gotowania, a duże kryształy tej soli wykorzystywane są do produkcji lamp solnych. Co prawda nie ma naukowych dowodów na to, że takie lampy oczyszczają powietrze, neutralizują promieniowanie elektromagnetyczne, osłaniają przed 5G i pozwalają więcej wypić, czy też mają inne dobroczynne efekty zdrowotne, ale nie można im odmówić unikalnego wyglądu.
Sole nikotyny też występują w wielu odmianach, choć nie kolorach. Benzoesan, salicylan, lewulian, winian, pirogronian. Naprawdę można się bawić. No i na końcu można sobie dodać zwyklej nikotyny, bo kto nam zabroni?



BlackAdam pisze:@Tommy Black, ja pytam, bo jestem świeżym waperem, a zostało mi w kardridżu trochę liquidu z solą i zastanawiam się czy mogę dolać ten standardowy liquid. :hmmm:

k87


Tak, to co innego nieco, skoro nie masz płynu z solą, możesz, przecież to będzie ilość ok. 1 ml, dolać płynu ze "zwyklą" nikotyną.
Przy tej ilości i braku wystarczająco długiego czasu do maceracji obu płynów, bo przecież zaraz to wychmurzysz, możesz nawet nie odczuć różnicy.
BlackAdam
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: sob sty 28, 2023 10:37 pm
Lokalizacja: Pomorze
Podziękował: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

Mieszanie soli nikotynowej z liquidem na nikotynie

Postautor: BlackAdam » ndz sty 29, 2023 10:56 am

@
Awatar użytkownika
Tommy Black
, ja pytam, bo jestem świeżym waperem, a zostało mi w kardridżu trochę liquidu z solą i zastanawiam się czy mogę dolać ten standardowy liquid. :hmmm:

k87
Awatar użytkownika
BloodCat
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 276
Rejestracja: ndz cze 12, 2022 9:50 am
Lokalizacja:
Podziękował: 161 razy
Otrzymał podzięk.: 399 razy
Płeć: Mężczyzna

Mieszanie soli nikotynowej z liquidem na nikotynie

Postautor: BloodCat » ndz sty 29, 2023 10:51 am

No Tommy, wątek jest mój ale z pewnością nie byłem pierwszy, który tak mieszał. Na początku drogi mieszałem co miałem, bo nikt nie mówił, że nie wolno. Co do efektów, trochę opisałem wyżej, co do dalszej historii, żyję oddycham nadal równo i skrzydła mi nie wyrosły.
Co do przyszłości, właśnie wracam do takiego procederu. Dlaczego? Dlatego, że samej nikotyny nie bardzo akceptuję, wyczuwam ją od razu i przeszkadza mi w przyjemnym chmurzeniu (a mieszam tylko na 6mg / ml). Ostatnie miesiące chmurzyłem z radością sole, ale jak to w życiu bywa, trochę mi się objadły bo mimo wszystko słodszym płynom na dłuższą metę brakowało pazura. Mieszam 2/3 soli 1/3 nikotyny i jest OK. Smak jest delikatnie bardziej wytrawny, chmura lekko ale nie nieprzyjemnie szczypie.
Pytałem na około i trochę czytałem, czy coś złego może wyniknąć z mieszania soli i nikotyny. Niczego znaczącego się nie dowiedziałem. Jednak nigdzie nie znalazłem wyraźnych przeciwwskazań.
"Jestem odpowiedzialny za to, co napisałem - nie za to, co zrozumiałeś."
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Mieszanie soli nikotynowej z liquidem na nikotynie

Postautor: Tommy Black » ndz sty 29, 2023 10:01 am

@
Awatar użytkownika
BlackAdam

Wiesz, jeśli czegoś nie można ale sie tego bardzo chce to można.
Jak się zastanawiam jednak kto i po co wpadł na pomysł mieszania ze sobą płynów, jednego na bazie nikotyny, drugiego na bazie soli nikotyny?
No ale nie takie bzdury sie filozofom (żonatym) śniły...

Obrazek
BlackAdam
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: sob sty 28, 2023 10:37 pm
Lokalizacja: Pomorze
Podziękował: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

Mieszanie soli nikotynowej z liquidem na nikotynie

Postautor: BlackAdam » sob sty 28, 2023 11:28 pm

To jak to jest, można mieszać sól nikotynową z liquidem na nikotynie? Czy raczej się nie zaleca?

 ! Wiadomość od: edarek
Witaj @
Awatar użytkownika
BlackAdam



Dobrym zwyczajem Salonu jest przywitać się z innymi użytkownikami.
ObrazekMożesz to zrobić w temacie Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.
Waski
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: pn sie 08, 2022 5:43 pm
Lokalizacja:
Płeć: nieokreślona

Mieszanie soli nikotynowej z liquidem na nikotynie

Postautor: Waski » wt sie 09, 2022 2:40 pm

Ja bym spróbował zmieszać sól nikotynowa 20 mg/10 ml z 10 ml liquidu 0 mg. Powinien wyjść liquid 10 mg/ 20 ml.
Awatar użytkownika
BloodCat
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 276
Rejestracja: ndz cze 12, 2022 9:50 am
Lokalizacja:
Podziękował: 161 razy
Otrzymał podzięk.: 399 razy
Płeć: Mężczyzna

Mieszanie soli nikotynowej z liquidem na nikotynie

Postautor: BloodCat » sob cze 18, 2022 7:33 am

Krasnal45 pisze:
BloodCat pisze: ...Proporcja 50/30.

Proporcja czego do czego?


5 ml liquid na soli / 3 ml liquid na nikotynie.
"Jestem odpowiedzialny za to, co napisałem - nie za to, co zrozumiałeś."
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Mieszanie soli nikotynowej z liquidem na nikotynie

Postautor: Tommy Black » sob cze 18, 2022 7:01 am

BloodCat pisze:Gdzieś wyczytałem, że sole raczej do podów a liquidy do waporyzatorów? No ale gwizdek mi chyba przez to nie wybuchnie?


Nie wiem gdzie coś takiego mogłeś wyczytać ale też niespecjalnie mnie to dziwi. Od kiedy Internet jest powszechny, ludzie czytają i piszą też mnóstwo dużo.
Sole nikotynowe w podach wprowadziła firma Pax Labs, która w 2017 roku przekształciła się w Juul Labs i wypuściła pierwszego poda z solami nikotyny który odniósł gigantyczny sukces nie tylko w USA. A odniósł bo oferował mocną mieszankę nikotynową jako potencjalny sposób na rzucenie palenia i wszystko może byłoby dobrze, gdyby nie zaczął od młodzieży szkolnej.
Natomiast waporyzatory to coś innego, służą do odparowywania, podgrzewania mieszanek ziołowych, tak w wielkim skrócie i niczego się tam nie wlewa.

Wróć do „Bazy nikotynowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości