10ml BM czyli coś z nowej serii liquidów BM

Globus
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: czw maja 05, 2022 9:33 pm
Lokalizacja: Wwa
Płeć: Mężczyzna

10ml BM czyli coś z nowej serii liquidów BM

Postautor: Globus » sob maja 07, 2022 2:14 am

BM jabłko, jak zaczynałem z Vuse e-pod, to był spoko, ale jak podgrzałem ten sam jabłecznik18 jak Smok Nord4, 0.4 oma, to bardzo drapie, w nosie też.
Witam, jestem nowym rozchmurzonym.

K45
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

10ml BM - New Mint- czyli coś z nowej serii liquidów BM

Postautor: Tommy Black » czw lis 15, 2018 7:16 am

Ponieważ w tytule mowa o serii to bez nowego tematu przedstawię dziś krótko następny liquid z tej serii.
To 10ml BM - Sour Berry Mint
Obrazek
Nie wiem do czego odnosi się słowo kwaśny (Sour) czy do truskawki czy do maliny? A pytanie jest istotne albowiem sam liquid jest raczej dość słodki. Dość jest tu oczywiście czysto subiektywnym wrażeniem. Ale ta słodycz w zasadzie kompletnie nie przeszkadza, bo szybko zajmuje się nią mięta pojawiająca się co chwilę pomiędzy truskawkami i malinami. Jest to drugi, z nowej serii, liquidów BM E-dymu który mi po prostu bardzo smakuje. Faktycznie są tam "etykietowe" owoce, jest mięta, jest bardzo przyjemny (jak twierdzi sąsiadka :P) zapach a nade wszystko bardzo tak, aksamitnie, delikatnie się to wciąga i wypuszcza.Miałem wczoraj 20 ml tego i gdyby nie wizyta w kinie już bym nie miał. :)
Ja Wam to polecam po prostu.
Awatar użytkownika
slaviop
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2439
Rejestracja: czw mar 03, 2016 11:41 am
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękował: 1558 razy
Otrzymał podzięk.: 4400 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: 10ml BM - New Mint- czyli coś z nowej serii liquidów BM

Postautor: slaviop » czw wrz 06, 2018 7:14 pm

Na różnych parownikach smak będzie odmienny. Podobnie ma się to do zamontowanych grzałek. Znasz. Opisz z jakich składników jest zrobiona...

Pisane mobilnie
Co cię nie zabije - to zginie z twojej ręki...
Awatar użytkownika
Bimaczow
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 186
Rejestracja: ndz lip 01, 2018 3:30 pm
Lokalizacja: Beskidy
Podziękował: 6 razy
Otrzymał podzięk.: 78 razy
Płeć: Mężczyzna

10ml BM - New Mint- czyli coś z nowej serii liquidów BM

Postautor: Bimaczow » czw wrz 06, 2018 4:05 pm

Tak się składa że mam tę miętę i moim skromnym zdaniem... mięta jak mięta :-)
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

10ml BM czyli coś z nowej serii liquidów BM

Postautor: Tommy Black » czw wrz 06, 2018 3:38 pm

Liquidy BM E-dymu są znane od początku ery waperstwa, przynajmniej mojego. Na nich ćwiczyłem te zaawansowane formy wapingu które uprawiam teraz. Jasne że teraz już bez tych liquidów. Głównie dlatego że po prostu żadnych liquidów nie kupuję, a nie dlatego że nie mają one zbyt dobrej opinii.

Obrazek

Ponieważ i te opinie mnie kompletnie nie interesują, dziś przypadkowo kupiłem ten tytułowy. Na początku dolałem go do połowy posiadanego w zbiorniku TFV12 swojego płynu. A ponieważ funkcjonuje tam grzałka Smoka, Strip 0,15 oma to po kilkukrotnym wstrząśnięciu delektowałem się czymś tak pysznym, że trudno mi to nawet opisać.
Ja nie lubię mięty, nigdy w koszmarnych czasach nikotynizmu nie wypaliłem jednego papierosa mentolowego. Owszem testuję różne liquidy i aromaty miętowe, ale na testach się kończy. Ten liquid zatankowałem jeszcze dziś do kilku innych atomizerów też jako uzupełnienie czy dodatek.I za każdym razem otrzymywałem taki rezultat ze będę go powtarzał dopóki się da.
Nie próbowałem go solo, na czysto bo nie mam takiej potrzeby. Jako uzupełnienie niektórych moich mieszanek, od czasu do czasu jest po prostu świetny. To bardzo delikatna mięta opatrzona dalekim echem łagodnej i chłodnej gumy do żucia.Bardzo subtelna mięta jako doskonały dodatek.Coś jak ciasteczka Nestle After Eight tuż przed uwerturą opery na którą się czekało pół roku... ;)
Obrazek

PS
Ta mięta do kupienia oczywiście w sklepie e - *czajniczek* w szokującej cenie 3,90 zł wraz z innymi smakami tej serii ale o tym, ja już nie napiszę... :P

Wróć do „Liquidy firmowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości