Liquidy z Malezji

quanto16
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: ndz mar 18, 2018 3:10 pm
Lokalizacja: Gdynia
Otrzymał podzięk.: 2 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Liquidy z Malezji

Postautor: quanto16 » ndz mar 18, 2018 11:20 pm

W takim razie sprobuje przywieźć tak duzo jak tylko sie da. I mam nadzieje ze maj-czerwiec pojawi sie cos tutaj co przyciagnie wasza uwage i zainteresowanie. Jest opcja również kupienia jakis premixow. Interesowalem sie rowniez sprzetem, ale w momencie gdy powiedziano mi 57$ za ZEUSa gdzie w tym momencie mozna kupic w jednym ze sklepow za 26$ jest lekka przesada. W kazdym razie dzieki bardzo.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Liquidy z Malezji

Postautor: Tommy Black » ndz mar 18, 2018 7:11 pm

quanto16 pisze:Oczywiscie do Polski przywioze zapewne wiekszy zapas „płynów” i nie omieszkam sie podzielic z zainteresowanymi.


Z tym to możesz mieć problem. :evil: Może bardziej zainteresuj się specyficznymi malezyjskimi aromatami. To zawsze łatwiej przewieźć a w Salonie są artyści którzy pomogą stworzyć salonowy malezyjski raj... :)
Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Posty: 3788
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3899 razy
Otrzymał podzięk.: 6121 razy
Płeć: Mężczyzna

Liquidy z Malezji

Postautor: Haze » ndz mar 18, 2018 6:57 pm

quanto16 pisze:Nie interesuje mnie zysk, chcialbym poprostu w jakis sposob pomoc w rozwoju forum.

Bardzo miło z Twojej strony :beer: Niestety większość tych dobrych rzeczy z Malezji nie ma oficjalnej dystrybucji za granicą i rozchodzi się głównie "pocztą pantoflową" więc może być problem z uzyskaniem jakiejś rekomendacji. Pozostaje zdać się na tubylców. Tak czy inaczej zacna inicjatywa i mam nadzieję, że przywieziesz coś fajnego!
Obrazek
Iczi
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 41
Rejestracja: pn mar 05, 2018 12:44 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podzięk.: 21 razy
Płeć: Mężczyzna

Liquidy z Malezji

Postautor: Iczi » ndz mar 18, 2018 6:29 pm

Podobno liquidy Fizzy są ciekawe, a właśnie są z Malezji.
Ale nie wiem o nich za dużo, więc nie mogę rozwinąć. :<

Edit: Tak samo jak Nasty Juice, również Malezyjskie.
:papa:
quanto16
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: ndz mar 18, 2018 3:10 pm
Lokalizacja: Gdynia
Otrzymał podzięk.: 2 razy
Płeć: Mężczyzna

Liquidy z Malezji

Postautor: quanto16 » ndz mar 18, 2018 4:49 pm

Witam

Jak wszyscy wiemy Malezja jest krajem w którym vaping jest dość powszechny. Do rzeczy, za jakis czas (2-3 tygodnie) bede znajdowal sie przejazdem w tym jakże pieknym kraju.
Czy moglibyscie polecic jakies perelki które warto przywiesc do domu, lub sprzet ktory jest godny polecenia a nie jest dostepny w Polsce?
Rozumiem iz moglbym znaleźć wszystkie informacje w internecie, niestety mam bardzo slaby dostep do internetu w Azji (altualne miejsce pobytu).
Oczywiscie do Polski przywioze zapewne wiekszy zapas „płynów” i nie omieszkam sie podzielic z zainteresowanymi.
Nie interesuje mnie zysk, chcialbym poprostu w jakis sposob pomoc w rozwoju forum.

Pozdrawiam

Wróć do „Liquidy firmowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 0 gości