Liquidy Premium - poszukiwane

Awatar użytkownika
Krasnal45
Moderator
Moderator
Posty: 6684
Rejestracja: sob cze 20, 2015 6:38 am
Lokalizacja: Aglomeracja Śląska
Podziękował: 5173 razy
Otrzymał podzięk.: 7643 razy
Płeć: Mężczyzna

Liquidy Premium - poszukiwane

Postautor: Krasnal45 » pn mar 15, 2021 6:27 am

Panowie @
Awatar użytkownika
Vlad
i @
Awatar użytkownika
gabson

A czy słyszeliście cos o takich firmach jak MA, Inawera... Naprawdę nic?
__________________________________
Obrazek
__________________________________
Od 22.02.2013 bez analoga.
You don't smoke? Do not vape!
Obrazek
Awatar użytkownika
Vlad
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 688
Rejestracja: śr mar 21, 2018 5:34 pm
Lokalizacja: Okolice Krakowa
Otrzymał podzięk.: 365 razy
Płeć: Mężczyzna

Liquidy Premium - poszukiwane

Postautor: Vlad » pn mar 15, 2021 6:15 am

gabson pisze:Ja jestem z Krakowa i co trzy tygodnie mniej więcej jestem w domu więc jak coś mogę zabrać. Ta strona co podałem jest z Francji. W Holandii obadaj stronę https://www.mr-joy.co.uk oraz https://www.vapekings.uk/e-liquids/. Tak wiem, są na angielskiej domenie ale w ten sposób holenderskie sklepy obeszły zakaz udostępniania zdjęć. :)

Pozdrawiam
Widzisz przyjacielu jaki świat mały[emoji3], wszystkie drogi prowadzą do Krakowa.[emoji846] Ok, jak coś będę się odzywał na priv, ale z góry dzięki za propozycję.[emoji106]

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka

 ! Wiadomość od: edarek
Panowie @
Awatar użytkownika
Vlad
i @
Awatar użytkownika
gabson
, czy tak trudno zacytować tylko wypowiedź, na którą odpowiadacie, bądź nie cytować w ogóle, jeśli odpisujecie bezpośrednio pod tą wypowiedzią, zamiast rozwlekać posty do rozmiarów Trylogii?
Awatar użytkownika
gabson
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 43
Rejestracja: sob lut 13, 2021 8:59 pm
Lokalizacja: Holandia
Podziękował: 20 razy
Otrzymał podzięk.: 14 razy
Płeć: Mężczyzna

Liquidy Premium - poszukiwane

Postautor: gabson » ndz mar 14, 2021 11:46 pm

Vlad pisze:Tak, tylko że oryginał jest już niedostępny chyba 8-10 lat, chyba że kupili prawa, bo z tego co pamiętam były zastrzeżone. Nie pamiętam dokładnie historii, ale producent w Stanach wycofał się jakoś z dnia na dzień z produkcji, rozchodziło się o jeden aromat, czy jakoś tak. Potem powstało wiele klonów, ale Ci co pamiętali oryginał twierdzili że nie ma opcji go odwzorować.

Patrzyłem w Holandii na ceny TPA, po przeliczeniu wychodzi jakoś 16-18_zł za 10_ml. Mam tam kuzyna, który by mi to wysłał, ale nie wiem czy warto ryzkować. Poza tym wyboru jakiegoś wielkiego tam nie widziałem.

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka


Ja jestem z Krakowa i co trzy tygodnie mniej więcej jestem w domu więc jak coś mogę zabrać. Ta strona co podałem jest z Francji. W Holandii obadaj stronę https://www.mr-joy.co.uk oraz https://www.vapekings.uk/e-liquids/. Tak wiem, są na angielskiej domenie ale w ten sposób holenderskie sklepy obeszły zakaz udostępniania zdjęć. :)

Pozdrawiam

eD
Awatar użytkownika
Vlad
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 688
Rejestracja: śr mar 21, 2018 5:34 pm
Lokalizacja: Okolice Krakowa
Otrzymał podzięk.: 365 razy
Płeć: Mężczyzna

Liquidy Premium - poszukiwane

Postautor: Vlad » ndz mar 14, 2021 11:19 pm

gabson pisze:Czy to o tym Bounty wspominałeś?

https://www.lepetitvapoteur.com/en/alie ... 50-ml.html


Pozdrawiam

Tak, tylko że oryginał jest już niedostępny chyba 8-10 lat, chyba że kupili prawa, bo z tego co pamiętam były zastrzeżone. Nie pamiętam dokładnie historii, ale producent w Stanach wycofał się jakoś z dnia na dzień z produkcji, rozchodziło się o jeden aromat, czy jakoś tak. Potem powstało wiele klonów, ale Ci co pamiętali oryginał twierdzili że nie ma opcji go odwzorować.

Patrzyłem w Holandii na ceny TPA, po przeliczeniu wychodzi jakoś 16-18_zł za 10_ml. Mam tam kuzyna, który by mi to wysłał, ale nie wiem czy warto ryzkować. Poza tym wyboru jakiegoś wielkiego tam nie widziałem.

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka

eD
Awatar użytkownika
gabson
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 43
Rejestracja: sob lut 13, 2021 8:59 pm
Lokalizacja: Holandia
Podziękował: 20 razy
Otrzymał podzięk.: 14 razy
Płeć: Mężczyzna

Liquidy Premium - poszukiwane

Postautor: gabson » ndz mar 14, 2021 11:10 pm

Vlad pisze:Pod warunkiem że ma z czego ten liquid zrobić, bo ja już się pogodziłem z tym żeby o deserówkach zapomnieć. Mam od 2 lat ten sam problem od kiedy TPA i Capella zniknęła z polskiego rynku. Za granicą nie będę płacił 12€ za przesyłkę, chyba że zamówię 50_szt. żeby się opłacało. Podstawą moich liquidów był Bavarian Cream i Vanilla Custard. Sporo też pewne aromaty straciły na smaku po zmianach tak jak w TPA na DX, bo podobno w pierwszej wersji były szkodliwe, a DX to już niewiele przypominały te pierwsze, ale i tych nie ma, także jest na obecną chwilę po temacie. Trzeba się przerzucić na owocówki, bo coś wapczyć trzeba. A klony takie jak Boba's Bounty to raczej już historia.

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka

Czy to o tym Bounty wspominałeś?

https://www.lepetitvapoteur.com/en/alie ... 50-ml.html


Pozdrawiam

 ! Wiadomość od: edarek
Scalono posty.


Tomba pisze:Ja pisałem o naszym chorym kraju.

No tak. Niby Unia a wszędzie inaczej...
Tutaj w NL wprowadzili tylko zakaz udostępniania zdjęć produktów na stronach sklepów... Czyli masz tylko podaną nazwę, cenę, opis ale produktu nie zobaczysz.
Tego również nie kumam całkowicie. :)

eD
Awatar użytkownika
Tomba
Patronauta
Patronauta
Posty: 5830
Rejestracja: wt maja 21, 2019 1:29 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 5236 razy
Otrzymał podzięk.: 7081 razy
Płeć: Mężczyzna

Liquidy Premium - poszukiwane

Postautor: Tomba » ndz mar 14, 2021 11:03 pm

gabson pisze:Ostatnio zamawiałem do Holandii z Francji i Liquidy przyszły po 3 dniach ...

Ja pisałem o naszym chorym kraju.
_____________________________________________
:czajniczek: Obrazek
................. Od 21.05.2009 zero analogów......................................
Awatar użytkownika
gabson
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 43
Rejestracja: sob lut 13, 2021 8:59 pm
Lokalizacja: Holandia
Podziękował: 20 razy
Otrzymał podzięk.: 14 razy
Płeć: Mężczyzna

Liquidy Premium - poszukiwane

Postautor: gabson » ndz mar 14, 2021 11:01 pm

Vlad pisze:
Sobear pisze:Odpowiadając na Twoje pytanie - zapotrzebowanie na takie liquidy jest nikłe. Typowy klient vapeshopu chce tanio i to tyle, zaawansowany vaper sam sobie zrobi liquid lepszy od sklepowego. Testowałem sporo z tych "premium" i byłem mocno zawiedziony. Większość jest zawalona słodzikiem, a Milkman i Barista to już w ogóle masakra.

Poczytaj sobie opinie w dziale poświęconym MA. Rzadko kiedy coś innego vapuję.
Pod warunkiem że ma z czego ten liquid zrobić, bo ja już się pogodziłem z tym żeby o deserówkach zapomnieć. Mam od 2 lat ten sam problem od kiedy TPA i Capella zniknęła z polskiego rynku. Za granicą nie będę płacił 12€ za przesyłkę, chyba że zamówię 50_szt. żeby się opłacało. Podstawą moich liquidów był Bavarian Cream i Vanilla Custard. Sporo też pewne aromaty straciły na smaku po zmianach tak jak w TPA na DX, bo podobno w pierwszej wersji były szkodliwe, a DX to już niewiele przypominały te pierwsze, ale i tych nie ma, także jest na obecną chwilę po temacie. Trzeba się przerzucić na owocówki, bo coś wapczyć trzeba. A klony takie jak Boba's Bounty to raczej już historia.

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka

I Tutaj jest mój największy problem. Wapuję ponieważ chcę rzucić palenie. Owocówkami nie jestem w stanie się napalić...
Awatar użytkownika
gabson
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 43
Rejestracja: sob lut 13, 2021 8:59 pm
Lokalizacja: Holandia
Podziękował: 20 razy
Otrzymał podzięk.: 14 razy
Płeć: Mężczyzna

Liquidy Premium - poszukiwane

Postautor: gabson » ndz mar 14, 2021 10:56 pm

Tomba pisze:
gabson pisze: Tylko nie rozumie co ma jedno do drugiego.

Akcyza i VAT powodują, że drogie liquidy stają się jeszcze droższe, a przez to zapotrzebowanie na nie będzie znikome.
Zakaz sprzedaży wysyłkowej i transgranicznej powoduje to, że nie możesz legalnie ściągać sobie liquidów do EIN nawet na własne potrzeby - niezależnie czy z EU czy pozostałych krajów.

Dziękuję za wyjaśnienie.
Ostatnio zamawiałem do Holandii z Francji i Liquidy przyszły po 3 dniach ...
Awatar użytkownika
Tomba
Patronauta
Patronauta
Posty: 5830
Rejestracja: wt maja 21, 2019 1:29 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 5236 razy
Otrzymał podzięk.: 7081 razy
Płeć: Mężczyzna

Liquidy Premium - poszukiwane

Postautor: Tomba » ndz mar 14, 2021 10:15 pm

gabson pisze: Tylko nie rozumie co ma jedno do drugiego.

Akcyza i VAT powodują, że drogie liquidy stają się jeszcze droższe, a przez to zapotrzebowanie na nie będzie znikome.
Zakaz sprzedaży wysyłkowej i transgranicznej powoduje to, że nie możesz legalnie ściągać sobie liquidów do EIN nawet na własne potrzeby - niezależnie czy z EU czy pozostałych krajów.
_____________________________________________
:czajniczek: Obrazek
................. Od 21.05.2009 zero analogów......................................
Awatar użytkownika
Art80
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 44
Rejestracja: ndz mar 14, 2021 2:36 pm
Lokalizacja: Genève
Podziękował: 49 razy
Otrzymał podzięk.: 51 razy
Płeć: Mężczyzna

Liquidy Premium - poszukiwane

Postautor: Art80 » ndz mar 14, 2021 10:05 pm

gabson pisze:I o ile na stronach z UK, Niemiec, Holandii czy Grecji są one dostępne to na naszym rodzimym rynku


Nie zgodzę, się chociażby na VTP znalazłem sporo ciekawych zarówno marek - płynów jak i smaków deserowych (premium) bo głównie takie. :czajniczek:
Moim zdaniem mają jeden z największych wyborów, i pośród znanych standardów rodzimej produkcji można bez problemu trafić na bardziej wyrafinowane kompozycje.
Nawet z nowo zelandzkimi. :ok:
Natomiast że słodkie są cóż... grzałki i bawełnę też dostaniesz - chyba taki urok deserówek. :diabel:

Wróć do „Liquidy firmowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości