Baza nikotynowa 0mg

gumisv6
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 73
Rejestracja: ndz gru 15, 2019 6:46 pm
Lokalizacja: Chełm
Podziękował: 209 razy
Otrzymał podzięk.: 16 razy
Płeć: Mężczyzna

Baza nikotynowa 0mg

Postautor: gumisv6 » pn sty 06, 2020 9:25 am

Raz2trzy pisze:Próbowałem brac z biomusu, jednak mimo szczerych chęci sprzedawcy ( podsyłał mi ponownie po zgloszeniu problemu ) zakupione tam gliceryna i glikol woniły, i to niezbyt przyjemnie. Więc ja osobiście nie polecam mimo wszystko, ale dużo osób tam kupuję i jest zadowolona.


Chodzi pewnie o ten zapach po otwarciu butelki też go odczuwam natomiast co do samej gliceryny i glikolu nie mam zastrzeżeń i już to wyjaśniam - na tej firmie dość często bywam gdyż mam "przy okazji" - oni tam robią mnóstwo przeróżnych związków chemicznych można sobie zobaczyć ich asortyment - już po wejściu na firmę czuć zapachy w które nie koniecznie ładnie pachną - stąd to się bierze również z powietrzem w butelce :ok:

Bo co do samej gliceryny i glikolu to są b.dobrej jakości.
--------------------------------------------------------------
Tesla Punk 220W - Vandy Vape Kylin V2 RTA
Geekvape Aegis Legend LE 200W - Kayfun Lite
Vapefly Horus RTA, Augvape Intake RTA, Vandy Vape Kylin Mini II
eSCe
Płeć: nieokreślona

Re: Baza nikotynowa 0mg

Postautor: eSCe » pn sty 06, 2020 8:46 am

Albo jak kolega @
Awatar użytkownika
gumisv6
wyżej zaproponował, kup: https://allegro.pl/oferta/gliceryna-ros ... 7551703836
Korzystam od jakiegoś czasu i nie ma co narzekać ;)
Awatar użytkownika
Krasnal45
Moderator
Moderator
Posty: 6684
Rejestracja: sob cze 20, 2015 6:38 am
Lokalizacja: Aglomeracja Śląska
Podziękował: 5173 razy
Otrzymał podzięk.: 7643 razy
Płeć: Mężczyzna

Baza nikotynowa 0mg

Postautor: Krasnal45 » pn sty 06, 2020 8:24 am

wiktord15 pisze:Witam. Ostatnio natknąłem się na Allegro na aukcje bazy 0mg :
https://allegro.pl/oferta/baza-do-e-liq ... e=facebook

Chciałem się was zapytać, czy taka baza jest warta uwagi jeśli chcę robić własne liquidy ?

Ta cena jest co najmniej rozbójnicza, żeby nie powiedzieć bandycka. Porównaj sobie chociażby z tym http://bioskamed.pl/pl/p/Gliceryna-roslinna-1-L-Glikol-propylenowy-1-L/288
Sprzedawca też chyba nikomu nie znany...
W miejsce jednego litra z Twojego linku, mam cztery litry z mojego. Ładna przebitka, nieprawdaż?
__________________________________
Obrazek
__________________________________
Od 22.02.2013 bez analoga.
You don't smoke? Do not vape!
Obrazek
Awatar użytkownika
Raz2trzy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 517
Rejestracja: wt kwie 02, 2019 6:27 am
Lokalizacja:
Podziękował: 211 razy
Otrzymał podzięk.: 439 razy
Płeć: Mężczyzna

Baza nikotynowa 0mg

Postautor: Raz2trzy » pn sty 06, 2020 12:49 am

Bazę najtaniej mieszać sobie samemu. Co oczywiste z gliceryny roślinnej i glikolu o wysokiej czystości, najlepiej jak sprzedawca bądź producent sam deklaruję, że może to być wykorzystywane do '' e papierosów ''. Takie składniki możesz kupić w wielu powiedzmy renomowanych sklepach, gdzie waperzy się zaopatrzają. Ja biorę w karnistrach ze sklepu na e, gdyż jest łatwo dostępna i tanio wychodzi ( po litrze tego i tego wychodzi około 30zl ) i jestem względnie zadowolony, jeśli po wietrzeniu w szkle pod bawełną okazuję sie bezwonna.Próbowałem brac z biomusu, jednak mimo szczerych chęci sprzedawcy ( podsyłał mi ponownie po zgloszeniu problemu ) zakupione tam gliceryna i glikol woniły, i to niezbyt przyjemnie. Więc ja osobiście nie polecam mimo wszystko, ale dużo osób tam kupuję i jest zadowolona.
Dobrym pomysłem jest kupowanie w Inawerze. Baza i skladniki bazy kupowane u nich są wyśmienitej jakości i pachną tak, jak powinna pachnieć dobra baza czy np sama gliceryna ( lekko słodki zapach). Jest może trochę drożej, ale podejrzewam że na start nie potrzebujesz 2 litrów.
Więc moim zdaniem najlepsza opcją byłoby Ci kupić gotową bazę bądź składniki tam bądź w sklepie który produktami od nich dysponuję. Masz tam szeroki wybór gotowych baz, i dobrej jakości gliceryne i glikol. Co dotych gotowych baz zwróć proszę uwagę, że są one różne ( power smoke, premium itp ) Ja osobiście lubię ta premium gdyż jest 70/30 vgpg bez wody, ale ta Powersmoke która jest z lekką domieszką wody fajnie wjeżdza pod proste owocówki. Tu już musisz poczytać, pomyśleć a póżniej popróbować.

Co do dodania nikotyny do bazy, robisz to dolewając 10ml tzn '' shoty '' o jak największej dozwolonej mocy, czyli 18-20mg. Musisz sobie wyliczyć ile tego wlać, żeby w całkowitym roztworze uzyskać stężenie, jakie zapewni Ci satysfakcję.

Co do baz z '' fb '' wykazaliście się moim zdaniem głupotą. Wiadomo, każdy ma swój rozum i jeśli nie przeszkadza Ci fakt, że jakiś Mirek przy tym szperał paluszkami to okej, ale pamiętaj że zdrowie jest najważniejsze, i warto mieć psychiczny komfort z pewności, że jakość plynu który odparowywujesz do płuc w dużych ilościach jest czysty, wykonany w sterylnych warunkach z najwyższej jakości składników.
gumisv6
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 73
Rejestracja: ndz gru 15, 2019 6:46 pm
Lokalizacja: Chełm
Podziękował: 209 razy
Otrzymał podzięk.: 16 razy
Płeć: Mężczyzna

Baza nikotynowa 0mg

Postautor: gumisv6 » pn sty 06, 2020 12:38 am

Zawsze możesz zrobić samemu - wymagana jest gliceryna roślinna i glikol propylenowy z firm np. Biomus, łączymy te dwa składniki przykładowo 500ml - 500ml i uzyskujemy 50vg/50pg czyli optymalną bazę - dodanie więcej gliceryny zagęszcza bardziej liquid.

Na drugie pytanie odpowiedziałeś sobie sam - trzeba dodać nikotynę aby uzyskać wymagane 3-6mg/ml dla ułatwienia można pobrać aplikację vape tools aby wyliczyć stężenie.
--------------------------------------------------------------
Tesla Punk 220W - Vandy Vape Kylin V2 RTA
Geekvape Aegis Legend LE 200W - Kayfun Lite
Vapefly Horus RTA, Augvape Intake RTA, Vandy Vape Kylin Mini II
Awatar użytkownika
wiktord15
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 65
Rejestracja: pt sty 03, 2020 12:18 am
Lokalizacja: Łowicz
Podziękował: 49 razy
Otrzymał podzięk.: 27 razy
Płeć: Mężczyzna

Baza nikotynowa 0mg

Postautor: wiktord15 » pn sty 06, 2020 12:09 am

Witam. Ostatnio natknąłem się na Allegro na aukcje bazy 0mg :
https://allegro.pl/oferta/baza-do-e-liquidu-1l-50-50-70-30-premix-liquid-8488604617?utm_medium=app_share&utm_source=facebook

Chciałem się was zapytać, czy taka baza jest warta uwagi jeśli chcę robić własne liquidy ?

I drugie pytanie to jak z takiej bazy zrobić liquid np. 3 lub 6mg? Mój znajomy kiedyś kupił bazę 0mg, ale z ogłoszenia na Facebooku i próbowaliśmy razem podobnie jak z premixem, czyli najpierw mieszaliśmy bazę z aromatem (Aroma Premium), a potem po ok. tygodniu dodawaliśmy shoty nikotynowe, ale smaku nie było, albo był stłumiony i ciężko było stwierdzić , co to właściwie za smak.

Były to proste smaki - Pomarańcza i Wiśnia, dodaliśmy raz 10% , ale później były też próby z większym stężeniem , ale aromatu można było sobie dodawać , a smak robił się tylko coraz gorszy i ani trochę nie przypominał tych podanych na buteleczkach. Myślałem, że to może być wina bazy, była zapakowana tak samo jak ta w aukcji z linku.

Chciałbym zacząć robić swoje liquidy, ale nie bardzo wiem skąd wziąć bazę nikotynowa, ani jak z takiej 0mg zrobić coś zawierającego nikotynę i jednocześnie smacznego.
Widziałem, że w innym poście na forum niektórzy pisali o zamawianiu zza granicy, ale chciałbym uniknąć zamawiania w ten sposób, bo nie znam się zbytnio na bazach, ani nie znam żadnych zaufanych stron spoza Polski.
iJoyShogun + Kylin Mini / Kylin V2
Aegis Solo + Profile Unity

Wróć do „Bazy nikotynowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 0 gości