Powrót do samogonów po 5 latach

Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Powrót do samogonów po 5 latach

Postautor: Tommy Black » ndz gru 13, 2020 9:35 am

bols86@gmail.com pisze:Widziałem, ze można zamówić na nicotinehubie 1 litrowe opakowanie zawierajace 72mg nikotyny - trochę się boje w domowych warunkach rozrabiać takie stężenia (jeszcze gdzie z tyłu głowy mam blog Starego Chemika), a dwa, czy taki zakup będzie dodatkowo objęty nałożeniem akcyzy w Polsce?


Zacznijmy i zakończmy od razu ten wątek. Taki zakup będzie przede wszystkim nielegalny i nie będziemy tego wątku tu ciągnąć.
bols86
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: ndz gru 13, 2020 7:39 am
Lokalizacja: Polska
Płeć: Mężczyzna

Powrót do samogonów po 5 latach

Postautor: bols86 » ndz gru 13, 2020 9:33 am

Po 5 latach przerwy w wapowaniu ciężko mi się odnaleźć na rynku, wiem jedno - chce wrócić do tego co robiłem kiedy czyli do produkcji samogonów.
Powiem Wam, ze w ogóle jakoś umknął mi temat nałożenia akcyzy - jest to dla mnie ogromne zaskoczenie, nie wiedziałem, ze uda się to wepchnąć w życie.
Interesuje mnie sporządzenie liquidu 50/50 w oparciu o aromaty Inawery - sam proces jest mi dobrze znany, ale nie za bardzo wiem skąd Wy bierzecie bazy nikotynowe?
Czy obecne bazy 10ml 18mg które są dostępne chociażby w jednym z bardziej znanych sklepów na "e" są już objęte akcyzą? Czy po prostu są to resztki ze stanów jeszcze przed akcyzowych?
Widziałem, ze można zamówić na nicotinehubie 1 litrowe opakowanie zawierajace 72mg nikotyny - trochę się boje w domowych warunkach rozrabiać takie stężenia (jeszcze gdzie z tyłu głowy mam blog Starego Chemika), a dwa, czy taki zakup będzie dodatkowo objęty nałożeniem akcyzy w Polsce?
Podrzucicie mi proszę jakiś pomysł?, za co z góry dziękuję!

Wróć do „Bazy nikotynowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości