Nikotyna 99,9% 20 ml

Awatar użytkownika
Krasnal45
Moderator
Moderator
Posty: 6684
Rejestracja: sob cze 20, 2015 6:38 am
Lokalizacja: Aglomeracja Śląska
Podziękował: 5173 razy
Otrzymał podzięk.: 7643 razy
Płeć: Mężczyzna

Nikotyna 99,9% 20 ml

Postautor: Krasnal45 » śr wrz 08, 2021 1:31 pm

Jeżeli masz możliwość legalnego zakupu, to nikt Ci tego nie zabroni, ani nie będzie Ci ciosał kołków na głowie. Robisz to na własne ryzyko. Ważne jest tylko poważne podejście do tematu i zdanie sobie sprawy z tego, że z czystej nikotyny już same opary są śmiertelnie trujące. I to wszystko w temacie.
__________________________________
Obrazek
__________________________________
Od 22.02.2013 bez analoga.
You don't smoke? Do not vape!
Obrazek
yaro101
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: śr wrz 08, 2021 11:44 am
Lokalizacja:
Podziękował: 3 razy
Płeć: Mężczyzna

Nikotyna 99,9% 20 ml

Postautor: yaro101 » śr wrz 08, 2021 1:15 pm

Dzień dobry. Chciałbym się podpiąć do tego tematu ponieważ w tym zakresie szukam pomocy i rad. Widziałem jakiś jeden temat tutaj który dosyć szybko i stanowczo został zakończony.
Chciałbym tylko nadmienić, że jestem osobą dorosłą i (jak mi się przynajmniej wydaje) trzeźwo myślącą. Pokrótce opiszę co mam na myśli.
Szukałem alternatywy dla znalezienia sposobu na produkcję własnej bazy nikotynowej (o stężeniu 6_mg/ml). Do niedawna (a łącznie to już ładnych parę lat) kupowałem gotową bazę o wcześniej wymienionym stężeniu (Inawery VPG Plus) i sam dodawałem swoje aromaty. Jednak jak się łatwo domyślić: "źródełko" w końcu wyschło. I tak szukając znalazłem firmę która w teorii ma rozwiązanie mojego problemu na samodzielne zrobienie takiej bazy (nie wiem tylko czy mogę ją wymieniać z nazwy żebyście mnie i za to nie skarcili ale z tego co widzę to nie jest to żadna tajemnica tutaj). Jest to właśnie ta czysta nikotyna o której mowa w tym poście.
Moje pytanie a jednocześnie prośba dotyczy właśnie tego dlaczego odradzacie zakupu tego i robienia z tego czegokolwiek?
Nadmienię tylko, że mam możliwość legalnego zakupu tego produktu. Sam co prawda nie jestem chemikiem (i pewnie już za to mi się dostanie), ale jako człowiek dorosły wiem, że jest to niebezpieczna substancja do pracy nad nią (i z nią).
Czy naprawdę nawet przy zachowaniu wielu środków ostrożności m.in takich jak: rękawiczki, okulary, maska i wentylowane pomieszczenie (w warunkach domowych a nie laboratoryjnych) oraz igła do strzykawki nie powinno się robić bazy na tym?
Jeśli jest taka możliwość to prosiłbym o merytoryczną odpowiedź, ale w granicach rozumienia osoby nie mającej z tym do czynienia na co dzień.
Dziękuję.


d1
Awatar użytkownika
Art80
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 44
Rejestracja: ndz mar 14, 2021 2:36 pm
Lokalizacja: Genève
Podziękował: 49 razy
Otrzymał podzięk.: 51 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Nikotyna 99,9% 20 ml

Postautor: Art80 » sob kwie 03, 2021 9:59 pm

Generalnie, to twoja decyzja co zrobisz. Ale jeśli ci zdrowie miłe proponuję to zostawić w cholerę i znaleźć coś o połowę co najmniej roździenczone.
vaping or life-simple choices are best


Kilogramy, różnej maści żelastwa
dobrej i mniej dobrej jakości
Awatar użytkownika
Sobear
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 450
Rejestracja: pt sty 01, 2021 12:57 pm
Lokalizacja: Wrocław/Oleśnica
Podziękował: 444 razy
Otrzymał podzięk.: 495 razy
Płeć: Mężczyzna

Nikotyna 99,9% 20 ml

Postautor: Sobear » sob kwie 03, 2021 9:27 pm

Kolejny... Ta weryfikacja na A-sense bardzo dobrze działa.
https://www.wykop.pl/wpis/56622715/wapujace-mirki-moje-konto-w-a-s-e-przeszlo-pozytyw/
Sprzęt: Dicodes Dani SBS + Kayfun Lite 2021, Aspire Mixx + Bishop, Ambition Mods Easy SBS + Pioneer RTA, Ambition Mods Converter + Bishop, Kizoku Techmod + Ripley plus worek modów i karton tanków.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Nikotyna 99,9% 20 ml

Postautor: Tommy Black » pn lut 22, 2021 8:25 pm

Metall pisze:Ale w jaki sposób zachować powagę, gdy jakiś domorosły ekspert z dziedziny chemii, posiadający niezachwianą pewność w swe nadludzkie umiejętności mieszania czystej nikotyny, pyta w jakim stosunku ją rozcieńczyć, by otrzymać roztwór o pożądanym stężeniu?


Ja myślę, że selekcja naturalna nikomu nie jest dziś obca.
Jeśli chodzi o zrozumienie selekcji naturalnej, odpowiednia jest metafora sitka. Wiele skał jest rzucanych na to sito ale wybrane są tylko te o odpowiednim kształcie. Reszta jest odrzucana. Później z czasem te skały i inne nowe są wrzucane do innego sita, gdzie są ponownie selekcjonowane. I w ten sposób w przesianym kontinuum niektóre skały zostają dłużej, a inne znikają.
Może to jest nudne ale to działa. No i kocham pana Darwina. I napisałem to wszystko bardzo poważnie.
Awatar użytkownika
Metall
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2067
Rejestracja: sob lip 27, 2019 2:20 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 2128 razy
Otrzymał podzięk.: 2038 razy
Płeć: Mężczyzna

Nikotyna 99,9% 20ml.

Postautor: Metall » pn lut 22, 2021 8:20 pm

Krasnal45 pisze:Edit: Wątek jest ponownie otwarty, ale proszę o więcej powagi, bo temat jest poważny i tak powinien być traktowany.

Ale w jaki sposób zachować powagę, gdy jakiś domorosły ekspert z dziedziny chemii, posiadający niezachwianą pewność w swe nadludzkie umiejętności mieszania czystej nikotyny, pyta w jakim stosunku ją rozcieńczyć, by otrzymać roztwór o pożądanym stężeniu? :co:

Przecież to jest kabaret sam w sobie. :lol1:
Awatar użytkownika
Krasnal45
Moderator
Moderator
Posty: 6684
Rejestracja: sob cze 20, 2015 6:38 am
Lokalizacja: Aglomeracja Śląska
Podziękował: 5173 razy
Otrzymał podzięk.: 7643 razy
Płeć: Mężczyzna

Nikotyna 99,9% 20ml.

Postautor: Krasnal45 » pn lut 22, 2021 7:42 pm

Wystarczy już tego przegadywania się i przekomarzania. Wątek zamykam i czyszczę.

Edit: Wątek jest ponownie otwarty, ale proszę o więcej powagi, bo temat jest poważny i tak powinien być traktowany.

Jeżeli ktoś decyduje się na taki zakup i ma do tego umocowanie prawne, to nam nic do tego, robi to na własną odpowiedzialność. My możemy podpowiedzieć, doradzić (choć nie musimy), ostrzec, przestrzec, odradzić i to tyle.
__________________________________
Obrazek
__________________________________
Od 22.02.2013 bez analoga.
You don't smoke? Do not vape!
Obrazek
slonemil74
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: ndz paź 15, 2017 7:57 am
Lokalizacja:
Otrzymał podzięk.: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

Re: nikotyna 99,9% 20ml.

Postautor: slonemil74 » pn lut 22, 2021 3:27 pm

Mam jeszcze maskę i będę to robił na zewnątrz na działce. Więc myślę, że przeżyję. Oczywiście na końcu to był żarcik.
Awatar użytkownika
Azgar
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1705
Rejestracja: śr sie 30, 2017 7:49 pm
Lokalizacja: Michrów
Podziękował: 1293 razy
Otrzymał podzięk.: 1694 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: nikotyna 99,9% 20ml.

Postautor: Azgar » pn lut 22, 2021 3:19 pm

Odpuść sobie tak wysokie stężenia, na prawdę możesz sobie bardzo łatwo zrobić krzywdę.

W zasadzie wystarczy kropla na skórze lub same opary....
Awatar użytkownika
Alchemik
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1206
Rejestracja: czw cze 11, 2015 10:59 am
Lokalizacja: Śląsk
Podziękował: 842 razy
Otrzymał podzięk.: 1597 razy
Płeć: Mężczyzna

nikotyna 99,9% 20ml.

Postautor: Alchemik » pn lut 22, 2021 3:15 pm

slonemil74 pisze:Nikotyna zakupiona legalnie z pewnego źródła wraz z opisem i środkami ochronnymi. Ale dziękuję za troskę i dobrą radę. Pozdrawiam, zamykam temat.

Dosłałeś w komplecie dygestorium??? Rękawiczki i okulary to zdecydowanie za mało...
:crystball: Kto szuka, ten znajdzie... :crystball:

Wróć do „Bazy nikotynowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość