Liquidy Premium - poszukiwane

Awatar użytkownika
Vlad
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 688
Rejestracja: śr mar 21, 2018 5:34 pm
Lokalizacja: Okolice Krakowa
Otrzymał podzięk.: 365 razy
Płeć: Mężczyzna

Liquidy Premium - poszukiwane

Postautor: Vlad » ndz mar 14, 2021 9:54 pm

Sobear pisze:Odpowiadając na Twoje pytanie - zapotrzebowanie na takie liquidy jest nikłe. Typowy klient vapeshopu chce tanio i to tyle, zaawansowany vaper sam sobie zrobi liquid lepszy od sklepowego. Testowałem sporo z tych "premium" i byłem mocno zawiedziony. Większość jest zawalona słodzikiem, a Milkman i Barista to już w ogóle masakra.

Poczytaj sobie opinie w dziale poświęconym MA. Rzadko kiedy coś innego vapuję.
Pod warunkiem że ma z czego ten liquid zrobić, bo ja już się pogodziłem z tym żeby o deserówkach zapomnieć. Mam od 2 lat ten sam problem od kiedy TPA i Capella zniknęła z polskiego rynku. Za granicą nie będę płacił 12€ za przesyłkę, chyba że zamówię 50_szt. żeby się opłacało. Podstawą moich liquidów był Bavarian Cream i Vanilla Custard. Sporo też pewne aromaty straciły na smaku po zmianach tak jak w TPA na DX, bo podobno w pierwszej wersji były szkodliwe, a DX to już niewiele przypominały te pierwsze, ale i tych nie ma, także jest na obecną chwilę po temacie. Trzeba się przerzucić na owocówki, bo coś wapczyć trzeba. A klony takie jak Boba's Bounty to raczej już historia.

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
gabson
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 43
Rejestracja: sob lut 13, 2021 8:59 pm
Lokalizacja: Holandia
Podziękował: 20 razy
Otrzymał podzięk.: 14 razy
Płeć: Mężczyzna

Liquidy Premium - poszukiwane

Postautor: gabson » ndz mar 14, 2021 9:09 pm

Tomba pisze:
gabson pisze: i chyba woleliby zapłacić te kilka złociszy więcej za produkt Top? ]

A słyszałeś coś o akcyzie, podatku VAT i zakazie sprzedaży na odległość w tym handlu transgranicznego?

Tak jak najbardziej. Tylko nie rozumiem co ma jedno do drugiego. Przecież takiego Nasty Juice bez problemu można dostać w PL.
Awatar użytkownika
Tomba
Patronauta
Patronauta
Posty: 5830
Rejestracja: wt maja 21, 2019 1:29 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 5236 razy
Otrzymał podzięk.: 7081 razy
Płeć: Mężczyzna

Liquidy Premium - poszukiwane

Postautor: Tomba » ndz mar 14, 2021 9:05 pm

gabson pisze: i chyba woleliby zapłacić te kilka złociszy więcej za produkt Top? ]

A słyszałeś coś o akcyzie, podatku VAT i zakazie sprzedaży na odległość w tym handlu transgranicznego?
_____________________________________________
:czajniczek: Obrazek
................. Od 21.05.2009 zero analogów......................................
Awatar użytkownika
Sobear
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 450
Rejestracja: pt sty 01, 2021 12:57 pm
Lokalizacja: Wrocław/Oleśnica
Podziękował: 444 razy
Otrzymał podzięk.: 495 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Liquidy Premium - poszukiwane

Postautor: Sobear » ndz mar 14, 2021 8:19 pm

Odpowiadając na Twoje pytanie - zapotrzebowanie na takie liquidy jest nikłe. Typowy klient vapeshopu chce tanio i to tyle, zaawansowany vaper sam sobie zrobi liquid lepszy od sklepowego. Testowałem sporo z tych "premium" i byłem mocno zawiedziony. Większość jest zawalona słodzikiem, a Milkman i Barista to już w ogóle masakra.

Poczytaj sobie opinie w dziale poświęconym MA. Rzadko kiedy coś innego vapuję.
Sprzęt: Dicodes Dani SBS + Kayfun Lite 2021, Aspire Mixx + Bishop, Ambition Mods Easy SBS + Pioneer RTA, Ambition Mods Converter + Bishop, Kizoku Techmod + Ripley plus worek modów i karton tanków.
Awatar użytkownika
gabson
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 43
Rejestracja: sob lut 13, 2021 8:59 pm
Lokalizacja: Holandia
Podziękował: 20 razy
Otrzymał podzięk.: 14 razy
Płeć: Mężczyzna

Liquidy Premium - poszukiwane

Postautor: gabson » ndz mar 14, 2021 7:53 pm

Witam.
W związku z tym, że wapuję MTL i jestem
wielbicielem deserów, poszukuję liquidów z nutami Kokosu, Migdałów, Rumu, Whisky, Wanilii, Bourbona.
Zauważyłem, że większość tych kombinacji występuje w liquidach Premium takich firm jak Freeman, Vnv, Holy Juice, SteamPunk, Barista, Tom Klark’s, Johnny Copper, Five Pawns California, Lagoon Liquids, Milkman czy BRHD-Barehead...
I o ile na stronach z UK, Niemiec, Holandii czy Grecji są one dostępne to na naszym rodzimym rynku spotkałem się tylko z jedną z tych firm.
Czy naprawdę w naszym kraju nie ma zapotrzebowania na takie liquidy?
Chyba nie każdy ma czas na robienie liquidów i eksperymenty z mieszaniem aromatów itp. Jest przecież u nas rownież ogrom wielbicieli MTL, gdzie nie idą jakieś ogromne ilości płynów i chyba woleliby zapłacić te kilka złociszy więcej za produkt Top?
No chyba, że się mylę i zupełnie w złą stronę myślę.
Jednak jeżeli macie jakiś namiar na sprawdzony sklep internetowy właśnie z takimi liquidami, bardzo proszę o namiar. Lokalizacja nie ma dla mnie znaczenia. Byleby była możliwość wysyłki EU i strona była po angielsku.
Pozdrawiam
Gabson

eD

Wróć do „Liquidy firmowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość