Bazy Inawera

rybah
Płeć: nieokreślona

Re: Bazy Inawera

Postautor: rybah » pn paź 26, 2015 2:44 pm

inawera pisze: Jest w Polsce producent e-liquidu "Carmen" (dostaliśmy do badania), "padi" mi zalał parownik. Dobry e-liquid.

Witam
Na moj nos te liquidy (producenta Carmen) są robione na aromatach Inawera - mam rację?
Awatar użytkownika
inawera
Sponsor
Sponsor
Posty: 154
Rejestracja: śr cze 17, 2015 9:17 am
Lokalizacja:
Podziękował: 29 razy
Otrzymał podzięk.: 317 razy
Płeć: nieokreślona

Re: Bazy Inawera

Postautor: inawera » pt paź 09, 2015 9:11 am

dorota pisze:
inawera pisze:Na zagranicznych rynkach ze świecą należy szukać e-liquidów czy baz bez wody. Nie ma.

W Italii sa. Bazy 50/50 i e-liquid .
chcialam zapytac czy bedziecie moze tu: http://www.vapitaly.com/ ?


Nie. To było już z góry przesądzone. Nasz maraton dotarł dopiero do połowy: Paryż i Oberhausen mamy po za sobą.
Dzisiaj już rozkładamy stoisko w Lublinie na targach Bakepol (wystawiamy produkty Aromatino). Targi będą w sobotę, niedzielę, poniedziałek i wtorek. W piątek wyruszamy do Londynu Na TabExpo, aby w poniedziałek zorganizować się na hali. Targujemy 20-23 październik.
13 listopada część z nas wyjeżdża samochodem (3500 km.) do Hiszpanii, część doleci samolotem. Mamy tam kilka ważnych spraw do załatwienia, a przy okazji zorganizujemy sobie tydzień nic nierobienia.
Ale coś mnie oświeciło. Reszta na PW.
Awatar użytkownika
dorota
Waperka
Waperka
Posty: 1556
Rejestracja: wt cze 30, 2015 2:32 pm
Lokalizacja: Italia
Podziękował: 2584 razy
Otrzymał podzięk.: 2382 razy
Płeć: Kobieta

Re: Bazy Inawera

Postautor: dorota » czw paź 08, 2015 9:53 am

inawera pisze:Na zagranicznych rynkach ze świecą należy szukać e-liquidów czy baz bez wody. Nie ma.

W Italii sa. Bazy 50/50 i e-liquid .
chcialam zapytac czy bedziecie moze tu: http://www.vapitaly.com/ ?
ObrazekObrazekObrazek
Riccardo
Płeć: nieokreślona

Re: Bazy Inawera

Postautor: Riccardo » czw paź 08, 2015 9:46 am

inawera pisze:Było to podczas powrotu z Rio. Koleżanka oklejona plastrami po całych rękach po wyjściu z terminala z wielkim krzykiem używając słów potocznie uznawanych za brzydkie, najpierw wsadziła sobie do ust papierosa, a potem z obrzydzeniem pozrywała sobie wszystkie plastry.

Może to były plastry antykoncepcyjne i nie zadziałały? :mrgreen:
Awatar użytkownika
inawera
Sponsor
Sponsor
Posty: 154
Rejestracja: śr cze 17, 2015 9:17 am
Lokalizacja:
Podziękował: 29 razy
Otrzymał podzięk.: 317 razy
Płeć: nieokreślona

Re: Bazy Inawera

Postautor: inawera » czw paź 08, 2015 9:37 am

Riccardo pisze:I tak i nie. Nikotynę można dostarczyć w plastrach lub gumach


:lol: :lol: :lol: Oj Rysiu. Nie widziałeś akcji na lotnisku we Frankfurcie.
Było to podczas powrotu z Rio. Koleżanka oklejona plastrami po całych rękach po wyjściu z terminala z wielkim krzykiem używając słów potocznie uznawanych za brzydkie, najpierw wsadziła sobie do ust papierosa, a potem z obrzydzeniem pozrywała sobie wszystkie plastry.
Co do wielkości chmury to nie będę dyskutował. Jeden woli ogórki, drugi "ogrodnika" córki. :lol:
Nie wiem czy Andrzej "peleon" ma córki.
Uważam że te wielkie chmury mogą działać w dwie strony. Jeden będzie zazdrościł i pragnął zrobić podobnie (ale to zapewne będzie już waper) inny będzie spoglądał z obrzydzeniem i przekonaniem że w tak dużej ilości "dymu" musi być duża ilość trucizny. Potem przy okazji dyskusji będzie rozpowiadał wszem i wobec jakie to jest świństwo.

Przy okazji. Jest w Polsce producent e-liquidu "Carmen" (dostaliśmy do badania), "padi" mi zalał parownik. Dobry e-liquid.
refurbished
Płeć: nieokreślona

Re: Bazy Inawera

Postautor: refurbished » czw paź 08, 2015 9:20 am

inawera pisze: Jeden z naszych z Inawera Group potrafi skręcić grzałkę i zrobić sobie płyn z przeznaczeniem na pokład samolotu. Jak był niedawno w Polsce to rozmawialiśmy o wapowaniu na pokładzie samolotu. Jego mod, jego płyny wytwarzają minimalne ilości pary, którą potrafi tak wypuścić że praktycznie nie jest widoczna.

Wystarczy przed wydechem policzyć powoli do 10. I zero obłoków.
Riccardo
Płeć: nieokreślona

Re: Bazy Inawera

Postautor: Riccardo » czw paź 08, 2015 9:11 am

inawera pisze:Nie ma ogromnych pokazowych chmur, ale zaspokaja swoje potrzeby, dostarcza organizmowi nikotyny. Chyba po to stworzono e-papierosa.

I tak i nie. Nikotynę można dostarczyć w plastrach lub gumach, waperos zaspokaja odruchy behawioralne. Dlatego działa tak dobrze w porównaniu z NTZ. Ja bardziej od puszczania chmurki jestem uzależniony, niż od nikotyny. Ale cloud chasingu nie popieram, obecnie przeciętny sprzęt jest w stanie wytworzyć zadowalającą chmurę, większą niż analogowa.
Awatar użytkownika
inawera
Sponsor
Sponsor
Posty: 154
Rejestracja: śr cze 17, 2015 9:17 am
Lokalizacja:
Podziękował: 29 razy
Otrzymał podzięk.: 317 razy
Płeć: nieokreślona

Re: Bazy Inawera

Postautor: inawera » czw paź 08, 2015 9:05 am

shrack pisze:Irku nie zależy mi na tym, aby wszystkie twoje produkty były pozbawione wody, ale skoro w swojej ofercie masz już bazę, która jej nie posiada VPG to wprowadzenie do sprzedaży dodatków smakowych wzorem DNB nie było by chyba dużym problemem.


Blisko, blisko, coraz bliżej. Oddychamy tym samym Tureckim powietrzem (Bartek z Gabrysią kupili działkę na Kol. Biskupie) to i myśli układają się podobnie. Kto wie czy od maja nie będziemy przekazywać Wam receptur jak zrobić to czy tamto. Póki co trawmy i czekamy na wytyczne.

DamianGR pisze:ale pisanie w tonie "wolimy zagraniczne rynki" jest kiepskim PR. Zagraniczne rynki są szersze niż Polska bo są "zagraniczne". Proszę porównać jakiś konkretny kraj do którego sprzedajecie - procentowo. A uogólnienie zagraniczne rynki odnosi się procentowo do takiej samej rzeszy ludzi w procentowo większej skali którym woda w liquidzie nie przeszkadza.

My nie "wolimy zagraniczne rynki" my bardzo wcześnie przenieśliśmy się chcąc, czy nie, na te rynki. To zagraniczni klienci zaakceptowali nasze produkty, to zagraniczne firmy pracują na naszych produktach. A że przez długi czas na zielonym forum była nagonka na nas, to bez żalu zaczęliśmy się lansować za granicą, bez wielkich strat. Zielone forum zadbało o to żeby polski klient się od nas odwrócił.
Napisze po raz kolejny. Na zagranicznych rynkach ze świecą należy szukać e-liquidów czy baz bez wody. Nie ma.

Stary Chemik pisze:Z całym szacunkiem - popełniasz ten sam błąd, jaki popełnia wielu ludzi obecnych w sieci. Zakładasz, że przeciętny łykacz chmury ma pojęcie o nowych zasilaniach. A tymczasem 95% użytkowników zaopatruje się na stoiskach i w sklepach stacjonarnych. I nie mają oni zielonego pojęcia o TC, meshach, kręceniu grzałek itp. Kupują eGony i grzałki standardowe, leją liquid albo mieszają sobie bazę z aromatem (to już zaawansowani). I dla nich (przypominam - 95%) sznurek jeszcze długo będzie trwał.A co do liquidów o większej lepkości - moje skromne chemiczne zdanie jest takie: jak ludzie poznają wyniki analizy chmury z takich LQ (a to już niebawem będzie), to z rozsądku wrócą do tych bardziej "płynnych".


Chylę czoła.
Będąc niedawno w Leclercu na ul. Turystycznej, rozmawiając ze sprzedającym, widziałem jak, zapewne kolega, obok stoiska puścił "chmurę". Nie zaimponował mi bo widziałem większe, ale też nie zrobił dobrej reklamy dla waperosów. Każdy logicznie myślący i widzący tę chmurę, zastanowi się i pomyśli: skoro to taka olbrzymie ilości dymu to ile musi być w nim trucizny. Też olbrzymie ilości. Nie ubliżając nikomu, uważam że rywalizowanie ze sobą na "wielkość chmury" to jest dziecinada. Waperosa kupiliśmy przede wszystkim po to aby pożegnać się z analogiem. Jeden z naszych z Inawera Group potrafi skręcić grzałkę i zrobić sobie płyn z przeznaczeniem na pokład samolotu. Jak był niedawno w Polsce to rozmawialiśmy o wapowaniu na pokładzie samolotu. Jego mod, jego płyny wytwarzają minimalne ilości pary, którą potrafi tak wypuścić że praktycznie nie jest widoczna. Co z tego ma. Nie ma ogromnych pokazowych chmur, ale zaspokaja swoje potrzeby, dostarcza organizmowi nikotyny. Chyba po to stworzono e-papierosa.

jacjac pisze:Dlatego myślę, że bezwodne bazy pozostaną w niszy, w której, niestety, jesteśmy i my. I rację trzeba przyznać Irkowi, że wszyscy wielcy, których produkty możemy kupić na naszym rynku leją wodę.PS. Irku, z czystej ciekawości rzuciłem okiem na Twoje materiały dotyczące TabExpo i myślę, że ładujesz w to kupę kasy, ale jest to przecież inwestycja. Pobieżnie licząc to chyba ok. 20 000 funciaków (sam a powierzchnia to 18 800 za 40m2).

Proszę o wybranie sobie czegoś z naszej oferty. Potem koniecznie poprzez forum Inawery http://www.inawera.com/forum proszę skontaktować się z Łukaszem "padi". Z nim będzie można podyskutować lub zapytać, przekazać adres do wysyłki. Ja się na sprzęcie nie znam.
Prawidłowa odpowiedź li tylko za powierzchnię wystawową to ten fragment: Pobieżnie licząc to chyba ok..............

Masz racje każde targi to są inwestycje w naszą przyszłość. Ale mamy w firmie księgową która doskonale widzi efekty takich inwestycji. Jak zobaczyła fakturę z Londynu to powiedziała: panie Irku ***** musicie się tak na te targi przygotować z materiałami aby to wszystko się zwróciło. I nie pytała ile te przygotowania będą kosztować.
A czy tak będzie, czas pokaże. Dla księgowej ma się zwrócić, a my musimy tak to zrobić aby jeszcze zarabiać.
Celowość tego typu inwestycji widzimy do tego stopnia że teraz zastanawiamy się gdzie. Shenzhen czy Pekin? Na obie imprezy mamy zaproszenie.
Riccardo
Płeć: nieokreślona

Re: Bazy Inawera

Postautor: Riccardo » czw paź 08, 2015 8:00 am

Chciałbym zauważyć jedną rzecz - płynność samej bazy to jedno, ale po dodaniu aromatów (które często zawierają alkohol) to lepkość spada, a przecież często tych aromatów daje się kilka procent. Ale to tak ogólnie, bo dotyczy to tylko zaawansowanych waperów.
Awatar użytkownika
RayvenPL
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 316
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:27 am
Lokalizacja: Podkarpackie
Podziękował: 88 razy
Otrzymał podzięk.: 434 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Bazy Inawera

Postautor: RayvenPL » czw paź 08, 2015 4:48 am

Mnie tam kilka procent wody nigdy nie przeszkadzało. Pewnie ze względu na nośnik. Jakoś mesh mi nigdy nie podszedł, a ponoć tam najbardziej "strzela".
A transport, więc i lepkość liquidu, jest dla mnie ważny, bo używam niskich oporów.

Irku, propo wystawy, nie napisałeś jaką powierzchnię wynajmujesz, więc każesz nam wróżyć z fusów. Ale zakładając 40 metrów2, to 20tyś to mało. Z prądem, meblami etc wyskoczy około (wyedytowano na prośbę organizatora).
To co mówię to moje zdanie. Mam do niego prawo. Możesz się z nim zgadzać lub nie. Wyraź to kulturalnie. Zawsze mogę je zmienić, jeśli Twoje argumenty mnie przekonają. Ale pamiętaj: użycie argumentu siły świadczy o braku siły argumentów.

Wróć do „Bazy nikotynowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 5 gości