Sole nikotynowe

Awatar użytkownika
BloodCat
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 276
Rejestracja: ndz cze 12, 2022 9:50 am
Lokalizacja:
Podziękował: 161 razy
Otrzymał podzięk.: 399 razy
Płeć: Mężczyzna

Sole nikotynowe

Postautor: BloodCat » wt cze 14, 2022 5:30 pm

Do :bije: z tymi solami (przynajmniej w moim wypadku). Mieszane na czysto jako free base. Bez rozrabiania z bazą bądź liquidem na nikotynie nie pasują mi wcale.
Jedynym znaczącym dla mnie plusem jest to, że w ogóle nie gryzą i gładko się je pyka i mam po nich lepiej w paszczy niż po nikotynie.
Jednak w moim odczuciu mulą i smak i głowę. Początkowo próbowałem z dużą mocą (prem 5/15 + sól 5_ml 20 mg), po pierwszym zachwycie, zwróciłem uwagę, że po paru buchach zakręca mi mózgiem niefajowo. Spróbowałem więc z mniejszą mocą (prem 5/15 + sól 5 ml 10 mg). Liquid wyszedł mdły, głowy od razu nie zawraca, ale po paru chwilach chmurzenia czuję nieprzyjemne zamulenie. Nie miałem tego z liquidami fabrycznymi 12 mg / 18 mg.
Jedyne zastosowanie widzę w ratowaniu zbyt gryzących liquidów. Pomieszana sól z liquidem daje radę, o tym pisałem już tutaj -> viewtopic.php?f=35&t=16716.
Prawdopodobnie mógłbym kombinować jeszcze z rozcieńczaniem innym i mocą, jednak chwilowo się zniechęciłem.
Pyrsk Ludkowie. :)

/MGdy
"Jestem odpowiedzialny za to, co napisałem - nie za to, co zrozumiałeś."
Awatar użytkownika
GeciKowy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 93
Rejestracja: pt maja 03, 2019 12:02 pm
Lokalizacja: Katowice
Podziękował: 34 razy
Otrzymał podzięk.: 145 razy
Płeć: Mężczyzna

Sole nikotynowe

Postautor: GeciKowy » ndz sie 22, 2021 6:55 pm

Wybacz, ale akurat w momencie czytania kwoty, jaką podałeś za 250 ml brałem sztacha, i z wrażenia zapomniałem puścić knefla, czego efektem był wielki wytrzeszcz gałek ocznych. :szok1:

Tak jak napisał przedmówca Sobear. Ostry wałek i mi osobiście również chmurzenie płynów na soli nie służy. Dziwny posmak i suchości.
Aktualne parowniki: Fat Rabbit Solo, Berserker Mini V2
Aktualne zasilania: LostVape Thelema DNA 250C, iStick Pico Plus
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Sole nikotynowe

Postautor: Tommy Black » ndz sie 22, 2021 6:41 pm

O solach nikotyny jest spory temat w Salonie. Odszukaj i poczytaj. Wtedy będziesz wiedział więcej o solach. Na temat ceny się nie wypowiem, zrobił to już lepiej @
Awatar użytkownika
Sobear
.
Awatar użytkownika
Sobear
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 450
Rejestracja: pt sty 01, 2021 12:57 pm
Lokalizacja: Wrocław/Oleśnica
Podziękował: 444 razy
Otrzymał podzięk.: 495 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Sole nikotynowe.

Postautor: Sobear » ndz sie 22, 2021 5:48 pm

Ujmę to kolokwialnie. Znajomy chce Cię nieźle wydymać. Obstawiam, że są to sole z Nic-Huba, które u nich kosztują 63-69 GBP za litr. Jeśli wcześniej nie miałeś styczności z solami to mocno odradzam, bo nie są one dla wszystkich. Na ten przykład mi momentalnie wysuszają śluzówki w nosie i nie jestem w stanie tego wapować.
Sprzęt: Dicodes Dani SBS + Kayfun Lite 2021, Aspire Mixx + Bishop, Ambition Mods Easy SBS + Pioneer RTA, Ambition Mods Converter + Bishop, Kizoku Techmod + Ripley plus worek modów i karton tanków.
Wykop
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: ndz sie 22, 2021 4:57 pm
Lokalizacja:
Płeć: nieokreślona

Sole nikotynowe

Postautor: Wykop » ndz sie 22, 2021 5:45 pm

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów. Mam pytanie odnośnie bazy soli nikotynowych.
Znajomy zaproponował mi sprzedaż soli nikotynowych 72_mg przywiezionej z UK. Nigdy nie miałem styczności z tego typu nikotyną. Za 250_ml chce 600_zł. Znajomy zachwala, że jest bardzo wydajna i starczy na bardzo długo. Proszę o radę czy warto kupić za tę cenę. Dziękuję bardzo za odpowiedź.

 ! Wiadomość od: Sobear
Witaj @
Awatar użytkownika
Wykop
.

Dobrym zwyczajem Salonu jest przywitać się z innymi użytkownikami.
ObrazekMożesz to zrobić w temacie Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Wróć do „Bazy nikotynowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości