Inawera czyli bazy w blistrach 5 x 10 ml

Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 10970
Podziękował: 5303 razy
Otrzymał podzięk.: 13689 razy

Postautor: Tommy Black » 19 maja 2017, 12:14

dorota pisze:Podczas tych 6 lat nie poznłam ani jednego Włocha który by kiedykolwiek chmurzył 36mg.

Dolores, Włosi to mięczaki. Nie to co Włoszki. Sam znam kilka które piją polską śliwowicę 70% i przepalają 48 mg. :-P

Ja, żeby rzucić papierosy a paliłem dość mocne, musiałem zacząć od 36/24 mg. Potem się to wszystko ustabilizowało na poziomie 18 mg i tak zostało.
Do ubiegłego tygodnia w zasadzie.

dorota pisze:Teraz jest taki sprzet, że według mnie nie trzeba aż takich mocy, no chyba że do rozcieńczania.

No właśnie, z powodu tego sprzętu i zmiany sposobu chmurzenia, musiałem zejść do poziomu 6/3 mg.* O ile sposób MTL ( usta -płuca) jest dobry nawet do 24/36 mg, to DTL
(bezpośrednio płuca) w zasadzie takie chmurzenie wyklucza.Choć nie można powiedzieć że to akurat sam sprzęt jest powodem. Ale niewątpliwie konstrukcja atomizera ma znaczenie przy wyborze sposobu chmurzenia.
Natomiast jest wiele badań, w tym dr Goniewicza które poddają w wątpliwość celowość wprowadzenia przez Dyrektywę tej bariery 20 mg.Ale to temat na inne opowiadanie. :)

* Od czasu do czasu jednak teraz sięgam po atomizer gdzie mam 18 mg. Mój organizm po prostu źle reaguje na gwałtowne zmiany. Nie dotyczy sexu... ;) :-P

Awatar użytkownika
dorota
Waperka
Waperka
Punkty reputacji: 0
Podziękował: 2298 razy
Otrzymał podzięk.: 2083 razy

Postautor: dorota » 19 maja 2017, 15:45

Tommy Black pisze:Mój organizm po prostu źle reaguje na gwałtowne zmiany. Nie dotyczy sexu.

Na pewno??? 18 , 24 czy 36 to moze i nie ale 72... :twisted:
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
adamsud
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 0
Otrzymał podzięk.: 571 razy

Postautor: adamsud » 19 maja 2017, 20:55

Myślę, że Tomkowi (teraz dobrze?) chodziło o 69 :lol:
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: Tommy Black » 19 maja 2017, 21:13

adamsud pisze:Myślę, że Tomkowi (teraz dobrze?) chodziło o 69 :lol:

Tak, świetnie. Ale jak wiesz masz dowolność tytułowania mnie.
Natomiast Dolores przerobiła już wszystko łącznie z 69 i zatrzymała się na 72. Mnie do tego daleko, na dodatek nie jestem tak wygimnastykowany jak Dolores.
Może ja jednak spróbuję pozostać na 3 i 6 i od czasu do czasu wyskoczę na 18. :-P
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: Tommy Black » 23 maja 2017, 20:02

adamsud pisze:Myślę, że Tomkowi (teraz dobrze?) chodziło o 69 :lol:

Cyferki to nigdy nie były moje ulubione klocki. W drodze do odpowiedzi z matematyki miałem 3 upadki, w tym jeden ciężki, zazwyczaj.
Gdyby nie porządne grzałki, no może ujmę to inaczej; grzałki które nie są zwojem drutu a jakąś kompozycją przestrzenną, vide TooCruel, Haze, znalazłem ten właściwy klocek w końcu.
I tak 18 zastąpiła już chyba na dłużej, 3.
Jednak kiedy ma się dobrą, jakoś pomysłowo zrobioną grzałkę, naprawdę widać, czuć, różnicę. Nie sądzę jednak abym wrocił do liquidów. Te tytułowe bazy Inawery ( ja to piszę pro bono, cholera) są naprawdę na tyle dobre, że nic więcej na razie mi nie potrzeba. Poza grzałkami oczywiście, bo sam ich nie zrobię... :evil:

Wróć do „Bazy nikotynowe”