Sole nikotynowe - stężenia

Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Sole nikotynowe - stężenia

Postautor: Tommy Black » czw wrz 23, 2021 5:30 am

arturo pisze:Radzisz zatem osobom chcącym rozstać się z nałogiem nie wchodzić w świat soli?


Tak, takie było moje podprogowe przesłanie. Jeszcze raz, czytelniej. Sole bardzo szybko pozwalają rozstać się z papierosami. Jeszcze szybciej uzależniają. Niemal w biegu z jednego nałogu wpada się w drugi. Gdybyśmy żyli w normalnych czasach, normalnych praw, gdyby waperzy nie byli dyskryminowani i niszczeni na każdym kroku, sole nikotyny byłyby na rynku w kilkudziesięciu smakach i szerokim wyborze mocy. Wtedy można wybierać i próbować znaleźć swoją idealną kompozycję. Kompozycję którą i tak co jakiś czas trzeba zmieniać.
Patrząc na opakowania tych sprzedawanych u nas soli, czytając ich opisy, mam wrażenie, że ich producenci uważają mnie za debila a już na pewno obrażają inteligencję mojego psa.
Ponieważ cenię tego psa a nawet się z nim solidaryzuję, ja z solami nikotyny dałem sobie spokój. Do niedawna, każda środa to był dla mnie dzień soli i ta środa na tydzień wystarczała, innej nikotyny nie pobierałem bowiem. Dostępne w naszych sklepach sole, o mocy 20 mg i jakichś przedziwnych smakach, to parodia.
Jeśli potrzebujesz nikotyny, faktycznie musisz zacząć od mocniejszych dawek. Te 18 mg czy 20 mg to minimum. Zaczynanie od 6 mg w zasadzie mija się z celem. Ale z tym, jak mniemam, sobie poradzisz. Pure nikotyna jest w Polsce nawet dostępna i to w dobrej, kontrolowanej, jakości.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Sole nikotynowe - stężenia

Postautor: Tommy Black » śr wrz 22, 2021 6:54 pm

arturo pisze:Jakie wg Was jest optymalne stężenie dla osoby rzucającej analogi ? O ile z wolną nikotyną (Free Base) nie widzę problemu z proporcjami o tyle sole to nowość dla mnie. Wypadłem z obiegu wapowania na 2 lata i sporo sie zmieniło.


Tak, z nikotyną problemu nie ma, w dodatku ustawodawcy wszelkich maści i szczebli znacznie nam życie ułatwili. Nikotyna o mocy 20 mg to max co możemy sobie dodać do liquidu.
Trudno zatem i te 20 mg osiągnąć aby z taką mocą chmurzyć. Z solami nikotyny jest inaczej. Jest ich sporo odmian, gatunków i stężeń. Analogii między pure nikotyną nie znajdziesz.
Tu trzeba po prostu eksperymentować. Ale w sytuacji kiedy na polskim rynku są tylko sole o mocy 20 mg i to też w 10 ml buteleczkach, nie widzę w tym żadnego sensu.

arturo pisze:Dzisiaj po raz pierwszy mam do czynienia z solą... dotychczas robiłem bazy z wolnej nikotyny ale że chcę spróbować PODa....


Oczywiście połknąłeś haczyk marketingowo- propagandowy Juula. Tyle, że panowie James Monsees, Adam Bowen bardziej myśleli o uzależnieniu nowych klientów Juula od nikotyny niż o pomocy tym którzy palenie chcieli rzucić. Stąd w ich wkładach sole. Uzależniają one bowiem dużo bardziej i szybciej niż pure nikotyna.

Wróć do „Bazy nikotynowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość