BEBECA - moja MIŁOŚĆ ;-)

jaaano
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 142
Rejestracja: śr lis 07, 2018 5:57 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podzięk.: 62 razy
Płeć: Mężczyzna

BEBECA - moja MIŁOŚĆ ;-)

Postautor: jaaano » czw gru 27, 2018 12:37 pm

Aha, no to spoko :ok:
Dam jej czas do sylwka -jak wytrzymam.
bertoVapes
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 103
Rejestracja: ndz gru 23, 2018 10:36 am
Lokalizacja:
Podziękował: 87 razy
Otrzymał podzięk.: 73 razy
Płeć: Mężczyzna

BEBECA - moja MIŁOŚĆ ;-)

Postautor: bertoVapes » czw gru 27, 2018 12:35 pm

Ja odstawiłem na tydzień i muszę przyznać że trochę jestem zawiedziony. Smak mi co prawda pasuje i jest intensywny ale nie taki jak go sobie zapamiętałem. Chmurzyłem go jakieś 4 lata temu i pamiętam że smakował nieco inaczej a może po prostu już zapomniałem. :) Tak czy siak King zdecydowanie lepszy! :mrgreen:
Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Posty: 3788
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3899 razy
Otrzymał podzięk.: 6121 razy
Płeć: Mężczyzna

BEBECA - moja MIŁOŚĆ ;-)

Postautor: Haze » czw gru 27, 2018 11:51 am

jaaano pisze:... zalecany czas leżakowania wynosi od 2 do 3 tygodni ...

No i to jest dość problematyczne bo jakoś nie widzę potrzeby dawania nikotynie trzech tygodni na penetrację premixu, który jest już przecież doskonale "przegryziony"... No ale może o czymś nie wiem (np. że premix musi jeszcze trochę poreagować z powietrzem, które dostanie się do niego po otwarciu celem dolania nikotyny*) ... A może po prostu vapelab podał w opisie Bebeki standardowy czas przegryzania się aromatów tytoniowych??
Tak że jeśli o mnie chodzi to owszem, po jednym dniu od rozrobienia być może było trochę słabiej (z naciskiem na "być może"), ale po 3-4 dniach jadę już na całego i nie narzekam :D


I jeszcze jedna uwaga @
Awatar użytkownika
jaaano
- może nie napalaj się tak bardzo na ten smak ;) bo ja już kiedyś, w innym wątku tak pisałem o Bebece:
Haze pisze: UPRZEDZAM, że ten smak działa tak głównie na MOJE kubki smakowe. Inne osoby, które próbowały Bebeki nie podzielały moich zachwytów, albo nawet dziwiły się jak to można wapować.

:mrgreen:


* - w to akurat wątpię, bo Atmosi nie chwalą się rozlewem w próżni, poza tym flaszki nie wyglądają na 100% szczelne dla powietrza.
Obrazek
jaaano
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 142
Rejestracja: śr lis 07, 2018 5:57 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podzięk.: 62 razy
Płeć: Mężczyzna

BEBECA - moja MIŁOŚĆ ;-)

Postautor: jaaano » czw gru 27, 2018 9:57 am

Haze pisze: jedną flaszkę na magazynie zostawiłem :mrgreen: .

Właśnie dotarła ;)
I teraz jak ściśle przestrzegać zaleceń ze strony vapelab'u " zalecany czas leżakowania wynosi od 2 do 3 tygodni " ?
Normalnie bez wniku postąpiłbym jak z każdym premix'em no ale ten ? zwłaszcza po takim przedstawieniu przez Haze ? nie chciałbym utracić czegokolwiek z deklarowanych wrażeń a to oznacza że nastąpi to dopiero w następnym roku :(
bertoVapes
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 103
Rejestracja: ndz gru 23, 2018 10:36 am
Lokalizacja:
Podziękował: 87 razy
Otrzymał podzięk.: 73 razy
Płeć: Mężczyzna

BEBECA - moja MIŁOŚĆ ;-)

Postautor: bertoVapes » śr gru 26, 2018 8:46 pm

Obrazek
jaaano
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 142
Rejestracja: śr lis 07, 2018 5:57 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podzięk.: 62 razy
Płeć: Mężczyzna

BEBECA - moja MIŁOŚĆ ;-)

Postautor: jaaano » pn gru 24, 2018 8:57 am

No to Panie Haze sprawdzimy tą miłość na wypadek podzielności :>:
Oczywiście jak dojdzie w ten trudny świąteczny czas.
Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Posty: 3788
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3899 razy
Otrzymał podzięk.: 6121 razy
Płeć: Mężczyzna

BEBECA - moja MIŁOŚĆ ;-)

Postautor: Haze » ndz gru 23, 2018 10:51 pm

Powiem krótko:

:ed: :ed: :ed: TAK, TAK, TAK !!!!!!!!!!!! :ed: :ed: :ed:

Atmosi w końcu przystosowali się do Dyrektywy (tfu), co wykorzystał pewien Mocno Zdeterminowany Człowiek i w zupełnie niewiarygodny sposób sprowadził do nas TO:

Obrazek

Trochę obawiałem się czy moja Ukochana nie straci na tym, że jest w postaci premixu, ale nie, jest dobrze! W tym smaku jest WSZYTKO czego potrzebuję do szczęścia: poranna rześkość Virginii, muśnięcie wanilii i delikatny karmel na deser, w proporcjach IDEALNYCH, a wszystko to doprawione odpowiednią dawką pyraziny. Vapelab zrobił mi jeden z przyjemniejszych prezentów na Święta, tym bardziej że całkowicie "niespodziankowy" - po tym jak Atmosi przestali sprzedawać wysyłkowo nie spodziewałem się, że BEBECA jeszcze u mnie zagości.

Dodam, że vapelab.pl sprowadził też sporą dawkę aromatów Atmosa, aczkolwiek większość rozeszła się na pniu bo trawnikowcy stali w blokach żeby zakupić. Z kolei Bebekę w większości wykupiłem ja :cool: , ale z wrodzonej przyzwoitości jedną flaszkę na magazynie zostawiłem :mrgreen: .
Obrazek

Wróć do „Liquidy firmowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości