Baza nikotynowa 0mg

PrzemekM
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 312
Rejestracja: ndz sie 11, 2019 7:22 am
Lokalizacja:
Podziękował: 269 razy
Otrzymał podzięk.: 402 razy
Płeć: Mężczyzna

Baza nikotynowa 0mg

Postautor: PrzemekM » pn sty 06, 2020 9:27 pm

Metall pisze:Marzy mi się rewolucja, która zmiata ten intelektualny ekskrement w rynsztok historii.


Nie tylko Tobie. I nie tylko to jest do zmietnięcia ;-(
Obrazek
Awatar użytkownika
Metall
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2067
Rejestracja: sob lip 27, 2019 2:20 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 2128 razy
Otrzymał podzięk.: 2038 razy
Płeć: Mężczyzna

Baza nikotynowa 0mg

Postautor: Metall » pn sty 06, 2020 9:20 pm

Krasnal45 pisze:
Metall pisze:...niestety nie jestem "zweryfikowanym klientem biznesowym" (cokolwiek to znaczy).

Znaczy to dokładnie tyle, że trzeba mieć zarejestrowaną działalność gospodarczą o odpowiednim profilu.

Czyli znaczy zdecydowanie zbyt wiele.

A poza tym to nie jestem w stanie zrozumieć, dlaczego nie mogę legalnie w sklepie kupić sobie np. litra gotowej bazy z np. 6 mg nikotyny. No po prostu tego nie rozumiem. Fajek przecież mogę kupić nawet sto paczek za jednym zamachem. Ale baza z nikotyną tylko w komicznych buteleczkach po 10 ml. Jakim trzeba być umysłowym dewiantem, żeby coś takiego wymyślić. I jakim dewiantem do sześcianu, żeby wprowadzić to w życie. To ogranicza moją wolność jako obywatela i burzy mój spokój psychiczny.
Marzy mi się rewolucja, która zmiata ten intelektualny ekskrement w rynsztok historii.
Awatar użytkownika
azael
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 237
Rejestracja: pt wrz 06, 2019 9:46 am
Lokalizacja: ST
Podziękował: 82 razy
Otrzymał podzięk.: 130 razy
Płeć: Mężczyzna

Baza nikotynowa 0mg

Postautor: azael » pn sty 06, 2020 8:46 pm

iron64 pisze:Jedyne znane mi miejsce z bazą 20mg to https://liquider.eu/bazy-nikotynowe/112 ... -10ml.html zna ktoś inne? Z tych co prawda nie korzystałem, bo kiedyś zapytałem o kartę charakterystyki i nie otrzymałem jej do dziś, więc skoro mają coś do ukrycia to ja nie będę tam kupował.


W Tychach w jednym ze sklepów sprzedają. Kupowałem ze dwa razy, ale nie mam go po drodze, więc rzadko w nim bywam.
Obrazek
Awatar użytkownika
wiktord15
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 65
Rejestracja: pt sty 03, 2020 12:18 am
Lokalizacja: Łowicz
Podziękował: 49 razy
Otrzymał podzięk.: 27 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Baza nikotynowa 0mg

Postautor: wiktord15 » pn sty 06, 2020 8:44 pm

@
Awatar użytkownika
Maciejko
Bardzo dziękuję i doceniam, że mimo początkowej irytacji postanowiłeś treściwie napisać mi to krok po kroku. Zrobię jak napisałeś i jeśli pojawi się więcej pytań postaram się najpierw szczegółowo przeszukać forum.
iJoyShogun + Kylin Mini / Kylin V2
Aegis Solo + Profile Unity
Awatar użytkownika
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3677
Rejestracja: pn lis 26, 2018 12:58 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3216 razy
Otrzymał podzięk.: 2633 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Baza nikotynowa 0mg

Postautor: iron64 » pn sty 06, 2020 7:31 pm

Jedyne znane mi miejsce z bazą 20mg to https://liquider.eu/bazy-nikotynowe/112 ... -10ml.html zna ktoś inne? Z tych co prawda nie korzystałem, bo kiedyś zapytałem o kartę charakterystyki i nie otrzymałem jej do dziś, więc skoro mają coś do ukrycia to ja nie będę tam kupował.
Obrazek
Awatar użytkownika
Krasnal45
Moderator
Moderator
Posty: 6684
Rejestracja: sob cze 20, 2015 6:38 am
Lokalizacja: Aglomeracja Śląska
Podziękował: 5173 razy
Otrzymał podzięk.: 7643 razy
Płeć: Mężczyzna

Baza nikotynowa 0mg

Postautor: Krasnal45 » pn sty 06, 2020 6:28 pm

Metall pisze:...niestety nie jestem "zweryfikowanym klientem biznesowym" (cokolwiek to znaczy).

Znaczy to dokładnie tyle, że trzeba mieć zarejestrowaną działalność gospodarczą o odpowiednim profilu.
__________________________________
Obrazek
__________________________________
Od 22.02.2013 bez analoga.
You don't smoke? Do not vape!
Obrazek
Awatar użytkownika
Maciejko
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1146
Rejestracja: ndz cze 16, 2019 11:36 am
Lokalizacja: Lublin
Podziękował: 1235 razy
Otrzymał podzięk.: 1684 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Baza nikotynowa 0mg

Postautor: Maciejko » pn sty 06, 2020 4:19 pm

Tak, dokładnie @
Awatar użytkownika
azael
ma rację. Zapomniałem kompletnie o tym, bo w sumie zazwyczaj są te 18 mg/ml wszędzie. Ale i tak moim zdaniem 18 mg/ml jest lepsze, bo się łatwiej dzieli i prościej jest odmierzać na moce pokroju 6 mg/ml czy 3 mg/ml. Ale dzięki za poprawkę! :ok:
Awatar użytkownika
azael
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 237
Rejestracja: pt wrz 06, 2019 9:46 am
Lokalizacja: ST
Podziękował: 82 razy
Otrzymał podzięk.: 130 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Baza nikotynowa 0mg

Postautor: azael » pn sty 06, 2020 3:52 pm

Gwoli tylko uzupełnienia, max shot to 20mg/ml i są takie dostępne, chociaż nie wszędzie.

Wyssane z palca przy użyciu Tapatalka
Obrazek
Awatar użytkownika
Maciejko
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1146
Rejestracja: ndz cze 16, 2019 11:36 am
Lokalizacja: Lublin
Podziękował: 1235 razy
Otrzymał podzięk.: 1684 razy
Płeć: Mężczyzna

Baza nikotynowa 0mg

Postautor: Maciejko » pn sty 06, 2020 3:42 pm

@
Awatar użytkownika
wiktord15
żeby nie było, że jestem taki zły i okropny. Instrukcja krok po kroku, jak wykonać własny liquid.

    1. Zaopatrujesz się w glikol i glicerynę (bądź gotową bazę "0"), bazę nikotynową (obecnie w sklepach dostępna tylko w formie buteleczki 10 ml o maksymalnej mocy 18 mg/ml) oraz aromat, a także butelki na gotowy produkt i akcesoria do mieszania (jakaś strzykawka czy coś, albo waga jeśli chcesz to mieszać wagowo).
    2. Sprawdzasz sugerowane dawkowanie aromatu.
    3. Określasz ile liquidu chcesz zrobić (bądź na ile wystarczy Ci aromatu).
    4. Obliczasz ile potrzebujesz wymieszać poszczególnych składników, jakie proporcje VG/PG chcesz uzyskać.
    5. Do przygotowanej butelki dodajesz aromat, bazę "0" i bazę nikotynową (według wcześniejszych wyliczeń).
    6. Wstrząsasz energicznie i odstawiasz na czas przegryzania. Dodatkowo możesz co jakiś czas wstrząsnąć butelką.
    7. Po jakimś czasie próbujesz. Jak jest dobre - to wapujesz. Jak niedobre to rozcieńczasz bazą lub wzmacniasz aromatem i odstawiasz znowu na jakiś czas. Albo jak jest niedobre to znaczy, że jeszcze się dobrze nie przegryzło, więc czekasz cierpliwie dalej.

Przykładowo:
  • aromat A z firmy X ma dawkowanie 5%
  • chcesz wykonać na próbę 60 ml gotowego płynu
  • masz dostępny glikol, glicerynę i kilka butelek bazy 50/50 18 mg/ml
5% z 60 ml to 3 ml. Więc do butelki wlewasz 3 ml aromatu A. Chcesz uzyskać moc 6 mg/ml. Masz dostępną bazę 18 mg/ml. Łatwo wyliczasz, że do 60 ml gotowego liquidu musisz dodać 20 ml bazy 18 mg/ml. Wlewasz więc taką ilość do butelki z dodanym aromatem. Do 60 ml brakuje teraz 37 ml. Tą pozostałą ilość uzupełniasz albo bazą "0" (kupioną lub zrobioną z glikolu i gliceryny) albo oddzielnie glikolem i gliceryną. Chcesz uzyskać proporcje VG/PG równe 50/50. Jako, że aromatu jest tylko 5% to spokojnie można go pominąć (chyba, że chcesz być bardzo dokładny, wtedy bierzesz pod uwagę, że aromat to 100% glikolu). Zatem, żeby otrzymać proporcje 50/50, to do butelki dodajesz 17,5 ml glikolu oraz 17,5 ml gliceryny (albo po prostu 37 ml bazy "0" o proporcjach 50/50).

Prościej się nie da. Jeśli nie chcesz się bawić w zamawianie dużej bazy nikotynowej to kupujesz shoty 18 mg/ml i to one są źródłem nikotyny w Twoich samogonach. Co do bazy "0" na początek możesz kupić gotową, jeśli nie chcesz od razu mieszać w litrach. Jeśli chcesz od razu robić duże ilości to kupujesz glikol i glicerynę, mieszasz w odpowiednich dla Ciebie proporcjach i masz gotową bazę "0". Glikol i gliceryna z e-d... są w porządku i nawet cena jest okej. Poza tym Bioskamed, Biomus i inne wymienione wcześniej. Bazy nikotynowe w myśl ustawy kupisz tylko stacjonarnie i tylko o mocy maks. 18 mg/ml i pojemności 10 ml.
Awatar użytkownika
Metall
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2067
Rejestracja: sob lip 27, 2019 2:20 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 2128 razy
Otrzymał podzięk.: 2038 razy
Płeć: Mężczyzna

Baza nikotynowa 0mg

Postautor: Metall » pn sty 06, 2020 3:33 pm

@
Awatar użytkownika
WE514
, no super, ale mówi się tutaj raczej o rozwiązaniach dostępnych dla mas. Niestety w sklepie A-sense gotowej bazy zwykłe masy nie kupią. Chętnie kupiłbym już gotową bazę litrową o ustalonej proporcji VG i PG i już z dodaną nikotyną, ale niestety nie jestem "zweryfikowanym klientem biznesowym" (cokolwiek to znaczy).

Wróć do „Bazy nikotynowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość