Baza nikotynowa 0mg

Awatar użytkownika
WE514
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 453
Rejestracja: czw paź 13, 2016 4:28 pm
Lokalizacja: Niedrzwica Duza
Podziękował: 116 razy
Otrzymał podzięk.: 193 razy
Płeć: Mężczyzna

Baza nikotynowa 0mg

Postautor: WE514 » pn sty 06, 2020 1:56 pm

Polecam A Sense towar dobry za małą kasę ( bez jakiejkolwiek reklamy , używam i wiem co piszę ) , i nie ma bazy nikotynowej " zero " mg , jest albo z nikotyną , albo bez , to tak lak pójść do sklepu i kupować wódkę bezalkoholową :beer1:
Wapuję od20 grudnia 2012roku.
cukinia
Waperka
Waperka
Posty: 212
Rejestracja: czw paź 24, 2019 12:11 pm
Lokalizacja: POZNAŃ
Otrzymał podzięk.: 115 razy
Płeć: Kobieta

Re: Baza nikotynowa 0mg

Postautor: cukinia » pn sty 06, 2020 1:55 pm

Kupiłam tę bazę, tyle że 3 miesiące temu kosztowała 39zł, potem kupilam kolejny litr za 49zł. Teraz widać 59zł. Sprzedawca robi biznes w czasach paniki akcyzowej. I już bym nie kupiła, bo taniej jest z innych źródeł.

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Maciejko
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1146
Rejestracja: ndz cze 16, 2019 11:36 am
Lokalizacja: Lublin
Podziękował: 1235 razy
Otrzymał podzięk.: 1684 razy
Płeć: Mężczyzna

Baza nikotynowa 0mg

Postautor: Maciejko » pn sty 06, 2020 1:09 pm

wiktord15 pisze:Witam. Ostatnio natknąłem się na Allegro na aukcje bazy 0mg :
https://allegro.pl/oferta/baza-do-e-liquidu-1l-50-50-70-30-premix-liquid-8488604617?utm_medium=app_share&utm_source=facebook

Chciałem się was zapytać, czy taka baza jest warta uwagi jeśli chcę robić własne liquidy?

To pytanie jest jak najbardziej w porządku.

wiktord15 pisze:I drugie pytanie to jak z takiej bazy zrobić liquid np. 3 lub 6mg? Mój znajomy kiedyś kupił bazę 0mg, ale z ogłoszenia na Facebooku i próbowaliśmy razem podobnie jak z premixem, czyli najpierw mieszaliśmy bazę z aromatem (Aroma Premium), a potem po ok. tygodniu dodawaliśmy shoty nikotynowe, ale smaku nie było, albo był stłumiony i ciężko było stwierdzić , co to właściwie za smak.

Tutaj wyraźnie widać, że nie wiesz jak z bazy "0" zrobić większą moc. Nie ma słowa o tym, że pytasz o jakieś shoty.

wiktord15 pisze:Chciałbym zacząć robić swoje liquidy, ale nie bardzo wiem skąd wziąć bazę nikotynowa, ani jak z takiej 0mg zrobić coś zawierającego nikotynę i jednocześnie smacznego.
Widziałem, że w innym poście na forum niektórzy pisali o zamawianiu zza granicy, ale chciałbym uniknąć zamawiania w ten sposób, bo nie znam się zbytnio na bazach, ani nie znam żadnych zaufanych stron spoza Polski.

Tutaj z kolei piszesz, że nie wiesz skąd wziąć bazę nikotynową. Mimo, że wszędzie się trąbi o shotach z nikotyną. I po raz kolejny pytasz jak z "0" zrobić coś zawierającego nikotynę. I wspominasz tylko, że szukałeś informacji, gdzie zakupić bazę. Nie szukałeś jak zrobić własny liquid. Nie napisałeś wyraźnie, że szukałeś odpowiedzi na forum.

To ja się staram być wyrozumiały. Naprawdę. Staram się jak mogę. Ale czasami już nie mogę na to patrzeć. Jest tego setki, dokładnie takich samych pytań, z dokładnie takimi samymi odpowiedziami. W ludzkim języku. I nie mów mi, że szukałeś, bo ewidentnie nie szukałeś. Widziałeś podlinkowane przeze mnie tematy? Tam jest napisane jak liczyć, jak mieszać. Jakie bazy kupować. Gdzie kupować. Jeden z wątków został założony nawet przez kogoś, kto cały czas korzystał wcześniej z premiksów. Nie mów mi więc, że ja nie przeczytałem tego, co napisałeś. Bo ja takie rzeczy muszę czytać.

Jak ktoś jeszcze ma jakieś uwagi to zapraszam via PW.
Awatar użytkownika
wiktord15
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 65
Rejestracja: pt sty 03, 2020 12:18 am
Lokalizacja: Łowicz
Podziękował: 49 razy
Otrzymał podzięk.: 27 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Baza nikotynowa 0mg

Postautor: wiktord15 » pn sty 06, 2020 12:56 pm

Jestem wyrozumiały jak mogę, ale... @
Awatar użytkownika
Maciejko
mogłeś się w takim razie wysilić i przeczytać dokładnie moje pytanie, bo napisałem wyraźnie, że szukałem na forum już odpowiedzi, próbowałem sam, bez zadawania pytań, ale po kilku nie udanych próbach uznałem, że widocznie wiedza, której zaczerpnąłem z forum jest przeze mnie źle rozumiana. Opisałem swój problem i uzyskałem więcej niż satysfakcjonującą pomoc od użytkowników forum, za co jeszcze raz pragnę podziękować. Skoro forum jest do dyskusji, to dlaczego mam z niego korzystać jak z wikipedii? Tam też jest dużo, a nie wszystko zawsze człowiek rozumie i potrzebuje przełożenia na "ludzki" język. Tytuł wziął się stąd, że spotkałem taki błąd w kilku ogłoszeniach w internecie i po prostu głupio go powtórzyłem. A co do obliczania proporcji nie pytałem o to, a jedynie chciałem się dowiedzieć, czy osoby robiące własne liquidy korzystają z np. shotów, czy może kupują płyny z nikotyną i czy obie możliwości są dobre, czy którąś powinienem wykluczyć. Matematyka akurat jest u mnie na dobrym poziomie i nie martw się, nie zamierzam prosić Cię o jej objaśnianie.
iJoyShogun + Kylin Mini / Kylin V2
Aegis Solo + Profile Unity
Awatar użytkownika
pawel999
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 393
Rejestracja: śr cze 19, 2019 9:41 pm
Lokalizacja: Rzeszów
Podziękował: 202 razy
Otrzymał podzięk.: 156 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Baza nikotynowa 0mg

Postautor: pawel999 » pn sty 06, 2020 12:24 pm

Ja cię bardzo dobrze rozumiem i nie zamierzam kruszyć kopii (nie warto). Chodzi mi tylko o to, żeby w takich sytuacjach raczej wskazać, gdzie ma ktoś poszukać informacji - odesłać do forumowej wyszukiwarki lub do odpowiednich postów, a dać sobie spokój z deczko kpiącymi uwagami :-)
No, ale - powtarzam - ja cię bardzo dobrze rozumiem.
Awatar użytkownika
Maciejko
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1146
Rejestracja: ndz cze 16, 2019 11:36 am
Lokalizacja: Lublin
Podziękował: 1235 razy
Otrzymał podzięk.: 1684 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Baza nikotynowa 0mg

Postautor: Maciejko » pn sty 06, 2020 11:47 am

Nie, mylisz się. Natura forum jest taka, że jest tutaj jakiś zasób wiedzy z którego należy skorzystać. A jeśli on nie przyniesie odpowiedzi na nurtujące pytanie, to wtedy należy zapytać. Ja wszystko rozumiem, serio. Staram się być wyrozumiały, pomagać. Ale są jakieś granice. Rozumiem, że jak ktoś nie potrafi obliczyć prostych proporcji to mamy mu robić tutaj darmowe korepetycje z matematyki?

I zadawanie prostych pytań nie jest irytujące, dopóki pytanie to jest przemyślane i poparte odrobiną wiedzy zdobytej na czytaniu postów.
Awatar użytkownika
pawel999
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 393
Rejestracja: śr cze 19, 2019 9:41 pm
Lokalizacja: Rzeszów
Podziękował: 202 razy
Otrzymał podzięk.: 156 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Baza nikotynowa 0mg

Postautor: pawel999 » pn sty 06, 2020 11:43 am

Dajcie spokój. Po reprymendach, że już było X razy ludzie stają się lękowi i boją się o cokolwiek pytać. Człowiek otrzymał odpowiedź i bardzo dobrze.

PS
Wiem, że zadawanie podstawowych pytań (podstawowych dla tych, którzy wiedzą) jest irytujące, ale taka natura forum.
Awatar użytkownika
kamil_k
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 134
Rejestracja: ndz wrz 29, 2019 6:06 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 72 razy
Otrzymał podzięk.: 128 razy
Płeć: Mężczyzna

Baza nikotynowa 0mg

Postautor: kamil_k » pn sty 06, 2020 11:19 am

:-D Fajny tytuł wątku "Baza nikotynowa 0mg" , ja takiej bazy jeszcze nie kupowałem. Bo jak jest 0mg nikotyny to dlaczego nazywa się baza nikotynowa.
Awatar użytkownika
Maciejko
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1146
Rejestracja: ndz cze 16, 2019 11:36 am
Lokalizacja: Lublin
Podziękował: 1235 razy
Otrzymał podzięk.: 1684 razy
Płeć: Mężczyzna

Baza nikotynowa 0mg

Postautor: Maciejko » pn sty 06, 2020 11:17 am

Ja może teraz wyjdę na chama i buca, ale cholera, takich tematów w Salonie jest mnóstwo. Co mieszać, jak mieszać, gdzie kupić. Wystarczy wejść sobie w "Dział chemiczny" i wysilić się odrobinkę, czytając tematy o podobnych tytułach, albo użyć szukajki. Tutaj kilka przykładowych tematów o mieszaniu:
1. KLIK
2. KLIK
3. KLIK

To tylko kilka z nich, a jest tego więcej. Są kalkulatory - aplikacje na telefon, Ryczypiór, czy przede wszystkim nasza Salonowa aplikacja.

Inna sprawa jest taka, że wiedza jak zrobić liquid o zadanej mocy to wiedza ze szkoły podstawowej. Procenty, proporcje - proste rzeczy. Jak zaczynasz mieszać to kup sobie na początek bazę "zerówkę" w e-d... i shoty nikotynowe. Potem pomyśl w domu, jak to zrobić, żeby z "0" i "18" wyszło na przykład "6" albo "3".

I co to za tytuł wątku? Baza nikotynowa 0mg? To nikotynowa czy "zerówka"? Warto się najpierw rozeznać trochę, a pytać dopiero jak się ma chociaż szczątkową wiedzę.
Awatar użytkownika
damian689
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 73
Rejestracja: sob lis 02, 2019 1:29 pm
Lokalizacja: dolnośląskie/UE
Podziękował: 45 razy
Otrzymał podzięk.: 83 razy
Płeć: Mężczyzna

Baza nikotynowa 0mg

Postautor: damian689 » pn sty 06, 2020 10:58 am

@Suwmar
Tak jak pisałem, butelki są dla mnie poręczne do nalewania i nic nie ulewa się po butelce. Każdy robi jak uważa ;).

Wróć do „Bazy nikotynowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 3 gości