Bazy Hangsen

Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Bazy Hangsen

Postautor: Tommy Black » śr paź 07, 2015 7:51 am

Też używam czasem tej bazy.To była "przejściówka" z baz AtmosLab.O nich nic nie napiszę.Do 18:15 jestem człowiekiem dobrego serca! ;)
Mati na pewno i oczywiście niechcący, zmieszał swojego Hngsena z prochem strzelniczym i dlatego mu strzela... :)
On jest starym wędkarzem i czasem ten proch strzelniczy mu się usypie,tu i ówdzie... :twisted:
pawel_aa
Płeć: nieokreślona

Re: Bazy Hangsen

Postautor: pawel_aa » śr paź 07, 2015 7:42 am

Baza dobra jak wszystkie inne.
Strach przed wodą według mnie jest trochę nieuzasadniony, po rozcieńczeniu bazy do 6mg stężenie wody spada do 1,33%, przy 3mg wynosi niecałe 0,67%.
Używałem jej w czasach gdy wapowałem 18mg i nawet przy 4% wody strzałów nie słyszałem.
Awatar użytkownika
matatiti
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 944
Rejestracja: śr cze 10, 2015 1:31 pm
Lokalizacja: Ząbki
Podziękował: 1680 razy
Otrzymał podzięk.: 976 razy
Płeć: Mężczyzna

Bazy Hangsen

Postautor: matatiti » wt paź 06, 2015 10:48 pm

Dość popularna i lubiana seria baz nikotynowych w przystępnej cenie. Przez jednych chwalona, a przez innych nienawidzona.
Dlaczego wzbudza takie kontrowersje i tak skrajne komentarze? Dlaczego jedni używają jej z powodzeniem, a inni wieszają na niej psy. Wszystkiemu winna jest nieszczęsna woda i jej 8% zawartości w składzie. Wygląda to tak, że kupując butelkę 50ml tej bazy, dostajemy produkt, którego lepkość oraz gęstość została rozrzedzona 4ml wody. W czym ta woda przeszkadza? Słyszy się często, że lubi strzelać na grzałce w czasie wapowania i osłabia moc - przysłowiowego "kopa" bazy. Jak jest naprawdę, to kwestia indywidualna i każdy ma na jej temat swoje zdanie. Ja na nią nie narzekam, a wręcz bardzo sobie chwalę i stosuję z powodzeniem od dłuższego czasu. Nic mi nie strzela, moc jest w porządku, a sam smak neutralny, bez żadnych nieprzyjemnych zapachów. Nikogo na siłę nie zamierzam do niej przekonywać, bo pewnie nie przekonam, ale tym, którzy tej bazy jeszcze nie próbowali, gorąco polecam. To pozycja nr.2 w moim prywatnym rankingu baz nikotynowych.

Obrazek

Bazy Hangsen dostępne są w e-dym w pojemnościach 50ml

VPG 36mg 50/50
VPG 36mg 70/30
VG 36mg
PG 36mg
:budda:

Wróć do „Bazy nikotynowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 0 gości