Bazy A-SENSE

Vapros97nunchaku
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 12
Rejestracja: wt sie 27, 2019 11:38 pm
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podzięk.: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

Re: Bazy A-SENSE

Postautor: Vapros97nunchaku » ndz wrz 08, 2019 7:26 pm

Ile trwala weryfikacja konta ? I gdzie jest zakładka mój profil ?
Awatar użytkownika
IDeeJay91
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: czw sie 01, 2019 6:34 pm
Lokalizacja: Starachowice
Otrzymał podzięk.: 4 razy
Płeć: Mężczyzna

Bazy A-SENSE

Postautor: IDeeJay91 » czw sie 01, 2019 9:35 pm

Zamawiam więc się wypowiem. Od 4 miesięcy zamawiam przynajmniej raz w miesiącu 1l 70/30 + 3mg/ml nikotyny na szwagra firmę która zajmuje się montażem i serwisowaniem klimatyzacji, ponadto w korespondencji z firmą A-Sense zapytałem czy nie ma problemów prawnych jeśli będę zamawiać na firmę nie mającą nic wspólnego z nikotyną, gliceryną i glikolem. W odpowiedzi otrzymałem informację, że do póki nie będę używać ich produktów do dalszej dystrybucji to wszystko jest zgodne z prawem. Można śmiało zamawiać, osobiście przetestowałem, liquid bardzo dobrej jakości i spełnia wszystkie moje oczekiwania. Co do aromatów od A-Sense większość mi nie podeszła, jednak mają teraz nową linie smakową która jest dużo lepsza od poprzedniej i znalazłem kilka bardzo dobrych aromatów. Do tego zawsze jakiś gratis dorzucają, także również bardzo miły gest z ich strony.
Awatar użytkownika
lesstro
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 655
Rejestracja: śr gru 14, 2016 10:10 am
Lokalizacja: Elbląg
Podziękował: 435 razy
Otrzymał podzięk.: 727 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Bazy A-SENSE

Postautor: lesstro » wt sty 22, 2019 12:29 pm

Jeśli masz firmę to możesz kupić wszystko, czy to będzie czysta nikotyna czy kwas siarkowy. Przecież zasadniczo nie są to zakazane substancje. Ustawodawcom chodziło chyba tylko o zakaz handlu internetowego dla ogółu społeczeństwa. A może moja firma akurat potrzebuje nikotyny do tajnej technologii, albo ewentualnie jako socjal dla pracowników. Dlatego dziwię się niektórym sklepom, że nie sprzedadzą nawet centymetra drutu, bo w PKD firmy nabywcy nic nie ma o handlu tytoniopodobnymi. A jeśli zamówię to oficjalnie e-mailem firmowym poza sklepem, to prawo nakazuje realizacje takiego zamówienia. Co dalej z tym zrobię to moja rzecz. Inna sprawa odliczenia tego w kosztach firmy, tu skarbowy może się przyczepić, jak o wszystko zresztą. Mądrzy z okrągłego domku nie przewidzieli, że prowadzący tzw. działalność gospodarczą, może być także waperem, więc cieszmy się, że jesteśmy uprzywilejowani w dostępie do większych opakowań procentowych baz.
Obrazek
Awatar użytkownika
WE514
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 453
Rejestracja: czw paź 13, 2016 4:28 pm
Lokalizacja: Niedrzwica Duza
Podziękował: 116 razy
Otrzymał podzięk.: 193 razy
Płeć: Mężczyzna

Bazy A-SENSE

Postautor: WE514 » pn sty 21, 2019 9:06 pm

Wystarczy jakakolwiek, byle był NIP i Regon.
Wapuję od20 grudnia 2012roku.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10897 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Bazy A-SENSE

Postautor: Tommy Black » ndz sty 20, 2019 1:43 pm

W szlachetnym celu stosowania tzw. wyrazów, funkcjonuje u nas taki Dział - Sztuka rzucania kurwami czy jakoś tak... :-P

hyniks pisze:Ale co ja się dziwię skoro od 24 godz. zarejestrowany, bidne 5 postów i od razu chce "wszystko i wszystkichpodpierdolić" podkablować. Heh .


Raczej nie o to chodzi i tego się nie obawiamy, albowiem zupełnie nie mamy się czego bać. Nawiasem mówiąc, wszystkie dotychczasowe próby takich niecnych czynów :-P zdechły w niesławie.
Ale sam się inteligentnie wcale nie dziwisz reakcjom Salonu. W żadnej gazecie codziennej też nie zostaje się dziennikarzem śledczym zaraz po wyjściu z angażem od naczelnego... :P
Awatar użytkownika
hyniks
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: pt sty 18, 2019 2:36 pm
Lokalizacja: Rzeszów
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podzięk.: 3 razy
Płeć: Mężczyzna

Bazy A-SENSE

Postautor: hyniks » ndz sty 20, 2019 1:34 pm

krisIs pisze:@hyniks już padła na forum :)

PS. Brzmisz jak urzędnik szukający haka na a-sense :P w każdym miejscu dopytujesz o to samo.


Widzisz, zawsze chciałem pracować jako urzędnik ale mi dane nie było. Fajnie że dostrzegłeś mój potencjał *friends* .

Tommy Black pisze:
hyniks pisze:Panowie - dopytam i prosił bym o doprecyzowanie - czy jest możliwość zakupu w a-sense na firmę która totalnie nie jest związana z branżą? Czy firma musi wykazać gdzieś ten zakup czy faktura może pójść w piec? wertuję forum od dłuższego czasu i nie znajduję jednoznacznych odpowiedzi.



Ale dlaczego wertujesz forum od dłuższego czasu w poszukiwaniu jednoznacznych odpowiedzi w sprawie zakupów w firmie A-sense?
W bardzo krótkim czasie odpowiedzi udzieli Ci sama firma A-sense. Salon nie jest pełnomocnikiem A-sense.


Po prostu szukam zakupu bazy dla siebie i ew. możliwości. Znalazłem a-sense, Hiliq, więc zapytałem. Tyle w temacie. Ale co ja się dziwię skoro od 24 godz. zarejestrowany, bidne 5 postów i od razu chce "wszystko i wszystkichpodpierdolić" podkablować. Heh *yes* .
iJust NexGen ->Geek Vape 100W + Smok Prince TV12 -> Tesla Punk 220W + Geek Vape Alpha Tank
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10897 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Bazy A-SENSE

Postautor: Tommy Black » ndz sty 20, 2019 12:53 pm

hyniks pisze:Panowie - dopytam i prosił bym o doprecyzowanie - czy jest możliwość zakupu w a-sense na firmę która totalnie nie jest związana z branżą? Czy firma musi wykazać gdzieś ten zakup czy faktura może pójść w piec? wertuję forum od dłuższego czasu i nie znajduję jednoznacznych odpowiedzi.



Ale dlaczego wertujesz forum od dłuższego czasu w poszukiwaniu jednoznacznych odpowiedzi w sprawie zakupów w firmie A-sense?
W bardzo krótkim czasie odpowiedzi udzieli Ci sama firma A-sense. Salon nie jest pełnomocnikiem A-sense.
Awatar użytkownika
krisIs
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 268
Rejestracja: śr lip 19, 2017 3:05 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 64 razy
Otrzymał podzięk.: 218 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Bazy A-SENSE

Postautor: krisIs » ndz sty 20, 2019 11:59 am

@
Awatar użytkownika
hyniks
już padła na forum :)

PS. Brzmisz jak urzędnik szukający haka na a-sense :P w każdym miejscu dopytujesz o to samo.
Awatar użytkownika
hyniks
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: pt sty 18, 2019 2:36 pm
Lokalizacja: Rzeszów
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podzięk.: 3 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Bazy A-SENSE

Postautor: hyniks » ndz sty 20, 2019 11:09 am

Panowie - dopytam i prosił bym o doprecyzowanie - czy jest możliwość zakupu w a-sense na firmę która totalnie nie jest związana z branżą? Czy firma musi wykazać gdzieś ten zakup czy faktura może pójść w piec? wertuję forum od dłuższego czasu i nie znajduję jednoznacznych odpowiedzi.
iJust NexGen ->Geek Vape 100W + Smok Prince TV12 -> Tesla Punk 220W + Geek Vape Alpha Tank
Awatar użytkownika
LoCtoR
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 91
Rejestracja: czw sie 02, 2018 7:33 am
Lokalizacja: 3miasto
Podziękował: 103 razy
Otrzymał podzięk.: 96 razy
Płeć: Mężczyzna

Bazy A-SENSE

Postautor: LoCtoR » czw sie 30, 2018 6:05 pm

Nie jestem pewien ale z tego artu wynika, że samo chcenie wymaga przejścia ww. procedury. Chyba, że już ze zmęczenia źle widzę |-i

Wróć do „Bazy nikotynowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 4 gości