Ktokolwiek widział ktokolwiek wie...

Wampir z Pniew
Płeć: nieokreślona

Ktokolwiek widział ktokolwiek wie...

Postautor: Wampir z Pniew » pn lis 23, 2020 9:48 pm

@
Awatar użytkownika
slaviop
Jeśli nie miałeś nigdy okazji czegokolwiek próbować z Italii i to jest zakup powodowany wyglądem, to uważaj, bo włoszczyzna jest dość specyficzna. :P Pamiętam te rozterki duszy, czy brać coś z Włoch czy olać temat, bo z jednej strony trafiałem na na prawdę fantastyczne rzeczy, zupełnie inne niż do tej pory ale często okazywało się, że cała pozostała seria była do bani, coś jakby jeden płyn ciągnął całą markę.
I gdyby to był jednostkowy przypadek, ale cokolwiek w czasach świetności imperium przychodziło to zazwyczaj tak wyglądało. Może to ich cecha narodowa, ot taki słomiany zapał? Dobrze się zaczyna, a kończy jak zwykle.
Całkiem przyjemne były te, jakbyś buszował gdzieś po ich sklepach, bo to jedna z nielicznych marek, którą miałem zamiar wprowadzić i jedna z tych, które miałem od kilku lat zanotowane "do załatwienia", a jak się skończyła przygoda, to już wszyscy wiemy. :(
https://www.deaflavor.com/it
Bezimienny
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 280
Rejestracja: pt lis 29, 2019 6:17 pm
Lokalizacja: Lublin
Podziękował: 95 razy
Otrzymał podzięk.: 226 razy
Płeć: Mężczyzna

Ktokolwiek widział ktokolwiek wie...

Postautor: Bezimienny » pn lis 23, 2020 5:24 pm

Tak, to włoski premix. 20 ml płynu w butelce 60 ml, czyli tzw. longfill - reakcja na akcyzę.
Tutaj masz na stronie producenta https://shop.dreamods.com/en/category/3 ... iller-line
Do Polski nikt tego nie ściąga, tylko prywatny zakup.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10897 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Ktokolwiek widział ktokolwiek wie...

Postautor: Tommy Black » pn lis 23, 2020 5:17 pm

slaviop pisze:Potrzebuję pilnie pomocy w namierzeniu premixów z powyższego zdjęcia. Prawdopodobnie to produkty z Włoch. Będę wdzięczny za pomoc...


Istotnie, są to włoskie premixy z serii CEREAL KILLER firmy DREAMODS. Te akurat, z Twojego zdjęcia, to potrójnie skoncentrowany aromat 20 ml w 60 ml butelce.
Sprzedawane są w cenie ok. 18,50 € za butelkę.
Awatar użytkownika
slaviop
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2439
Rejestracja: czw mar 03, 2016 11:41 am
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękował: 1558 razy
Otrzymał podzięk.: 4400 razy
Płeć: Mężczyzna

Ktokolwiek widział ktokolwiek wie...

Postautor: slaviop » pn lis 23, 2020 4:57 pm

Potrzebuję pilnie pomocy w namierzeniu premixów z poniższego zdjęcia. Prawdopodobnie to produkty z Włoch. Będę wdzięczny za pomoc...Obrazek

Wysłane z mojego Redmi Note 9 Pro przy użyciu Tapatalka
Co cię nie zabije - to zginie z twojej ręki...

Wróć do „Liquidy firmowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 1 gość