Los Aromatos Premium

Awatar użytkownika
kamyk87
Moderator
Moderator
Posty: 923
Rejestracja: sob lut 01, 2020 10:49 pm
Lokalizacja: Ełk
Podziękował: 1488 razy
Otrzymał podzięk.: 1382 razy
Płeć: Mężczyzna

Los Aromatos Premium

Postautor: kamyk87 » ndz cze 28, 2020 6:19 pm

Miałem kiedyś Lemonade Fantos, pyszota...
Zalecane stężenie 15%, ja dałem 10 i smak był naprawdę świetny, nawet jakiś czas po wypuszczeniu chmurki posmak cytryny pozostawał w ustach. Fakt, że jest dość słodki ale mi to akurat nie przeszkadzało. Orange Fantos nie miałem przyjemności próbować, zakładam że będzie podobnie. :jezor:
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
adique
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 77
Rejestracja: sob maja 09, 2020 8:41 pm
Lokalizacja: Pl
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podzięk.: 36 razy
Płeć: nieokreślona

Re: Los Aromatos Premium

Postautor: adique » ndz cze 28, 2020 5:49 pm

Próbował ktoś orangefantos?
Achtung mi np. jakoś nie podszedł. Smak agrestu z jakiś galaretek, cukierków lub ciastek. Niezbyt naturalny w porównaniu np. z MA.

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka
Bartol
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: pt cze 26, 2020 2:40 pm
Lokalizacja: Lublin
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podzięk.: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

Los Aromatos Premium

Postautor: Bartol » pt cze 26, 2020 5:10 pm

czendler pisze:3 dni trochę mało na leżakowanie.


Zgadzam się, przy czym to aromaty owocowe, i jakieś niezbyt skomplikowane + moja ciekawość i chęć spróbowania jak zwykle wygrała, w razie co będę pisał aktualizacje po dłuższej ilości czasu.:)
The9Green
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 142
Rejestracja: pt lip 26, 2019 4:36 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 47 razy
Otrzymał podzięk.: 52 razy
Płeć: nieokreślona

Re: Los Aromatos Premium

Postautor: The9Green » pt cze 26, 2020 5:03 pm

Wytestowałem większość tych aromatów i mogę powiedzieć o nich jedno, że często ten sam aromat i kolejna buteleczka smakują zupełnie inaczej niż z poprzedniej buteleczki mimo identycznego czasu leżakowania jak i stężenia. Plus niemal wszystkie deserowe smakują identycznie, czyli jak coockie monster.
Bartol
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: pt cze 26, 2020 2:40 pm
Lokalizacja: Lublin
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podzięk.: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

Los Aromatos Premium

Postautor: Bartol » pt cze 26, 2020 2:58 pm

Cześć i czołem, jestem nowy na forum dlatego z tego miejsca chciałbym się ze wszystkimi przywitać. Wapuję obecnie na Aegis X + Zeus X.

Temat dotyczy aromatów wspomnianych wyżej, musiałem stworzyć ten post, ponieważ spotkałem się z wieloma negatywnymi opiniami na temat tych aromatów. Leżakowały 3 dni, baza 80VG/20 PG, stężenie aromatu 12%.

Na ogień wziąłem dwa smaki póki co:

Yellow Fantos - słodkie mango, przy czym naprawdę słodkie, nie jest jednak odrzucające, może to moja wyobraźnia ale dało się wyczuć troszkę cytrusów, chłodzika minimalna ilość, subtelna, nie waląca po gardle zakrawająca o brain freeze, jak to jest w przypadku Mango od Dinner Lady. Fajne, wakacyjne. 7/10

Snowman - tutaj w zasadzie tak jak napisane, miks owoców leśnych, jest trochę kwaskowości, nie jest to tak słodki smak jak poprzedni, czuć dobrze na pewno porzeczkę, malinę troszkę słabiej, kojarzy mi się mocno z żelkami Haribo o smaku owoców leśnych właśnie, bardzo podobny smak, przy czym tutaj ilość chłodzika jest dwa razy większa niż w poprzedniej sytuacji. Bardzo orzeźwia, nie muli, da się palić chmurzyć cały czas. 8/10


 ! Wiadomość od: Madzia
Witaj @
Awatar użytkownika
Bartol
.

Dobrym zwyczajem Salonu jest przywitać się z innymi użytkownikami.
Możesz to zrobić w temacie Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.Obrazek

Wróć do „Liquidy firmowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 0 gości