Co to są sole nikotyny? Poradnik dla początkujących

sylwusia
Waperka
Waperka
Posty: 135
Rejestracja: czw cze 20, 2019 11:55 pm
Lokalizacja:
Otrzymał podzięk.: 7 razy
Płeć: Kobieta

CO TO SĄ SOLE NIKOTYNOWE? PORADNIK DLA POCZĄTKUJĄCYCH NA TEMAT SOLI

Postautor: sylwusia » czw cze 27, 2019 4:09 pm

Ja mam pytanko: czy ktoś wie, gdzie mogę online zakupić liquidy na bazie soli w Polsce? Ewentualnie może być gdzieś w Europie, w miarę spoko cenowo i polecić aromaty dobre do soli. Mam Los Aromatos, ale z 4 tylko jeden mi podszedł i zraziłam się.

A co do soli napiszę tyle, że idealnie spisują się dla tych, co chcą być dłużej „nawapowani” i nie sięgać co sekundę po e papierosa :) no i dopiero zaczynają z wapowaniem i przeszli z analogów na nie :) Ja korzystam z soli na PODzie - polecam ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Co to są sole nikotyny? Poradnik dla początkujących

Postautor: Tommy Black » pt lut 08, 2019 9:31 am

Obrazek

Jasne że sole musialy trafić i do Salonu.Dlatego poświęcimy im osobny temat.

CO TO SĄ SOLE NIKOTYNOWE?

Jak prawie każda technologia, trend czy hobby, vaping ma bardzo podstawowe korzenie. Przeszliśmy długą drogę od czasów tanich stacji benzynowych typu cig-a-likes i vape penów, które dostarczały nam surowe, naładowane PG e-liquidy .

Jednak większy nie zawsze jest lepszy. Pewnie, wielu z nas uwielbia odczuwanie, smak i wytwarzanie w chmurze esencji o wysokiej wartości VG w sub-omowym zbiorniku. Ale dla tych, którzy interesują się wyłącznie konsumpcją nikotyny, używanie płynów e-VG na bazie VG jest jak posiadanie fioła na wzór Ferrari dla większości, ale nie dla wszystkich.

Praktycznie każdy, kto palił, zaczął stosować wapowanie jako środek rzucenia palenia.Wybór 100-watowych urządzeń i 50 mililitrowych tanków powinno być wyborem, a nie koniecznością. Niestety, oznacza to, że ludzie, którzy wolą mniejszy, tańszy i bardziej dyskretny sprzęt, będą musieli zadowolić się czymś duzo mniej przydatnym i jednocześnie droższym.

Jednak sole nikotynowe wydają się być magicznym rozwiązaniem - prawdziwą penicyliną, która wyleczy niektórych z palenia. To powiedziawszy, rzućmy okiem na tę innowację i zobaczmy, jak to wygląda.

Freebase Nicotine: aktualny standard

Istnieje zasadnicza różnica między konwencjonalną "nikotynową" nikotyną, którą stosujemy w naszych liquidach i nowszych "solach", które szybko zdobywały popularność. To właśnie ta różnica nie tylko klasyfikuje ją osobno, ale także tworzy całkowicie nowe doświadczenie.

Aby lepiej zrozumieć, czym są sole, porównajmy je z ich starszym bratem, freebase nikotyną. Bez zbyt technicznego języka, freebase jest najczystszą formą nikotyny i jest domyślnym "go-to" dla większości producentów. Ten roztwór nikotyny jest po prostu dodawany do mieszaniny gliceryny roślinnej (VG) i glikolu propylenowego (PG), które tworzą nasz płyn. Jest to również to, czego używamy w terapiach zastępujących nikotynę, takich jak gumy, plastry, spraye i pastylki do ssania.
Co więcej, Freebase było normą w papierosach od dziesięcioleci, dzięki Phillipowi Morrisowi z Marlboro w latach sześćdziesiątych. Odkrył, że nic freebase w duecie z parą amoniaku dostarczyła znacznie większą ilość nikotyny (co sprawiło cuda, że klienci są uzależnieni).
Sole nikotynowe

Ustaliliśmy więc, że nikotyna jest najbezpieczniejszą nikotyną. Jeśli tak, to dlaczego waperzy chcą czegoś, co nie jest tak samo skuteczne? Podobnie jak mała sztuczka Phillipa Morrisa, odpowiedź można znaleźć w chemii.

A żeby znaleźć to trzeba jednak przejść tu:

http://m.pl.santongplastic.com/about-us

Wróć do „Bazy nikotynowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 1 gość